Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

szukałem na allegro PS 3 i są dużo lepsze ceny niz M1 -nie od parady Sklep dla idiotów :naughty:

Opublikowano

:hi:

:hi:

szukałem na allegro PS 3 i są dużo lepsze ceny niz M1 -nie od parady Sklep dla idiotów :naughty:

aa to wiadomo, w MM kupujesz tylko wtedy jak chcesz coś mieć od razu albo jakieś pierdoły, sprzęt elektroniczny powyżej 1k zawsze, podkreślam zawsze w sieci znajdziesz taniej :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Do Batowic masz autobus pod nosem :kox:

autem może być średnio :gwizdanie:

Jarko , spoko dojechałem wszedzie a pod Twoim blokiem to wczoraj stałem :naughty:

Cały Kraków tam stał, jak nie małopolska :kox:

:hi:

aa to wiadomo, w MM kupujesz tylko wtedy jak chcesz coś mieć od razu albo jakieś pierdoły, sprzęt elektroniczny powyżej 1k zawsze, podkreślam zawsze w sieci znajdziesz taniej :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie :good:

Opublikowano

a ja kupilem bo potrzebuje na jutro na prezent

irko<-----idiota

:decayed:

a tak powaznie to z tego co widze na alledrogo zle na tym nie wyszedlem bo wszystkie te konsole po 1200 maja gry, ktore juz mam a Aga uparla sie na uncharted 2, ktora zakosze :decayed: i tak bym musial wybecalowac 2 stowki, jeden czort

Opublikowano
:hi::cool1:
Opublikowano

a ja kupilem bo potrzebuje na jutro na prezent

irko<-----idiota

:decayed:

a tak powaznie to z tego co widze na alledrogo zle na tym nie wyszedlem bo wszystkie te konsole po 1200 maja gry, ktore juz mam a Aga uparla sie na uncharted 2, ktora zakosze :decayed: i tak bym musial wybecalowac 2 stowki, jeden czort

też miałem zapodać uncharted2, napisz czy warto :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 18:39_________________________________________________

:hi::cool1:

:hi:

w piątek nie zagrasz w redboxie :wink4:

Opublikowano

no właśnie zapomniałem że są 2 mecze w piątek :confused4:

zastanawiam się co zrobić :embarrassed:

Opublikowano

no właśnie zapomniałem że są 2 mecze w piątek :confused4:

zastanawiam się co zrobić :embarrassed:

red box :wink4:
Opublikowano

:hi:

:hi:

szukałem na allegro PS 3 i są dużo lepsze ceny niz M1 -nie od parady Sklep dla idiotów :naughty:

ja kupilem z trzema grami i gwarancja dwumiesieczna bodajze za 850pln

Opublikowano

no na prezent dwumiesieczna gwarancja mnie nie ratowala :)

Ogrze jak Gunia przejdzie to Ci pozycze, po co bedziesz kupowal? :wink4:

Opublikowano

no na prezent dwumiesieczna gwarancja mnie nie ratowala :)

Ogrze jak Gunia przejdzie to Ci pozycze, po co bedziesz kupowal? :wink4:

:good: ratcheta jednego już przeszliśmy :decayed:
Opublikowano

:hi:

:hi:

szukałem na allegro PS 3 i są dużo lepsze ceny niz M1 -nie od parady Sklep dla idiotów :naughty:

ja kupilem z trzema grami i gwarancja dwumiesieczna bodajze za 850pln

ja się też troszku napaliłem

Pablo :hi:

Opublikowano

no na prezent dwumiesieczna gwarancja mnie nie ratowala :)

Ogrze jak Gunia przejdzie to Ci pozycze, po co bedziesz kupowal? :wink4:

nie no zdaje sobie sprawe, mowilem ad Waskiego. Chlop dwa miechy wczesniej dal 1399pln :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

dzieje się coś ciekawego tutaj oprócz kupowania PS3 ?? :wink4:

Opublikowano

:hi:

dzieje się coś ciekawego tutaj oprócz kupowania PS3 ?? :wink4:

Ci co mają Q czekają na zimę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ci co mają Q czekają na zimę :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ci co mają Q czekają na zimę :decayed:

albo RWD :chytry:

Opublikowano

spokojnej panowie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.