Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> :> :>[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 22:10_________________________________________________jak nie jak tak :)

ale w bilarda przegrywasz :decayed:

Bo ma za krótkie kieszenie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc wszystkim :decayed:

Opublikowano

czesc wszystkim :decayed:

simka mlodzian :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Siema Panowie,

Kurde grypsko mnie jakies dopada :wallbash: wczoraj wróciłem do domu połozyłem sie ok 21-szej i wstałem dopiero rano ;(

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Opublikowano

czesc wszystkim :decayed:

simka mlodzian :naughty:

stary dziadek sie odezwal :decayed:

Opublikowano

:hi: jak ktos szuka felg w rozmiarze 19 to znalazłem mega okazje w super cenie

http://moto.allegro.pl/item799140315_s_line_okazja_najtaniej_pilnie.html cos ala Trzeniek super są tylko za duze jak dla mnie o cal.

Opublikowano
  • Autor

Boseronek to dlaczego sam nie kupujesz? :mysli:

Opublikowano

Boseronek to dlaczego sam nie kupujesz? :mysli:

bo 19 to dla mnie kosmos, zamówiłem juz 18-tki w tej samej cenie

Opublikowano
  • Autor

bo 19 to dla mnie kosmos, zamówiłem juz 18-tki w tej samej cenie

ORI ?

Opublikowano

ORI w tej cenie chyba nie do dostania :cool1:

co powiecie o tym bedzie to do mnie pasować tylko o ile to obniza czy to jest to 1be właśnie, Cuber podpowiedz mi

http://moto.allegro.pl/item790889021_zawieszenie_s_line_audi_a4_8e_super_stan_komplet.html

Opublikowano

:hi:. Kiedyś wspominałem że mam problem z tym, że z pilota moge otworzyć tylko drzwi kierowcy, a pozostałe dopiero poprzez panel w drzwiach kierowcy. Jednokrotne nacisnięcie przycisku "otwórz" powinno otwierać jedne drzwi, natomiast podwójne wszystkie jesli tak mamy zaprogramowane. tx-didi nie mógł sie połączyć u mnie z modułem komfortu za pomoca swojego laptopa, żeby opcje te zmienić, więc tak zostało. Dziś przypadkiem to rozgryzłem, kiedy kasowałem SERVICE ręcznie po wymianie oleju itp.

Wystarczy wsiąść do auta, zamknąć je z pilota, alarm się uzbroi, włożyć kluczyk do stacyjki i przekręcić zapłon. Po tej operacji usłyszałem piknięcie i wszystkie drzwi się otworzyły. Teraz juz jednokrotne naciśnięcie pilota powoduje otwarcie drzwi kierowcy, a podwójne wszystkich. Wszystko bangla jak trzeba :wink4:

Opublikowano

nex jesteś jak Adam Słodowy "lubie majsterkować" brawo :oklaski:

Opublikowano

:hi:. Kiedyś wspominałem że mam problem z tym, że z pilota moge otworzyć tylko drzwi kierowcy, a pozostałe dopiero poprzez panel w drzwiach kierowcy. Jednokrotne nacisnięcie przycisku "otwórz" powinno otwierać jedne drzwi, natomiast podwójne wszystkie jesli tak mamy zaprogramowane. tx-didi nie mógł sie połączyć u mnie z modułem komfortu za pomoca swojego laptopa, żeby opcje te zmienić, więc tak zostało. Dziś przypadkiem to rozgryzłem, kiedy kasowałem SERVICE ręcznie po wymianie oleju itp.

Wystarczy wsiąść do auta, zamknąć je z pilota, alarm się uzbroi, włożyć kluczyk do stacyjki i przekręcić zapłon. Po tej operacji usłyszałem piknięcie i wszystkie drzwi się otworzyły. Teraz juz jednokrotne naciśnięcie pilota powoduje otwarcie drzwi kierowcy, a podwójne wszystkich. Wszystko bangla jak trzeba :wink4:

:polew: :polew:
Opublikowano

Z czego rżysz czeresieńko :wink4:

Opublikowano

Z czego rżysz czeresieńko :wink4:

jaki tekst :polew:
Opublikowano

nex porównując paska i audi jakie wnioski pytam z ciekawości czystej bo podejrzewam ze prowadzi sie tak samo tylko środek jakiś taki toporniejszy w pasku pozatym to chyba to samo.

Opublikowano

Ja czesto smigam z kumplem paskiem,mam wrazenie ze zawieszenie jest sztywniejsze na zakretach jak w B5.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nex porównując paska i audi jakie wnioski pytam z ciekawości czystej bo podejrzewam ze prowadzi sie tak samo tylko środek jakiś taki toporniejszy w pasku pozatym to chyba to samo.

ciężko porównać, bo nie miałem A4 B6 tylko B5, więc porównywanie 96r do 03 sie nie ima. W pasku duuuuużo więcej miejsca. Wlaściwości jezdne porównywalne. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z dokonanego zakupu.

:hi:

:hi:

Opublikowano

Czesć Grześ jak tam noga ?

apropo dolegliwości wczoraj miałem wycinanego kaszaka ( lub tłuszczaka) z szyji :kwasny: wielkościowo 1,5 cm a szfów az dziewięć :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.