Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy jutro ktoś będzie na spocie czy raczje kazdy mecz ogląda..... :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy jutro ktoś będzie na spocie czy raczje kazdy mecz ogląda..... :mysli:

Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni :cool1:
Opublikowano

jo tyz nie, leże jutro w saunie :naughty:

Opublikowano

czyli śmietanki nie ma :gwizdanie: to tez odpuszczam

Opublikowano

jo tyz nie, leże jutro w saunie :naughty:

gdzie ??
Opublikowano

jo tyz nie, leże jutro w saunie :naughty:

gdzie ??

themon moze po meczu w szatni z piłkarzami :gwizdanie:

Opublikowano

czy jutro ktoś będzie na spocie czy raczje kazdy mecz ogląda..... :mysli:

Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni :cool1:

Gdzie oglądacie?

Opublikowano

nie spać, zwiedzać :naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 04:08_________________________________________________dobra chyba czas na sen :hi:

Opublikowano

Dobry, boseron jak wstaniesz to pytanko do Ciebie: Jeżeli przede mną na światłach stoi Pani autkiem i nie rusza na zielonym , a ja ruszam i uderzam w jej tył to ewidentnie moja wina ??? Czy da sie coś wynegocjować , bo skoro zielone to powinna jechać :)?? Twierdze , że i tak moja wina, ale może jakieś wyjątki.... Na szczęście w nieszczęsciu ;( jechałem VW t5 a nie audiczką

Opublikowano

czy jutro ktoś będzie na spocie czy raczje kazdy mecz ogląda..... :mysli:

Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni :cool1:

Gdzie oglądacie?

w Sosnowcu , Cuber przebrany za preclarza :decayed:

:hi: Panowie [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:25_________________________________________________

Dobry, boseron jak wstaniesz to pytanko do Ciebie: Jeżeli przede mną na światłach stoi Pani autkiem i nie rusza na zielonym , a ja ruszam i uderzam w jej tył to ewidentnie moja wina ??? Czy da sie coś wynegocjować , bo skoro zielone to powinna jechać :)?? Twierdze , że i tak moja wina, ale może jakieś wyjątki.... Na szczęście w nieszczęsciu ;( jechałem VW t5 a nie audiczką

pytanie jak lokata , bez sensu :wink4:

czy jak komuś auto zgaśnie na światłach to możesz w niego walić? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 11:26_________________________________________________

jo tyz nie, leże jutro w saunie :naughty:

Themon , ale w OBI Ci nie podłączą :decayed:

Opublikowano

jo tyz nie, leże jutro w saunie :naughty:

gdzie ??

w Wiśle ;)

Trzeniu: do OBI nie chodzę ;)

Opublikowano
pytanie jak lokata , bez sensu

czy jak komuś auto zgaśnie na światłach to możesz w niego walić?

:cool1: auto nie powinno zgasnąć :rolleyes: jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ :kox::decayed:

Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , :wink4: pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? :decayed:

ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ???

Opublikowano

:hi:

Ja na chwile bym podjechał na spota :)

Opublikowano

:hi:

Ja na chwile bym podjechał na spota :)

to postój z 15 min i możesz wracać :naughty:

Opublikowano

Ja będe :)

Opublikowano

:hi:

Ja na chwile bym podjechał na spota :)

to postój z 15 min i możesz wracać :naughty:

Nie no spoko bo później chce podbić na bonarke.

david n będziesz na spocie bo mam COD MW2 :?:

Opublikowano
pytanie jak lokata , bez sensu

czy jak komuś auto zgaśnie na światłach to możesz w niego walić?

:cool1: auto nie powinno zgasnąć :rolleyes: jak ktoś nie umie jeździć , to niech nie jeździ :kox::decayed:

Wiesz w naszym prawie różne cuda się zdarzają , :wink4: pytam , czy jakiś haczyk jest , chodź sam wątpię , walnąłem w tył , coż moja wina ?? :decayed:

ps... Kto się dzisiaj spoci w GK ???

wiesz Marcin zawsze można powiedzieć że przypierdoliła cofając :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 14:38_________________________________________________a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

czy jutro ktoś będzie na spocie czy raczje kazdy mecz ogląda..... :mysli:

Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni :cool1:

Wąski też -ale to nie smietanka :wink4:
Opublikowano

moglbym wpasc, ale pasuje zeby sie ktos pojawil :P

Opublikowano

To weźcie telewizor macie przecież avanty, talerz na dach i będziecie oglądać derby :polew: [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 15:09_________________________________________________

moglbym wpasc, ale pasuje zeby sie ktos pojawil :P

No właśnie bo jak mają być znowu 3 osoby to :thumbdown:[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 15:09_________________________________________________

Masakra :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.