Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

tak czy siak - jak nosiłem się z zamiarem kupna B7 myślałem też nad kupnem właśnie 535D/530xd m-pakiet ( byłoby to moje pierwsze bmw :decayed: ) zapytałem Patryka z compsportu ( osobę bezstronną - nie zapatrzoną ślepo w audi ) co na moim miejscu by kupił.

Dzwonię i pytam:

Ja : co lepsze ? BMW 530xd czy 535d ?

Patryk: Jak taka moc i nm to tylko napęd 4x4

Ja: acha czyli 530xd ?

Patryk: nie - jak napęd 4x4 to tylko 3.0tdiQ :)

.............. i tak też zrobiłem - czy dobrze ............... trudno powiedzieć :)

myśle ze idealnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tak czy siak - jak nosiłem się z zamiarem kupna B7 myślałem też nad kupnem właśnie 535D/530xd m-pakiet ( byłoby to moje pierwsze bmw :decayed: ) zapytałem Patryka z compsportu ( osobę bezstronną - nie zapatrzoną ślepo w audi ) co na moim miejscu by kupił.

Dzwonię i pytam:

Ja : co lepsze ? BMW 530xd czy 535d ?

Patryk: Jak taka moc i nm to tylko napęd 4x4

Ja: acha czyli 530xd ?

Patryk: nie - jak napęd 4x4 to tylko 3.0tdiQ :)

.............. i tak też zrobiłem - czy dobrze ............... trudno powiedzieć :)

Bezstronną jak bezstronną... Nie pamiętam żeby Patryk jezdził ostatnio czymś co nie wyjechało z którejś fabryki VAG...

A po drugie nie wziąłeś pod uwage że beta by Ci bardziej pasowała do tego dresu i łańcucha na szyi co ostatnio na spocie miałeś... :polew: Zresztą w Knurowie pewnie i tak same golfy 2 na gaz jeżdzą z poczwórnym wydechem, więc co byś nie kupił to i tak by był szał pał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą fotke Twoich foteli z ostatniego spota co prosiłeś żeby Ci przesłać bo lachony na to lecą i chcesz sobie na nasza-klase wkleić...

22277d1055140814-fs-recaro-seats-e36-102395345861276200324856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą fotke Twoich foteli z ostatniego spota co prosiłeś żeby Ci przesłać bo lachony na to lecą i chcesz sobie na nasza-klase wkleić...

22277d1055140814-fs-recaro-seats-e36-102395345861276200324856.jpg

naprawdę ładna beemka - Siemian fajnie że potrafisz dzielić się z nami swoimi marzeniami - powodzenia w realizacji.Gdybym wiedział, że moja fura doprowadzi Cię to takiego stanu rozpaczy, nigdy bym na zlota do BB nie przyjechał.......................Siemian............naprawdę.................przepraszam ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Mironku przecież mówiłeś że przyjechałeś zatankować bo u was jest tylko jedna stacja ale tylko z LPG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Mironku przecież mówiłeś że przyjechałeś zatankować bo u was jest tylko jedna stacja ale tylko z LPG...

:decayed::tongue4:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 23:39_________________________________________________to co ja wlewam do mojego - Twojego by zabiło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak - jak nosiłem się z zamiarem kupna B7 myślałem też nad kupnem właśnie 535D/530xd m-pakiet ( byłoby to moje pierwsze bmw :decayed: ) zapytałem Patryka z compsportu ( osobę bezstronną - nie zapatrzoną ślepo w audi ) co na moim miejscu by kupił.

Dzwonię i pytam:

Ja : co lepsze ? BMW 530xd czy 535d ?

Patryk: Jak taka moc i nm to tylko napęd 4x4

Ja: acha czyli 530xd ?

Patryk: nie - jak napęd 4x4 to tylko 3.0tdiQ :)

.............. i tak też zrobiłem - czy dobrze ............... trudno powiedzieć :)

Bezstronną jak bezstronną... Nie pamiętam żeby Patryk jezdził ostatnio czymś co nie wyjechało z którejś fabryki VAG...

też mi sie tak wydaję

zresztą myśle że brak wiedzy o xdrive też zrobił swoje

bo czy nie hipokryzją jest fakt mówienia o dołączanym napędzie jako o jakimś g.wnie skoro nawet samo Audi używa haldexa ( czyli napędu dołączanego) w sportach motorowych z racji tego że jest on bardziej precyzyjny i mozna go odpowiednio wyregulować do danych potrzeb

technika robi swoje i ma co polemizować

Audi ma siłe tradycji bo klepie quattro od ponad 25 lat i jest to dobry napęd ale napewno nie najlepszy

weźmy też za przykład EVO gdzie mamy aktywne dyfry sterowane elektroniką, wybieramy tylko tryb jazdy, a komputer odwala za nas robotę

dlatego uważam że obecny xdrive jest lepszy i tyle

jak ktoś sie chce kłocić to niech podaje racjonalne argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźmy też za przykład EVO gdzie mamy aktywne dyfry sterowane elektroniką, wybieramy tylko tryb jazdy, a komputer odwala za nas robotę

sorry ale to jest przeciez inna bajka! Inny samochód :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczeniem z mojej strony było jeszcze to iż Xdrive był w 530D lecz był niedostępny w 535D - dlatego stwierdziłem, że jeżeli mam do wyboru tylko silniki 3.0 to wolę wyrób audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźmy też za przykład EVO gdzie mamy aktywne dyfry sterowane elektroniką, wybieramy tylko tryb jazdy, a komputer odwala za nas robotę

sorry ale to jest przeciez inna bajka! Inny samochód :gwizdanie:

chodzi o fakt ingerencji elektroniki w prowadzenie samochodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest taki ze nie mozna porównywac Evo do Audi i Bety :wink4: przecież to zuepłenie inne samochody inny świat a wziołes go jako przykład :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzial fakt ingerencji elektroniki w prowadzenie samochodu bo do tego sie ludzie przyczepiaja i neguja ta forme ale nie porownywal aut/osiagow/wypasu itp, Cuber co Ty tam jarasz?.... :decayed:

ja caly czas bylem zdecydowany na 3.0tdi A6, A4 calkowicie odpadalo bo nie bede trzymal dwoch a4, jedna starczy :-) bmw mi nawet przez glowe nie przeszlo tylko kumpel namowil mnie zebym sie bardziej przygladnal co za te pieniadze da mi audi a co da mi bmw no i zebym sie przejechal, A6 3.0 jezdzilem wiele razy i bylem w 100% zdecydowany, bmw pojezdzilem chwile i zmienilem zdanie co do zakupu, czy dobrze wybralem to sie dopiero okaze, narazie nie zaluje bo opcja jest praktycznie na fullu, z tego co wylukalem to nie mam masazu w fotelach a taki tajski by sie przydal :decayed: no przepraszam, bralem jeszcze pod uwage przez krotka chwile B8 ale w tych pieniadzach poprostu bym sie denerwowal tylko po zakupie bo celowalem w cos wiecej niz 140KM w dieslu i minimum s-line a za dobre B8 trza te 2 stowki dac

co do stereotypu to fakt, istnieje niemniej jednak warto zauwazyc, ze w ostatnich 5 latach minimum 50% drobnych cwaniaczkow przesiadlo sie z beemek w wiekszosci do A3 i golfow 4, adidas raczej nie wozi sie w budach E60 choc pewnie wyjatki sie znajda bo i w nowych A8 takich znajdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...