Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ja pierd... pada śnieg w BB... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ta pogoda to nieporozumienie

Opublikowano

solą chociaż na a4? wie ktos?

Opublikowano

Miron, no tak, dopoki jezdziles sam na spoty to mysleli ze wypas, jak moja stanela przy Twojej to dopiero zobaczyli ze to seriia z jakas naklejka na szyberdachu :)

p.s. dzieki za spota

Opublikowano

Miron, no tak, dopoki jezdziles sam na spoty to mysleli ze wypas, jak moja stanela przy Twojej to dopiero zobaczyli ze to seriia z jakas naklejka na szyberdachu :)

p.s. dzieki za spota

:polew:
Opublikowano

Miron, no tak, dopoki jezdziles sam na spoty to mysleli ze wypas, jak moja stanela przy Twojej to dopiero zobaczyli ze to seriia z jakas naklejka na szyberdachu :)

p.s. dzieki za spota

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:39_________________________________________________Mironku wiem że jesteś wielkim fanem Chucka Norrisa, naoglądałeś się Strażnika Texasu i tak jak on zapragnąłeś mieć stroboskopy w przednich lampach.

Proponuje Ci jeszcze coś takiego

AdamS-goodolchuck.jpg

Wtedy nie bez powodu nazywaliby Cie

Strażnikiem Knurowa lub jak kto woli Knórów Rangerem

:polew: :polew:

Opublikowano

Siema,ładnie napitala sniegiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

śnieg = :kox:

Opublikowano

:bry:

śnieg = :kox:

powiedział ten od Q :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:10_________________________________________________Przemian :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

powiedział ten od Q

:tongue4:

Opublikowano

powiedział ten od Q

:tongue4:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor

REX, Najlepszego z okazji Urodzin !!!!!! :good:

ATYAAABSCj21zuTlmCgFE1wud8DPnrVfRO23SLJCdh_UerkoDNgUe9kePkUhqMhprrbqFmFIW3LpCSiJphv_a8vphLQhAJtU9VA8LmFyt87xoRYI_2O_bYch2Lr-0w.jpg

Opublikowano

Wszystkiego Naj naj naj...

Opublikowano

Jakubie Issaku , sto lat i pejsów do kostek :decayed:

:hi:

Opublikowano

Wszystkiego naj :)

Opublikowano

:hi:

Miron, no tak, dopoki jezdziles sam na spoty to mysleli ze wypas, jak moja stanela przy Twojej to dopiero zobaczyli ze to seriia z jakas naklejka na szyberdachu :)

p.s. dzieki za spota

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:39_________________________________________________Mironku wiem że jesteś wielkim fanem Chucka Norrisa, naoglądałeś się Strażnika Texasu i tak jak on zapragnąłeś mieć stroboskopy w przednich lampach.

Proponuje Ci jeszcze coś takiego

AdamS-goodolchuck.jpg

Wtedy nie bez powodu nazywaliby Cie

Strażnikiem Knurowa lub jak kto woli Knórów Rangerem

:polew: :polew:

:naughty: - na wiosne będzie takie coś jak nic :good:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 12:23_________________________________________________Rexiu - najlepszego :drunk:

Opublikowano

Serdeczne dzięki wszystkim za życzenia :)

Pogoda jest boska! Doskonały prezent na urodziny :decayed:

Swoją drogą - kto zakłada zimówki ten c.pa :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Rex-iu :)

Opublikowano

najlepszego REX :good:

ja własnie czekam jak mi przywiozą drugi komplet koł 19" :decayed:

w sam raz na tą pogodę[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 13:46_________________________________________________aaaa jak coś to mam 17" zimówki Dunlopa na sprzedaż :wink4:

Opublikowano

Rex - wszystkiego dobrego :)

na letnich 235 z oska jest szal :disgust: czemuz ja rwa nie kupilem q :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.