Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale po co nam starsze auto od naszych? :polew: :polew: :polew: :polew:

starsze nie starsze - ognia nie widziało

:polew: :polew: :polew: :polew:

Miron jak bym chcial auto Twojego pokroju to kupilbym S-LINE ktorym sie wczoraj jarales http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10012154

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

mirona jarał ten pies na drugim zdjeciu, bo jak wiadomo w knurowie jeszcze czegos takiego jak pies nie znają :decayed:

Opublikowano

Miron tu Ci przesylam dokladna fotke kiery co chciales sobie dokupic do swojego pakietu chrom

e8e552e2891e9006.jpeg

Opublikowano

a to nie jest "pakiet misiek" :decayed:

Opublikowano

a to nie jest "pakiet misiek" :decayed:

nie to sa ostatnie brakujace elementy pakietu chrom i pakietu recaro

Opublikowano

spoko - bo akurat z chromem nie mam nic wspólnego

Ps. ile ty masz tych kierownic :mysli:

Opublikowano

o przez przypadek znalazlem EVKe Pozka

5bf8fc433990a103.jpg

Opublikowano

Kerczi mam coś dla Ciebie... może zamiast pseudo wyścigo-kiery zamontujesz sobie pseudo f1-kiere...

wypasiona-kierownica-362-OBRAZKY.PL.jpg

Opublikowano

Siemian w sumie wole zeby mnie b5 objezdzalo niz to co Ciebie...

54384db4472b7586med.jpg

ale wiem tez ze nie chesz o tym mowic bo to straszna trauma dla Ciebie...[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:11_________________________________________________no i Miron kupil zonie allroada bo mi sie tu chwali i fotki sle....

0a603674f3f4aa07.jpg

[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:14_________________________________________________tu podsyla zdjecia z nowego modu...zmienil dolot:

45a169172e6b2759.jpg

Opublikowano

ja spadam spac bo rano musze wstac.

Dobrej... :hi:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:17_________________________________________________p.s. Kerczi fajne fotki. To z Twojej domowej floty? :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie to Ty pisalaes ostatnio ze masz w EFLu znizki na ubezpieczenie za to ze masz duzo samochodow u nich ubezpieczonych :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Themon dzieki za popijawe w miescie :naughty:

Opublikowano

Themon dzieki za popijawe w miescie :naughty:

i vice versa :)

Opublikowano
:polew: dajecie w piz*e
Opublikowano

Panowie co was wzieło na takie full wypasy :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Zmieniając temat, przed 20:00 gdy wyjeżdzałem z parkingu (pas startowy od strony 2 Pułku Lotniczego i Dywizjonu 303) zobaczyłem Policję, karetkę, straż pożarną i co się okazało... Czerwona beta E30 (stara trójka) przeleciała przez słup po czym auto na dwie części rozerwało się, słup zerwany ale widok był :shocked:

Nie wiem czy ktoś przeżył ale jeśli się udało to wielki fart jak cholera, okaże się jutro rano w prasie...

Tu jest miejsce wypadku gdzie zaznaczyłem na czerwono, podejrzewam że kierowca zasuwał od strony wiaduktu w stronę wiślickiej..

http://i47.tinypic.com/15hzdwl.jpg

Kolejny taki sam wypadek od momentu Bora Komorowskiego i tak samo BMW :wallbash:

Opublikowano

Panowie co was wzieło na takie full wypasy :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Zmieniając temat, przed 20:00 gdy wyjeżdzałem z parkingu (pas startowy od strony 2 Pułku Lotniczego i Dywizjonu 303) zobaczyłem Policję, karetkę, straż pożarną i co się okazało... Czerwona beta E30 (stara trójka) przeleciała przez słup po czym auto na dwie części rozerwało się, słup zerwany ale widok był :shocked:

Nie wiem czy ktoś przeżył ale jeśli się udało to wielki fart jak cholera, okaże się jutro rano w prasie...

Tu jest miejsce wypadku gdzie zaznaczyłem na czerwono, podejrzewam że kierowca zasuwał od strony wiaduktu w stronę wiślickiej..

http://i47.tinypic.com/15hzdwl.jpg

Kolejny taki sam wypadek od momentu Bora Komorowskiego i tak samo BMW :wallbash:

Cuber ma foty, kierowca przezył :)

Opublikowano

kurcze nieciekawie...

tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.