Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed:

Co za :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed:

Co za :wallbash: :wallbash: :wallbash:

odezwał się mistrz hamowania i pokonywania zakrętów :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To już im się skończy wszędzie to ściganie.[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 22:56_________________________________________________

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed:

Co za :wallbash: :wallbash: :wallbash:

odezwał się mistrz hamowania i pokonywania zakrętów :polew: :polew: :polew:

To już stare czasy :tongue4:

Teraz to co innego :tongue4:

Opublikowano

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed:

Co za :wallbash: :wallbash: :wallbash:

odezwał się mistrz hamowania i pokonywania zakrętów :polew: :polew: :polew:

Pablo to hipokryto ... :kox:

Opublikowano

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed:

Co za :wallbash: :wallbash: :wallbash:

odezwał się mistrz hamowania i pokonywania zakrętów :polew: :polew: :polew:

Pablo to hipokryto ... :kox:

Cicho, myślisz że masz Q to wszystko Ci wolno :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pablo Q to tylko dodatek :wink4:

Opublikowano

Trzeniu czytaj forum bo pytałem się coś przed chwilą :thumbdown:

Opublikowano

buahah zwariowac mozna z Wami :)

Opublikowano

Trzeniu czytaj forum bo pytałem się coś przed chwilą :thumbdown:

Super , gram i jak mnie zabiją to piszę tutaj

Mega kox :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

buahah zwariowac mozna z Wami :)

to dobrze, przynajmniej nie jest nudno :decayed:
Opublikowano

Pablo Q to tylko dodatek :wink4:

W tych warunkach nikt by nic nie zrobił bo było za szybko, koniec tematu :)

Opublikowano

buahah zwariowac mozna z Wami :)

:good: :good: :good: :good:
Opublikowano

buahah zwariowac mozna z Wami :)

to dobrze, przynajmniej nie jest nudno :decayed:

podupczyć se nie można? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Trzeniu czytaj forum bo pytałem się coś przed chwilą :thumbdown:

Super , gram i jak mnie zabiją to piszę tutaj

Mega kox :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja ściągam właśnie samego singla.

A na pożyczonym oryginale nie da się grać nawet w misje :thumbdown:

Opublikowano

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed: koparka jakas go wyciągała , starty podobno niewielkie :wink4:

szkoda :(
Opublikowano

buahah zwariowac mozna z Wami :)

to dobrze, przynajmniej nie jest nudno :decayed:

podupczyć se nie można? :gwizdanie: :naughty:

ileż można :naughty:
Opublikowano

Widział ktoś ostatnio Boserona?[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:06_________________________________________________Cuber , za***isty Wam sklepik zrobili na Wielickiej :good:

Opublikowano

Widział ktoś ostatnio Boserona?[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:06_________________________________________________Cuber , za***isty Wam sklepik zrobili na Wielickiej :good:

jaki ?
Opublikowano

Trzeniek COD jest cos na styl CS'a albo soilder of fortune ?? sorry za lamerskie pytanie ale to zupelnie nie moje klimaty gier pomimo ze powyzsze tytuly mi sie spodobaly[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:12_________________________________________________

Widział ktoś ostatnio Boserona?[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 23:06_________________________________________________Cuber , za***isty Wam sklepik zrobili na Wielickiej :good:

jaki ?

znajac Trzenka to pewnie jakis wislacki swiat ;p

Opublikowano
  • Autor

Cuber , za***isty Wam sklepik zrobili na Wielickiej

nie jest zły :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.