Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie ma krakowiaki :kox:

Kontrola zawartości wątku :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sie ma krakowiaki :kox:

Kontrola zawartości wątku :naughty: :naughty: :naughty:

kurfa :disgust: jeden przechwytuje pw a drugi kontroluje spoty krakowskie

jebanana warszawka :disgust::wallbash:

siemasz kumplu Poziomka :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

no to w ogole to czesc :decayed:

Opublikowano

no to w ogole to czesc :decayed:

jak tam sprzedaż b6?

Opublikowano

jak tam sprzedaż b6?

ogolnie to zielony cofnal licznik i wyszedlem raz na debila bo nie wiedzialem, jakas kare kiedys mu sie wymysli :decayed:

narazie nie mam do tego glowy bo znowu z bunia mam problem, nie zostala wymeldowana a nie mam tablic i teraz albo albo, wszystko jest ok tylko znowu kilka dni zwloki do rejestracji

Cuber ma tendencje do cofki cyferek i ok, mnie to wali tylko wole wiedziec o ile zebym nie wyszedl na glupa np sprzedajac auto znajomemu, on mnie nie znal wtedy i tylko to go uratowalo w tej chwili :) dla mnie przebieg nie jest istotny tylko stan ogolny a auto bylo/jest w dobrym stanie... ogolnie kupcow konkretnych mam trzech, kasa lezy na stole tylko troche jej malo bo to handlarze :polew:

32 daja odrazu, tam kupe kasy wsadzone, wszystkie wymiany (klocki/oleje/rozrzad itp) robione max 5kkm temu a plyny 1kkm temu, kola zimowe 3,5tys zl, opony letnie 2tys zl itd ale jak beemka stanie na krajowych taflach to powiem zeby dali jeszcze z tysiac na stol i niech biora :)

Opublikowano

kurfa :disgust: jeden przechwytuje pw a drugi kontroluje spoty krakowskie

jebanana warszawka :disgust::wallbash:

Właśnie przyszedłem tutaj żeby zwrócić Tobie uwagę, żebyś nie obrabiał mi d... na PW :naughty::kox::polew:

Opublikowano

kurfa :disgust: jeden przechwytuje pw a drugi kontroluje spoty krakowskie

jebanana warszawka :disgust::wallbash:

Właśnie przyszedłem tutaj żeby zwrócić Tobie uwagę, żebyś nie obrabiał mi d... na PW :naughty::kox::polew:

CO jeszcze mowil? :naughty: :naughty:

Opublikowano

CO jeszcze mowil? :naughty: :naughty:

A szkoda gadać, poza tym to brzydkie słowa i nie będę ich przytaczał :naughty:

Aaaaaa dla Twojej wiadomości, na Ciebie też narzekał :polew:

Opublikowano

a ile Ty za nią chcesz Irko?

Opublikowano

CO jeszcze mowil? :naughty: :naughty:

A szkoda gadać, poza tym to brzydkie słowa i nie będę ich przytaczał :naughty:

Aaaaaa dla Twojej wiadomości, na Ciebie też narzekał :polew:

A to gnida pyskata...

Wiecej nie odwiedze krakowiakow. :kox:

Opublikowano

CO jeszcze mowil? :naughty: :naughty:

A szkoda gadać, poza tym to brzydkie słowa i nie będę ich przytaczał :naughty:

Aaaaaa dla Twojej wiadomości, na Ciebie też narzekał :polew:

wróć do moderację bo Cię Hugo wy***ie tak jak Aleks Brzydulę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Co do tego serialu to Trzeniek podobny jestes do nowego chlopaka brzuduli :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co do tego serialu to Trzeniek podobny jestes do nowego chlopaka brzuduli :polew: :polew: :polew:

a Ty kurwwa do PSHEMKO albo Violi Kubasińskiej :naughty:

Opublikowano

Co do tego serialu to Trzeniek podobny jestes do nowego chlopaka brzuduli :polew: :polew: :polew:

Ty no nie obrażaj nowego chłopaka brzyduli :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Co do tego serialu to Trzeniek podobny jestes do nowego chlopaka brzuduli :polew: :polew: :polew:

a Ty kurwwa do PSHEMKO albo Violi Kubasińskiej :naughty:

Do Pshemko to Tomeks szybciej.Wloski sie farbka walnie i wypisz wymaluj...

Opublikowano

Co do tego serialu to Trzeniek podobny jestes do nowego chlopaka brzuduli :polew: :polew: :polew:

a Ty kurwwa do PSHEMKO albo Violi Kubasińskiej :naughty:

Do Pshemko to Tomeks szybciej.Wloski sie farbka walnie i wypisz wymaluj...

masz racje , taki sam wsiur :decayed:

Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

a ile Ty za nią chcesz Irko?

za 35 bym dal, jak nikt nie bedzie chcial to i za 33 dam, 32 wyplacaja handlarze (kumple co woza wozy)

Opublikowano

jak dvd ripa jak nie ma jeszcze dvd :decayed:

mmoze jakies R5, na takie filmy to bardziej kino :wink4:

pablo wszystko potrafi :polew: :polew:

:polew:

Zassałem przed chwilą z mininovey film District 9 Dvd Rip i oblookam zaraz czy faktycznie jest dobry :kox:

trzeba było zapytać to bym Ci powiedział jaki jest :decayed:

a tak wogóle witam wszystkich :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.