Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki to ja w takim razie ide spać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Dobranoc :decayed:

Co z nią idziesz :?: :decayed:

nią? :blink::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tukan a co Ty sie tak cieszysz :wink4:

młody jeszcze jest :wink4:

Staruch sie odezwał
Opublikowano
  • Autor

Tukan a co Ty sie tak cieszysz :wink4:

młody jeszcze jest :wink4:

a no tak , to go tłumaczy :cool1:

Opublikowano

oki to ja w takim razie ide spać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Dobranoc :decayed:

Co z nią idziesz :?: :decayed:

nią? :blink::decayed:

:polew::decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 22:16_________________________________________________nex :hi:

Jak tam fura :?:

Opublikowano

jakie tu ramanse odchodzą :naughty:

no

Co tu za pornolandia się dzieje :mysli:

wąski co się dzieje :?:

zapomniałeś www ........

Co się dzieje Wąski? z Kepasą? :gwizdanie:

na wakacjach? :evil:

adwokat?

Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam
Opublikowano

HI :hi:

PABLO bardzo dobrze, dziękować :naughty:

Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam

Amant :tongue4:
Opublikowano

HI :hi:

PABLO bardzo dobrze, dziękować :naughty:

:good:

Opublikowano

HI :hi:

PABLO bardzo dobrze, dziękować :naughty:

Siema kolego bedziesz na spocie w ta niedziele?? :naughty:
Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam

Robert możemy przenieść się na PW???
Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam

:shocked:

Opublikowano

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam

Robert możemy przenieść się na PW???

Uwazaj na PW bo je inwigiluje Poziomka i inni trzymający władze :decayed:
Opublikowano

HI :hi:

PABLO bardzo dobrze, dziękować :naughty:

:good:

:tongue4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 22:27_________________________________________________

spadać :kwasny: dzisiaj śpię sama :gwizdanie:

zapraszam

Robert możemy przenieść się na PW???

ok
Opublikowano

i nastała cisza :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

i nastała cisza :gwizdanie: :naughty:

Trzeniu jak nowy Call Of Duty :?:

Opublikowano

i nastała cisza :gwizdanie: :naughty:

:gwizdanie: wszystko nA PV :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 22:47_________________________________________________BYŁEM wczoraj na 2012 niezły
Opublikowano

i nastała cisza :gwizdanie: :naughty:

:gwizdanie: wszystko nA PV :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 22:47_________________________________________________BYŁEM wczoraj na 2012 niezły

Środy z Orange :naughty:

Ja idę za tydzień.

Opublikowano
  • Autor

Własnie dostałem info od kumpla że na prostej za Carrefourem na zakopiance ( teraz sie tam przeniesli z Bora ) S3 Comsportów srebrne nie wychamowało na zkarecie i przebiło sie przez ogrodzenie wjeźdzajac do składu budowlanego , niezła beka :decayed: koparka jakas go wyciągała , starty podobno niewielkie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.