Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten bachor ma 16lat o madafaka :shocked:

http://www.youtube.com/watch?v=zCHEGN_CmvI

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No juz powolu jest za co zlapac.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:42_________________________________________________

1256539404_by_charcik_500.jpg

Opublikowano

Kerczi :good::decayed:

Opublikowano

No juz powolu jest za co zlapac.. :gwizdanie: :decayed:

no.... za wlosy :decayed:

Opublikowano

No juz powolu jest za co zlapac.. :gwizdanie: :decayed:

Uwazaj zeby ciebie prorok nie zlapal :polew:

Opublikowano

:polew:

Zassałem przed chwilą z mininovey film District 9 Dvd Rip i oblookam zaraz czy faktycznie jest dobry :kox:

Opublikowano

jak dvd ripa jak nie ma jeszcze dvd :decayed:

mmoze jakies R5, na takie filmy to bardziej kino :wink4:

Opublikowano

welur cały rok tylko trzeba buty przed wejsciem w zimie szczotkować :decayed:

Dokładnie :polew:

a skąd Ty to kuuuurfa wiesz jak jako jedyny na 30 000 userów tutaj masz metalowe dywaniki :polew:

:polew: :polew: :polew:

o ja pier****

Opublikowano

jak dvd ripa jak nie ma jeszcze dvd :decayed:

mmoze jakies R5, na takie filmy to bardziej kino :wink4:

http://www.mininova.org/tor/3085618 :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

znam ten problem od butów :wallbash:

w sumie to od tych naszych stukaczy to i gumofilce sie przecierają ;(

no właśnie :decayed:

"stukacze" :polew::decayed: dobre :good:

stukacze mówicie...???????

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

szpilki nie są do prowadzenia auta :naughty:

Opublikowano

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

szpilki nie są do prowadzenia auta :naughty:

:good:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 08:52_________________________________________________Jarko coś o tym wie
Opublikowano

jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne

Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC.

:hi:

Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne

Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC.

:hi:

Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi...

głupota... co to za kłopot wyrwać plastik z pod kierownicy. 10 sekund...

a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.