Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problemu nie widze :) jutro wieczorem bede w krakowie to sie mozemy zgadac tylko nie wiem czy zdaze sciagnac toto ~11gb :P jak cos to wezme Ci oryginalke to sobie ja przegrasz i mi oddasz na spocie np :)

Ok to się zgadamy co i jak :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu :rant:

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu :rant:

sie nie przejmuj, ja choruje od polowy wrzesnia i dalej sie wyleczyc nie moge..

2 weekendy mi odpadly przez goraczke :confused4:

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu :rant:

sie nie przejmuj, ja choruje od polowy wrzesnia i dalej sie wyleczyc nie moge..

2 weekendy mi odpadly przez goraczke :confused4:

Wiesz gorączka to jeszcze nic bo to przez 4 dni człowieka wkurwiało ale cały czas pieprzone zatoki, j**ana wysypka jamy ustnej, tylko chciałeś coś zjeść to nie mogłeś bo zaraz napierdalało od bólu :wallbash:

Ale już wszystko wraca do normy :)

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu :rant:

sie nie przejmuj, ja choruje od polowy wrzesnia i dalej sie wyleczyc nie moge..

2 weekendy mi odpadly przez goraczke :confused4:

Wiesz gorączka to jeszcze nic bo to przez 4 dni człowieka wkurwiało ale cały czas pieprzone zatoki, j**ana wysypka jamy ustnej, tylko chciałeś coś zjeść to nie mogłeś bo zaraz napierdalało od bólu :wallbash:

Ale już wszystko wraca do normy :)

nie panikuj, bądź mężczyzną

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: :polew: :polew:

Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu :rant:

sie nie przejmuj, ja choruje od polowy wrzesnia i dalej sie wyleczyc nie moge..

2 weekendy mi odpadly przez goraczke :confused4:

Wiesz gorączka to jeszcze nic bo to przez 4 dni człowieka wkurwiało ale cały czas pieprzone zatoki, j**ana wysypka jamy ustnej, tylko chciałeś coś zjeść to nie mogłeś bo zaraz napierdalało od bólu :wallbash:

Ale już wszystko wraca do normy :)

nie panikuj, bądź mężczyzną

A termostat jest nowy i śmiga aż miło :naughty::decayed:

Opublikowano

co za wieczor.. nic tylko siedziec i piwsko samemu zlopac.. :gwizdanie:

Opublikowano

witam

Facet chory gorszy niż dziecko :wallbash: !!!!!!!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam

Facet chory gorszy niż dziecko :wallbash: !!!!!!!!

:evil: tylko wtedy jak chory?

Opublikowano
  • Autor

witam

Facet chory gorszy niż dziecko :wallbash: !!!!!!!!

eeee tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________Ogrowy miałes mi coś wysłac na meila :gwizdanie:

Opublikowano

witam

Facet chory gorszy niż dziecko :wallbash: !!!!!!!!

a Ty skad wiesz????

Opublikowano

ok nie będe polemizować na ten temat bo niestety na tym forum jestem w zdecydowanej mniejszości :notworthy:

zagadacie mnie tak czy inaczej :wallbash:

swoje wiem i zdania nie zmienie!!!!! :gwizdanie:

Opublikowano

ok nie będe polemizować na ten temat bo niestety na tym forum jestem w zdecydowanej mniejszości :notworthy:

zagadacie mnie tak czy inaczej :wallbash:

swoje wiem i zdania nie zmienie!!!!! :gwizdanie:

ja tam jak jestem chory to nie jestem jak dziecko, są inne skutki uboczne :evil: mam dwa razy większą ochotę na małe co nieco :naughty: :naughty:
Opublikowano

małe co nie co to wogóle nie wchodzi w gre :rolleyes:

jak już coś to biorę wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

małe co nie co to wogóle nie wchodzi w gre :rolleyes:

jak już coś to biorę wszystko :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

małe co nie co to wogóle nie wchodzi w gre :rolleyes:

jak już coś to biorę wszystko :gwizdanie:

Nie pogadasz :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

małe co nie co to wogóle nie wchodzi w gre :rolleyes:

jak już coś to biorę wszystko :gwizdanie:

Nie pogadasz :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

No :decayed:

dobrej nocki pany i panie :decayed::)

Opublikowano

Heya :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.