Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:28_________________________________________________

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat

Proszę : http://www.allegro.pl/item745397281_extra_gra_telewizyjna_typ_pegasus_wyprzedaz_f_vat.html

szajs ? poważnie pytam
Opublikowano

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

to niby już mu się znudziły żywe laski...??? może foni nie lubi tylko po cichu!!!!! :sick3:
Opublikowano

ps3 :hi:

Dziś jarko też mi ją doradził.

Opublikowano

Robert , zapytaj Ogra- on tam się zna na tych konsolach.

Ja nie mam więc się nie znam , gram na PCecie :wink4:

Kup Wiktorowi lepiej gokarta i wychowuj następcę Kubka :wink4:

Opublikowano

Robert , zapytaj Ogra- on tam się zna na tych konsolach.

Ja nie mam więc się nie znam , gram na PCecie :wink4:

Kup Wiktorowi lepiej gokarta i wychowuj następcę Kubka :wink4:

już ma :naughty:
Opublikowano

Robert , zapytaj Ogra- on tam się zna na tych konsolach.

Ja nie mam więc się nie znam , gram na PCecie :wink4:

Kup Wiktorowi lepiej gokarta i wychowuj następcę Kubka :wink4:

już ma :naughty:

:shocked: kox - pokaż :kox:

Opublikowano

Robert , zapytaj Ogra- on tam się zna na tych konsolach.

Ja nie mam więc się nie znam , gram na PCecie :wink4:

Kup Wiktorowi lepiej gokarta i wychowuj następcę Kubka :wink4:

już ma :naughty:

:shocked: kox - pokaż :kox:

na razie mały lift przechodzi
Opublikowano

wąski mam nadzije ze nie chcesz wychować kolarza :tongue4: gokart spalniowy ?

Opublikowano

dzień dobry :hi:

jak sie miewacie ?

Opublikowano

Robert ja bym kupił PS3 tylko z grami problem bo nie ma piratów, ale można ściągać dla dzieci z netu gry, nawet niedrogie (29-60zł) :cool1:

jak nie PS3 to xbox tu już gry na giełdzie po 10zł :wink4:

tak czy siak prędzej czy później młody o konsolę Cię poprosi a mikołaj już blisko :naughty:

Opublikowano

dzień dobry :hi:

jak sie miewacie ?

hmm :mysli: kumpli szukasz? :chytry:

:decayed:

Opublikowano

jak nie PS3 to xbox tu już gry na giełdzie po 10zł :wink4:

ale jak im sie to oplaca skoro plyta to minimum 6zl? :decayed:

na necie za darmo tylko wlasnie koszt plyty a nagrywa sie tylko na verbatimach DL, ktore w saturnie sa po 11zl :decayed:

Opublikowano

jak nie PS3 to xbox tu już gry na giełdzie po 10zł :wink4:

ale jak im sie to oplaca skoro plyta to minimum 6zl? :decayed:

na necie za darmo tylko wlasnie koszt plyty a nagrywa sie tylko na verbatimach DL, ktore w saturnie sa po 11zl :decayed:

to może po 15 są :tongue4: ja mam kumpla tam i jak miałem xsa to 10 zeta za grę mi liczył :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

dzień dobry :hi:

jak sie miewacie ?

hmm :mysli: kumpli szukasz? :chytry:

:decayed:

no przydało by sie paru nowych :decayed:

Opublikowano

Irko , kurfa fure masz za 350k a kupujesz piraty za 10pln? :mysli:

:decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 20:22_________________________________________________

dzień dobry :hi:

jak sie miewacie ?

hmm :mysli: kumpli szukasz? :chytry:

:decayed:

no przydało by sie paru nowych :decayed:

ale wszyscy już mają kredyty , możesz już się wylogowac i iść na inne forum :decayed:

Opublikowano

juz byłem, tam też mnie nie chcą :decayed:

Opublikowano

Trzeniek ja nie kupuje bo mi to by sie tam nawet jechac nie chcialo, na xboxa sciagam za darmoszke :polew: ale za to na PS3 placilem za gierki po 2 stowki i wiecej wiec sie od......odczep sie :decayed:

http://autentyki.pl/komentarze-z-allegro/10

Opublikowano

Trzeniek ja nie kupuje bo mi to by sie tam nawet jechac nie chcialo, na xboxa sciagam za darmoszke :polew: ale za to na PS3 placilem za gierki po 2 stowki i wiecej wiec sie od......odczep sie :decayed:

http://autentyki.pl/komentarze-z-allegro/10

luz , żartowałem :decayed: :decayed: :decayed:

komenty obłędne :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.