Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:55_________________________________________________SIEMIAN Ty Stara Parówo :decayed:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!!!!!

party1.jpg

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 11:21_________________________________________________Najlepszego pingwin :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

zdrowia :wink4:

Opublikowano

Stara parówa- Pingwin bardzo dziękuje :> :> :>

Opublikowano

Stara parówa- Pingwin bardzo dziękuje :> :> :>

sto lat żółwik :D

Opublikowano

sto lat sto lat pingwiny tyle żyją :gwizdanie:

Opublikowano
:) :) :)
Opublikowano

wszystkiego dobrego i oby Ci nigdy nie braklo ... :decayed:

Opublikowano

wszystkiego dobrego i oby Ci nigdy nie braklo ... :decayed:

LODU :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:22_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7215445,Ukradli_karawany_z_zakladow_pogrzebowych.html :shocked:
Opublikowano

Siemian sto lat

Panowie PS3 jest lepsze od XB?

Opublikowano

100 lat siemian :)

Opublikowano

PARÓWA, PINGWIN, ZÓŁWIK, SIEMIAN..... NAJLEPSZEGO :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema OZI :naughty:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 13:23_________________________________________________

Panowie PS3 jest lepsze od XB?

cięzko powiedziec, Ci co mają XB bedą go zachwalali Ci co mają PS3 będą zachwalac PS .......

osobiscie wole PS3 :wink4:

Opublikowano

hmmm , muszę chyba coś zakupić bo chyba jako jedyny z Krakowa nie mam konsoli , wstyd :decayed:

można przez to grać po sieci? sorry za lamerskie pytania ale nigdy się nic o tym nie dowiadywałem :rolleyes:

Opublikowano

hmmm , muszę chyba coś zakupić bo chyba jako jedyny z Krakowa nie mam konsoli , wstyd :decayed:

można przez to grać po sieci? sorry za lamerskie pytania ale nigdy się nic o tym nie dowiadywałem :rolleyes:

ja tez nie mam :wink4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 13:34_________________________________________________

PARÓWA, PINGWIN, ZÓŁWIK, SIEMIAN..... NAJLEPSZEGO :decayed:

zmień avatara :) box :good:
Opublikowano
  • Autor

Ja tez nie mam jeszcze konsoli :gwizdanie: i właśnie sie zastanawiam nad PS3 Slim :mysli:

Opublikowano

Trzeniek....

PS3 ma to cos czym jest najlepszy pad na swiecie i blu ray

X360 ma piraty

jak pad nie jest dla Ciebie priorytetem to bierz x360 bo szybko odrobi sie roznica w cenie gier i kupisz sobie kilka odtwarzaczy blu ray

jezeli chodzi o gry to jeden.... i ten sam :D to samo sie tyczy tez wiekszosci funkcji, po sieci idzie lacznie z piratami tylko nie mozna grac w sieci wczesniej w gry, ktore jeszcze premiery nie mialy :decayed: bo banuja

najlepiej miec dwie konsole, ja mam obecnie 4 :D

Opublikowano

najlepiej miec dwie konsole, ja mam obecnie 4 :D

:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.