Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: byłeś chory?

Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest :good:

a co Ci było ? AH1N1

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

:good:
Opublikowano
:bry::)
Opublikowano

Pablo nie przyjezdaj jeszcze przez co najmniej tydzień na spota :decayed:

Opublikowano

Pablo nie przyjezdaj jeszcze przez co najmniej tydzień na spota :decayed:

Myślę że na niedziele się wyrobię :kox:

Opublikowano

Pablo nie przyjezdaj jeszcze przez co najmniej tydzień na spota :decayed:

Myślę że na niedziele się wyrobię :kox:

to weź ze sobą szczepionki :wink4:

Opublikowano

Pablo nie przyjezdaj jeszcze przez co najmniej tydzień na spota :decayed:

Myślę że na niedziele się wyrobię :kox:

to weź ze sobą szczepionki :wink4:

No mam jeszcze troche tego to może wam się przyda :tongue4:

Opublikowano

Pablo , masz COD MW2?

Opublikowano

Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować.

Jak byłem w twoim wieku to miałem takie objawy po 3-dniówie :kox:

Opublikowano

Pablo , masz COD MW2?

Ja osobiście nie mam, muszę sobie z pracy pożyczyć (na zawsze) :):decayed:

Dzwoniłem teraz do MM2 i sprzedali wszystkie na ps3 i pc ale ma być nowa dostawa jutro lub pojutrze.

Na M1 mają podobno.

Opublikowano

Pablo , masz COD MW2?

ja mam na pcta jakbys chcial ;)

Opublikowano

Pablo , masz COD MW2?

ja mam na pcta jakbys chcial ;)

A podrzucisz na spota w Niedziele :?: :)

Obiecuje że nie zarażę "świńską" to będziesz mógł dalej żyć :decayed:

Opublikowano

Mam od razora1911 albo oryginalke, ja tez moge pozyczyc, ktora wolisz? :decayed:

Opublikowano

Pablo , a możesz teraz tyrknąć i dopytać czy mają na stanie wersję na PCeta?

Odebrałbym koło 17:00

Opublikowano

Mam od razora1911 albo oryginalke, ja tez moge pozyczyc, ktora wolisz? :decayed:

Taką która łatwiejsza będzie do przegrania :decayed:

Ok będę za jakiś czas :)

Opublikowano

no to razora Ci nagram jak se nie zapomne :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo , a możesz teraz tyrknąć i dopytać czy mają na stanie wersję na PCeta?

Odebrałbym koło 17:00

A co zrobiłem przed chwilą :blink:

Dzwoniłem i nie mają ani jednej na PC ani PS3, w takim razie podjedz do M1 albo poczekaj do jutra :)

Opublikowano

Pablo , a możesz teraz tyrknąć i dopytać czy mają na stanie wersję na PCeta?

Odebrałbym koło 17:00

A co zrobiłem przed chwilą :blink:

Dzwoniłem i nie mają ani jednej na PC ani PS3, w takim razie podjedz do M1 albo poczekaj do jutra :)

a jest w M1 na 100%? Zapytaj proszę , dam Ci usiąść za to w mojej B6stce :decayed:

Opublikowano

Pablo , a możesz teraz tyrknąć i dopytać czy mają na stanie wersję na PCeta?

Odebrałbym koło 17:00

A co zrobiłem przed chwilą :blink:

Dzwoniłem i nie mają ani jednej na PC ani PS3, w takim razie podjedz do M1 albo poczekaj do jutra :)

a jest w M1 na 100%? Zapytaj proszę , dam Ci usiąść za to w mojej B6stce :decayed:

Tak bo sprawdzał ten muchomor :kox:

Zadzwoń sobie do nich na M1 najlepiej i Cię przełączą tam na dział.

Nie usiądę bo mi się nie podoboją Twoje dywaniki i nie jestem godzień siedzieć w tak ubogiej B6 :decayed:

Ok ja uciekam na chwilę :hi:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 15:52_________________________________________________

no to razora Ci nagram jak se nie zapomne :gwizdanie:

A mógłbyś mi podrzucić gdzieś w moje okolice tą swoje kopię to Ci później przywiozę coś% na spota :decayed:

Opublikowano

Problemu nie widze :) jutro wieczorem bede w krakowie to sie mozemy zgadac tylko nie wiem czy zdaze sciagnac toto ~11gb :P jak cos to wezme Ci oryginalke to sobie ja przegrasz i mi oddasz na spocie np :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.