Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni :wink4:

ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jestem po całym przeglądzie i rozrządzie :kox:

3-4k nie twoje :decayed:

ano :kwasny:

Opublikowano

jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni :wink4:

ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz :)

Biedny sie odezwal co ma Bete 3 z 2006r :kox:
Opublikowano

Sokol to nie tak, w aso litr oleju 150zl, wymiana 400zl co lacznie daje nam z czesciami 2575zl, ja liczylem tanim kosztem :decayed:

olej kupie w hurtowni bo jest chyba po 79zl

choc kumpel za darmo by mi to zrobil to juz zaszaleje i dam te 4 stowki za wymiane bo przynajmniej pociagne historie auta w ASO

zreszta do Ciebie to tam kropelka tego oleju wchodzi a u mnie to juz nie przelewki, zeby zalac silnik i skrzynie potrzebuje jedyne 18 litrow z hakiem :polew:

Biedny sie odezwal co ma Bete 5 z 2006r :kox:

a ja myslalem, ze Sokol 3jka jezdzi :D

tzn dalej tak mysle :tongue4: e91 320D :naughty:

Opublikowano

Sokol to nie tak, w aso litr oleju 150zl, wymiana 400zl co lacznie daje nam z czesciami 2575zl, ja liczylem tanim kosztem :decayed:

olej kupie w hurtowni bo jest chyba po 79zl

choc kumpel za darmo by mi to zrobil to juz zaszaleje i dam te 4 stowki za wymiane bo przynajmniej pociagne historie auta w ASO

zreszta do Ciebie to tam kropelka tego oleju wchodzi a u mnie to juz nie przelewki, zeby zalac silnik i skrzynie potrzebuje jedyne 18 litrow z hakiem :polew:

Biedny sie odezwal co ma Bete 5 z 2006r :kox:

a ja myslalem, ze Sokol 3jka jezdzi :D

tzn dalej tak mysle :tongue4: e91 320D :naughty:

No fakt wkradł sie blad ;([br]Dopisany: Listopad 05, 2009, 07:14:50 _________________________________________________

zeby zalac silnik i skrzynie potrzebuje jedyne 18 litrow z hakiem

:shocked: :shocked:
Opublikowano

Ty lepiej kiedyś przyjedź tym na spota :cool1:

podjade tylko musze uchwyt na kubek kupic za nastepne 4 stowki bo beda gadac, ze nowobogacki auto se kupil i na nadlamany uchwyt juz braklo :decayed: zamowilem :tongue4:

ale powiem wam, ze dopiero teraz czuje co znacza koszta samochodu bo B6 przy tym to jakies drobne, ale rozgrzac to auto potrafi podczas jazdy jak i nawet wtedy gdy stoi gdzies dalej, samo pelne ubezpieczenie w pierwsze fazie scielo mnie lekko z nog bo jak mi pani kazala 10400pln polozyc to jakos tak cieplo mi sie odrazu zrobilo, polecam na zime, nastepna kwota juz byla duzo przyjemniejsza choc dla mnie i tak abstrakcyjna

ale.... auto kox :>

Opublikowano

Pany, bede w KR w weekend.

Jade przez Kielce, ale wracac bede juz bezposrednio do Warszawy.

Nadal oplaca sie leciec Katowicka i nadrabiac kilkadziesiat km, czy poza sezonem jednak Kielce > Radom?

Opublikowano

katowicka zawsze sie oplaca, 7ka to nie droga tylko jakas sciezka

Opublikowano

A najlepiej to kupić Smarta. Z nim nigdy się nie będziecie nudzić:

http://allegro.pl/item802503199.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

filmik genialny :good:

Opublikowano
  • Autor

Kurewa widze ze wszyscy oliwe wymieniaja :decayed:

Ja dzis tez zakupiłem 10 litórw oleju / wchodzi do mnie ok 8,6 litra/ :wallbash: :wallbash: :wallbash: + filtry itp ;(

Opublikowano

Ja wymienialem tydzien temu 6L :gwizdanie:

Opublikowano

i dlatego mam 1,9 i 4 L :naughty::polew:

Opublikowano

jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni :wink4:

ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz :)

Biedny sie odezwal co ma Bete 3 z 2006r :kox:

dla mnie wiecej ma ten kogo stać na utrzymanie eSy biT :decayed:

Opublikowano

jak sie robi w ASO to tak jest, ale kto bogatemu zabroni :wink4:

ja po kupnie wymieniłem filty i olej za 350 zł, rozrząd na łańcuchu wiec luz :)

Biedny sie odezwal co ma Bete 3 z 2006r :kox:

dla mnie wiecej ma ten kogo stać na utrzymanie eSy biT :decayed:

Utrzymanie jak utrzymanie :wink4:
Opublikowano

Pany, bede w KR w weekend.

Jade przez Kielce, ale wracac bede juz bezposrednio do Warszawy.

Nadal oplaca sie leciec Katowicka i nadrabiac kilkadziesiat km, czy poza sezonem jednak Kielce > Radom?

Wg mnie lepiej leciec na kato i pozniej gierkowką , ja zawsze tak jezdze do w-wa :)

Opublikowano

Pany, bede w KR w weekend.

Jade przez Kielce, ale wracac bede juz bezposrednio do Warszawy.

Nadal oplaca sie leciec Katowicka i nadrabiac kilkadziesiat km, czy poza sezonem jednak Kielce > Radom?

Wg mnie lepiej leciec na kato i pozniej gierkowką , ja zawsze tak jezdze do w-wa :)

kwestia o której godzinie
Opublikowano
  • Autor

kwestia o której godzinie

dokładnie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.