Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaa takkkkkkkkkkkkkk jest tam nowy taki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

znajac Trzenka to pewnie jakis wislacki swiat

Cracovii Swiat :naughty:

Opublikowano

Tak , coś takiego . 119PLN ori ale jest miazga :good:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:13_________________________________________________

znajac Trzenka to pewnie jakis wislacki swiat

Cracovii Swiat :naughty:

no właśnie , tylko dlaczego tak jest odzież na wagę? :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:14_________________________________________________Dobrej nocki Panowie :hi:

Opublikowano

Tak , coś takiego . 119PLN ori ale jest miazga :good:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:13_________________________________________________

znajac Trzenka to pewnie jakis wislacki swiat

Cracovii Swiat :naughty:

no właśnie , tylko dlaczego tak jest odzież na wagę? :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:14_________________________________________________Dobrej nocki Panowie :hi:

:polew: :polew:
Opublikowano

79zł Ori :naughty::tongue4:

Opublikowano

narka Piotr :cool1:

Opublikowano

No chłopaki widzę że na wszystkim muszą zarabiać :kox: :kox: :kox::polew:

Opublikowano

w końcu na krk się pojawiło jednego dnia więcej niż jedna strona :decayed:

jak kogoś dziś nie było to się jutro zdziwi :evil:

Opublikowano

w końcu na krk się pojawiło jednego dnia więcej niż jedna strona :decayed:

jak kogoś dziś nie było to się jutro zdziwi :evil:

Bo w końcu stara gwardia coś zaczęła więcej spamować :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Pablo ile kosztuje na ps3?

Opublikowano

Pablo ile kosztuje na ps3?

koło 1400 musisz liczyć
Opublikowano
  • Autor

Pablo ile kosztuje na ps3?

koło 1400 musisz liczyć

Grześ ale Kerczi nie pyta o konsole :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo ile kosztuje na ps3?

Nie bylem już 2 tygodnie w pracy bo jestem na L4 i nie mam pojęcia :)

Jutro tam przedzwonie :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:49_________________________________________________Sokolnh jak beta :?: :naughty:

Opublikowano

witajcie,

nie zgodzę sie z Tobą Robert odnośnie 2012, dla mnie mega pyta, naprawdę w paru momentach myslałem że im sie nie uda ... :decayed:

Pablo, beta jezdzi, jestem zadowolony

choc nabrałem ochoty na s4 b5 :)

Opublikowano

Pablo ile kosztuje na ps3?

koło 1400 musisz liczyć

Grześ ale Kerczi nie pyta o konsole :gwizdanie:

zakręcony jestem :tongue4: tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz :wink4:
Opublikowano

Ok panowie dobrej nocki, niech ktoś później zgasi :hi:

Opublikowano

Ok panowie dobrej nocki, niech ktoś później zgasi :hi:

ja też mykan, rano znowu tak jak dziś kawka na krupówkach :cool1:

Do wieczora Krakusy :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

ja własnie wróciłem z Olkusza. Pieprznela mi opona pod Krk... Dobrze że na prostej, tylna i że przy małej prędkości...

Ale naspamowaliście...

Dobrej nocki

Opublikowano

ja własnie wróciłem z Olkusza. Pieprznela mi opona pod Krk... Dobrze że na prostej, tylna i że przy małej prędkości...

Ale naspamowaliście...

Dobrej nocki

A daj spokój :decayed: zmarzlem tam jak nie wiem :tongue4:

do spania, gasimy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.