Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema , bylem wczoraj w GK, ale w kinie i nie zdążyłem was odwiedzić :confused4:, moze uda sie za tydzień. :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema , bylem wczoraj w GK, ale w kinie i nie zdążyłem was odwiedzić :confused4:, moze uda sie za tydzień. :rolleyes:

:baseball: :baseball: :baseball:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:56_________________________________________________Ktoś chętny na B6+B7 za 25K :?: :naughty::decayed:

http://moto.allegro.pl/item822920033_audi_a4_benzyna_gaz_faktura_vat.html

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________

dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok :disgust: tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to :hi:

no i mi się dostało :gwizdanie:

widze że z władzą do jednak nie da się pożartować??? przepraszam :notworthy:

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________

dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok :disgust: tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to :hi:

no i mi się dostało :gwizdanie:

widze że z władzą do jednak nie da się pożartować??? przepraszam :notworthy:

eeee tam On tylko wczoraj mial gorszy dzien :)

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________

dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok :disgust: tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to :hi:

no i mi się dostało :gwizdanie:

widze że z władzą do jednak nie da się pożartować??? przepraszam :notworthy:

eeee tam On tylko wczoraj mial gorszy dzien :)

Oj chyba miał za***isty z wiadomych powodów :gwizdanie:

Opublikowano

Mam balkon w namiocie i kosze trawe w fifie

PABLO co Ty wypisujesz?

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pdobno Pablo dogadal sie z Mironem i teraz Miron ma pisac jako Pablo zeby nabic Mu postow na VIPa

Opublikowano

no to pisze :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 18:22_________________________________________________

Mam balkon w namiocie i kosze trawe w fifie

PABLO co Ty wypisujesz?

Nex bo zaraz ja napisze z Twojej strony wiązanke :naughty::polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi: Grześ tel :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Grześ tel :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

Pany potrzebuje pozyczyc, albo zeby ktosik nagral polska mape do rns'a na jutro. Ma ktoś? :)

Opublikowano
  • Autor

moge ci pożyczyć :gwizdanie:

Opublikowano

Pany potrzebuje pozyczyc, albo zeby ktosik nagral polska mape do rns'a na jutro. Ma ktoś? :)

możesz wziąć od Zielucha to mu pozyczę moją :gwizdanie:

Opublikowano

siemian ty tam za zielucha nie pisz, moze potrzebuje :decayed: cuber jutro wieczorkiem bym po nia podjechal ok?

Opublikowano
  • Autor

siemian ty tam za zielucha nie pisz, moze potrzebuje :decayed: cuber jutro wieczorkiem bym po nia podjechal ok?

ok

ps. na ile Ja potrzebujesz?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.