Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z czego rżysz czeresieńko :wink4:

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 13:53_________________________________________________

nex porównując paska i audi jakie wnioski pytam z ciekawości czystej bo podejrzewam ze prowadzi sie tak samo tylko środek jakiś taki toporniejszy w pasku pozatym to chyba to samo.

co On wie :naughty: hamulce na pewno lepsze :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam kolege który mieszka przy granicy ukraińskiej za Krosnem wiesz jak u nich sie mówi na paski......... przemytniki bo podobno bardzo pakowne są :decayed: rozśmieszyła mnie ta nazwa [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 13:55_________________________________________________hello Robertos :hi:

Opublikowano

mam kolege który mieszka przy granicy ukraińskiej za Krosnem wiesz jak u nich sie mówi na paski......... przemytniki bo podobno bardzo pakowne są :decayed: rozśmieszyła mnie ta nazwa [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 13:55_________________________________________________hello Robertos :hi:

też mam :naughty:

:hi: jak reflektor

Opublikowano

Czesć Grześ jak tam noga ?

apropo dolegliwości wczoraj miałem wycinanego kaszaka ( lub tłuszczaka) z szyji :kwasny: wielkościowo 1,5 cm a szfów az dziewięć :wallbash:

:hi: jak leży do góry jest spoko, gorzej jak trochę poskacze o kulach, wtedy napier...

dzięki :wink4:

Opublikowano

Czesć Grześ jak tam noga ?

apropo dolegliwości wczoraj miałem wycinanego kaszaka ( lub tłuszczaka) z szyji :kwasny: wielkościowo 1,5 cm a szfów az dziewięć :wallbash:

:hi: jak leży do góry jest spoko, gorzej jak trochę poskacze o kulach, wtedy napier...

dzięki :wink4:

jak mojego dziadka ząb bolał to wiesz co zrobił :gwizdanie:
Opublikowano

hehe no nogi sobie nie wyrwę, wymyśl coś lepszego :naughty:

ballantine's z pepsi dobrze znieczula ale ileż można :kox:

Opublikowano

hehe no nogi sobie nie wyrwę, wymyśl coś lepszego :naughty:

ballantine's z pepsi dobrze znieczula ale ileż można :kox:

Az do trupa :naughty:
Opublikowano

hehe no nogi sobie nie wyrwę, wymyśl coś lepszego :naughty:

ballantine's z pepsi dobrze znieczula ale ileż można :kox:

sam pijesz :gwizdanie:

Opublikowano

reflektor narazie ok bo jezdze bez zaślepki tylnej - to do Wąskiego

Opublikowano

nie sam, zawsze ktoś wpadnie :naughty: :naughty: a jak nikogo nie ma to PS 3 i też jest fajnie :evil:

Opublikowano

reflektor narazie ok bo jezdze bez zaślepki tylnej - to do Wąskiego

ok

nie sam, zawsze ktoś wpadnie :naughty: :naughty: a jak nikogo nie ma to PS 3 i też jest fajnie :evil:

zamówiłem

Opublikowano
  • Autor

hehe no nogi sobie nie wyrwę, wymyśl coś lepszego :naughty:

ballantine's z pepsi dobrze znieczula ale ileż można :kox:

sam pijesz :gwizdanie:

kolega :gwizdanie: nawet nie zaprosi na na drina :cool1:

Opublikowano

i to ulubionego drina :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

i to ulubionego drina :cool1:

wlasnie własnie :gwizdanie:

Opublikowano

hehe no nogi sobie nie wyrwę, wymyśl coś lepszego :naughty:

ballantine's z pepsi dobrze znieczula ale ileż można :kox:

sam pijesz :gwizdanie:

kolega :gwizdanie: nawet nie zaprosi na na drina :cool1:

dokładnie :gwizdanie:

Może mu zrobimy wjazd na chatę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze Nas węzem poszczuje i po co Nam to :kox:

Opublikowano

i co z tymi konsolami? macie jakies info? mi cos Pablo pisal ze dzisiaj maja byc ale juz sie nie odezwal, ktory mnie podkupil... przyznac sie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i co z tymi konsolami? macie jakies info? mi cos Pablo pisal ze dzisiaj maja byc ale juz sie nie odezwal, ktory mnie podkupil... przyznac sie :decayed:

nie dojechały dzisiaj do MM , pewnie jutro lub w Poniedziałek :naughty:

Opublikowano

i co z tymi konsolami? macie jakies info? mi cos Pablo pisal ze dzisiaj maja byc ale juz sie nie odezwal, ktory mnie podkupil... przyznac sie :decayed:

nie dojechały dzisiaj do MM , pewnie jutro lub w Poniedziałek :naughty:

podobno [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 22:08_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,7206458,Pali_sie_zaklad_produkujacy_znicze.html
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.