Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://deser.pl/deser/51,97052,6717049.html?i=2

:shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:42_________________________________________________http://iv.pl/images/blzsm8fk9nezdo7qjt8t.jpg :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dzisiaj sobie pojeździłem autem Kamila (dzięki :good: )

Powiem szczerze że oczekiwałem większego kopa ale i tak w porównaniu do B5 jest przepaść...

Parę detali do zrobienia i furka będzie super ( fele beznadziejne :decayed:)

Opublikowano

I co? zmieniasz na Pb :decayed:

Opublikowano

A ja dzisiaj sobie pojeździłem autem Kamila (dzięki :good: )

Powiem szczerze że oczekiwałem większego kopa ale i tak w porównaniu do B5 jest przepaść...

Parę detali do zrobienia i furka będzie super ( fele beznadziejne :decayed:)

no niestety kopa jak w dieslu nie ma, po prostu nie czuć tego przyspieszenia

widac tylko na wskazówce :wink4:

Opublikowano

Ale za to wskazówka szybciej ucieka niż w dieslu :decayed:

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

:thumbdown: dlatego taka marudna była
Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

:thumbdown: dlatego taka marudna była

nooo....

Opublikowano
  • Autor

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

no co Ty gadasz ;( ;( ;(

Opublikowano

A ja dzisiaj sobie pojeździłem autem Kamila (dzięki :good: )

Powiem szczerze że oczekiwałem większego kopa ale i tak w porównaniu do B5 jest przepaść...

Parę detali do zrobienia i furka będzie super ( fele beznadziejne :decayed:)

no niestety kopa jak w dieslu nie ma, po prostu nie czuć tego przyspieszenia

widac tylko na wskazówce :wink4:

czuć tylko Ty sie nie znasz :naughty:

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

no co Ty gadasz ;( ;( ;(

i to na miesiąc :disgust:

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

a co się stało? miesiąc czasu? to jak przy złamaniu :embarrassed::no:

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

a co się stało? miesiąc czasu? to jak przy złamaniu :embarrassed::no:

No bo to złamanie... Obie kości podudzia... chociaż tyle że bez przemieszczenia...

Opublikowano

siema panowie , sto lat mnie tu nie było :) co tam słychać ?? :hi:

co do gipsu to współczuje :/ miałem 3 tygodnie noge w gipsie od pachwiny do kostki i jest to uciążliwe, zwłaszcza przy kąpielach :kwasny:

Opublikowano

e kurfa , ... jarko wspołczuje ;( ;( niech mała sie trzyma .....

Ps. dzwoniłem dziś do v techu odnośnie hamowanka i dopiero za tydzień, a za tydzień to mnie w pl nie będzie i pupa

Opublikowano

No i kurfa córka ma noge w gipsie :wallbash::angry::kwasny: :ranting1:

a co się stało? miesiąc czasu? to jak przy złamaniu :embarrassed::no:

No bo to złamanie... Obie kości podudzia... chociaż tyle że bez przemieszczenia...

o k**wa :shocked::blink: biedny dzieciak ,współczuję :embarrassed:

Opublikowano

twardy ojciec , twarda córa,ale zawsze to małej :confused4: :confused4: ;(

Opublikowano

Marcin, ja będe w czwartek od 11 w Vtechu, to może jak będą robić program to wskoczysz na hamownie ??

Opublikowano

w kraku bede w środe niestety , ale może, możepo tem weekend na wsi

Opublikowano

no trudno, ale jak coś to w czwartek od 11 do ~14 jestem w Vtechu, także jak ktoś by chciał podjechać to zapraszam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.