Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rex - wszystkiego dobrego :)

na letnich 235 z oska jest szal :disgust: czemuz ja rwa nie kupilem q :decayed:

Bos d*pa :decayed: joke
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy.

Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać.

Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ;) ?

Opublikowano

Ja bym wpadł popatrzec, ewentualnie sie z kims na poklad zabrac. Mowisz o czyzynach?

Opublikowano

aaaa jak coś to mam 17" zimówki Dunlopa na sprzedaż :wink4:

jaki stan i za ile

Opublikowano
  • Autor

Moi mili, z racji widocznej za oknami aury około godziny 19 uderzam na pas startowy.

Nie wiem ile śniegu będzie i jak dużo ludzi już będzie się ślizgać, nie mniej na pewno podjadę obadać.

Ktoś chętny na odrobinę białego szaleństwa ;) ?

wydaje mi się że będzie kiepsko jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

david - tak w Czyżynach.

Cuberos, ja pracuje koło Czyżyńskiego i myślę, że już koło 19 powinno dać radę.

Tak czy inaczej, na pewno podibję tam, bo to rzut beretem od ronda.

Opublikowano
  • Autor

Ja sie moge tam pojawić ale dopiero jak będzie dobra warstwa sniegu , mam nie miłe wspomnienia po szaleństwach na płytach

Opublikowano

Grześ, telefon do Ciebie mam.

Jak będzie łokej - tyrkam.

Opublikowano
  • Autor

Grześ, telefon do Ciebie mam.

Jak będzie łokej - tyrkam.

oko

Opublikowano

a w Q na suchym nie idzie zakrecic? wylaczamy esp i ognia, Cubrowoz chyba nie ma z tym problemow tylko opony szybciej poleca ale efekt dymny dochodzi :przebiegly:

Opublikowano

Po co masakrować gumy na suchym, jak można latać bokami kiedy jest mokro/śnieżno ;) + długość slide'a baaaardzo się wydłuża ;)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ja pier... temu co się stało...

Nie dość że ma brzydkie auto, brzydkie zdjęcie to jeszcze we wszystkich tematach pisze żeby na niego głosować...

Opublikowano
  • Autor

Nie dość że ma brzydkie auto, brzydkie zdjęcie to jeszcze we wszystkich tematach pisze żeby na niego głosować...

już nie we wszystkich :gwizdanie:

Opublikowano

cicho tu :decayed:

Opublikowano

Pany ma ktos moze "pozyczyc" mapy do Navi Plus..? :notworthy::decayed:

Opublikowano

Pany ma ktos moze "pozyczyc" mapy do Navi Plus..? :notworthy::decayed:

też ostatnio pytałem ale cisza ... szkoda bo jak sam miałem to się dzieliłem :no:

Opublikowano

a nie mozna ściągnąc do przetestowania ? :)

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/638176-rapidshare-mapy-audi-rns-e-2009-a.html

http://chomikuj.pl/Crazy1980/RNS-E+2009-2+West+and+East

Nagrywanie dvd1 2009

1. kupujemy płytkę Verbatima DVD+R DL ( u mnie chodzi tylko ta), podobno jak sie nagrywa DVD DL to już jest na standardzie format DVD-rom

2. instalujemy programik alkochol 120

3. do nagrywarki Pioneer 216D (bo taka zakipułem na te własnie potrzeby za 70 zł) wsadzemy nasza plytke

4. nagrywany nie wolniej i nie szybciej niz x4 (i tak nagrywan z szybszą, ale jak ustwaicie szybszą to nie bedzie czytać, a jak wolniejszą to plytka sie nie nagra) programeme Alkochol 120\

Nagrywanie dvd2 2009

1. Kupic plytkę TDK lub VERBATIM DVD+R

2. Zasac i zainstalowac programik imgburn 4.0

3. Nagrywac LITE-ON (u mnie poszlo tylko na tym)

4. jak juz mam pliczek dvd2.iso ,to najpierw otwieramy program imgburn dajemy na ikonke i wczytujem plik *.iso(z mapa) do programu, potem klikamy na ksiązeczke w prawym dolnym roku okna programu, szukamy naszej nagrywarki i wybieramy opcje "DVD-ROM media" i change- powinno sie otworzyc okienko "successfull"

5. nagrywam plytke z predkoscia x2,4 (i tak nagrywan z szybszą, ale jak ustwaicie szybszą to nie bedzie czytać)

Wszytkie rodzaje informacji przetestowałem osobiscie, działaja...

Jedyne jak czytam na tym forym co moze sie zmieniec to rodzaj nagrywarki, ale nie programy ani nie plytki navi chodzi tylko na DVD+R lub DVD+R DL TDK lub VERBATIM !!! inaczej nie pójdzie...

Opublikowano

Ts1BbuS9.jpg

Ts1BbYNS.jpg

Droga na Zakopane :D Na 100 KM skapitulowałem :) widząc zjeżdżającego TIRa bokiem :)

[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:20_________________________________________________

Ts1Bd_09.jpg

Ts1Begt9.jpg

Rozwaliło mnie to rozwiązanie :) Nigdy sikanie nie było tak przyjemne :) Na sznurku jest piłka, na która gdy robisz siku wpada do bramki :D heheheheh Kosmos :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.