Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

o.....y [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

no tak kaloryfery są wszędzie :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

o.....y [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

no tak kaloryfery są wszędzie :polew:

:polew:

Opublikowano

Waski :notworthy:

flasia przy okazji

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

o.....y [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

no tak kaloryfery są wszędzie :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

o.....y [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

no tak kaloryfery są wszędzie :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

uczę się [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:13_________________________________________________

Waski :notworthy:

flasia przy okazji

eeeeeeeeeeee
Opublikowano
  • Autor

Pablo widzę że znowu nie kumasz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

o.....y [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:59_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

no tak kaloryfery są wszędzie :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

uczę się

No zauwazylem wlasnie ze ostatnio cos do lozy szydercow sie dobierasz ;p

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:13_________________________________________________

Waski :notworthy:

flasia przy okazji

eeeeeeeeeeee

nie eeee tylko aaaaa, juz nazbieralo sie kilka rzeczy, zreszta never mind

Opublikowano

Pablo widzę że znowu nie kumasz :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to powiedz o co w takim razie biega jeśli chodzi o te strony :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nic nic , nie ważne :wink4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

to po co piszesz że słaba ? skoro nie chodzisz po innych stronach :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nic nic , nie ważne :wink4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

to po co piszesz że słaba ? skoro nie chodzisz po innych stronach :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Bo nie zrobiła wielkiego wrażenia na mnie, powinny być lepiej zrobione takie strony :polew:

Opublikowano
  • Autor

znawca :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mykam jutro rano do zakopca, przywieść komuś oscypka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mykam jutro rano do zakopca, przywieść komuś oscypka :decayed:

Ja poprosze :cool1:

Opublikowano

mykam jutro rano do zakopca, przywieść komuś oscypka :decayed:

Ja poprosze :cool1:

z tego co pamiętam białe warkoczyki :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

całą siatkę poprosze ( 20 sztuk )

Opublikowano
:hi: cos tu sie dzieje?
Opublikowano

:hi: cos tu sie dzieje?

Ja też już nie wiem co tu się dzisiaj dzieje :decayed:

Opublikowano

właśnie widze ale u Ciebie to normalka podobno :naughty:

Opublikowano

właśnie widze ale u Ciebie to normalka podobno :naughty:

A kto Ci takie bajki naopowiadał :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie widze ale u Ciebie to normalka podobno :naughty:

A kto Ci takie bajki naopowiadał :gwizdanie:

mowili w telewizji.... :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 00:24_________________________________________________ja spadam jutro rano jade na drugi zabieg i nie nalezy to do przyjemności :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.