Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

:hi: wiesz

wiem :decayed:

wiemy

NO TO DOBRZE JAK wiecie :)

p.s. nie bylo mnie ale potem oddzwanialem no wlasnie, odbieraj telefon, i dlaczego dzwonisz na tamten a nie na ere

a ja wiem który to era :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Waski gg

Opublikowano

Waski gg

i co i ....znów nie masz zasięgu :gwizdanie: a znów era :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kontaktowanie się ze sobą idzie wam dokładnie tak samo jak Pablowi załatwianie rabatów w MM :polew:

Opublikowano

kontaktowanie się ze sobą idzie wam dokładnie tak samo jak Pablowi załatwianie rabatów w MM :polew:

i jeszcze złota :naughty:
Opublikowano

kontaktowanie się ze sobą idzie wam dokładnie tak samo jak Pablowi załatwianie rabatów w MM :polew:

i jeszcze złota :naughty:

NO BO TY MYSLISZ ze ja czekam az wejdziesz Ty wchodzisz piszesz I i juz sie wylaczasz

wracaj na gg

Opublikowano

kontaktowanie się ze sobą idzie wam dokładnie tak samo jak Pablowi załatwianie rabatów w MM :polew:

i jeszcze złota :naughty:

NO BO TY MYSLISZ ze ja czekam az wejdziesz Ty wchodzisz piszesz I i juz sie wylaczasz

wracaj na gg

tesknisz
Opublikowano

z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty nie lataj po forum jak bąk w kobylej d.u.p.i.e

Opublikowano

z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty nie lataj po forum jak bąk w kobylej d.u.p.i.e

ten to mnie chyba k**wa śledzi....

Zakochałeś się czy co... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z Wąskiego się nam zrobił taki forumowy wataszka... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty nie lataj po forum jak bąk w kobylej d.u.p.i.e

ten to mnie chyba ku***a śledzi....

Zakochałeś się czy co... :polew: :polew: :polew: :polew:

tttttaaaaaaa z litości

Opublikowano

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

Opublikowano

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

Tia... golasa takiego jak Twój...

Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

:polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 23:52_________________________________________________Siemian, Kerczi - weźcie no sprzedajcie swoje fury i dogadajcie się ( będziecie mieć na połowę mojego ) :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Będę potem :kox:

Opublikowano

ale po co nam starsze auto od naszych? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale po co nam starsze auto od naszych? :polew: :polew: :polew: :polew:

starsze nie starsze - ognia nie widziało

Opublikowano

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

Tia... golasa takiego jak Twój...

Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew: :polew: :polew:

PRAWIE robi wielka roznice...

Miron mowil ze teraz jak chce cos zalatwic w ASO to zastanawia sie czy nie masz wiekszego doswiadczenia od nich w sprawie napraw b7

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 23:57_________________________________________________

Miron sledzi Twoje auto, dawno nie widzial golasa :polew:

Tia... golasa takiego jak Twój...

Dobrze że nie zapragnął kogoś kogo prawie wszystkie b5 objezdzaja bo by Ciebie śledził :polew: :polew: :polew: :polew:

PRAWIE robi wielka roznice...

Miron mowil ze teraz jak chce cos zalatwic w ASO to zastanawia sie czy nie masz wiekszego doswiadczenia od nich w sprawie napraw b7

wiadomo że mam ale w sprawie roczników 2005 w góre... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.