Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kamil to ta z Lublina ? :naughty:

tak,

nie mam jeszcze ładnych zdjęc także nie bede wstawiał :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kur*a mac dzis rano mi rozwalilo wentylator z wiskoza a do tego wbilo sie w chlodnice :wallbash: Dzien zaczol sie hu*owo :kwasny:

Opublikowano

Z tego co pamiętam Garrett K04-015.

Potencjał na bezpiecznie 220 kuców.

ale to z rezaniem rex, bez rezania nie ma szans 220 kucy choćby wtryski nie puszczą :wink4:

Tzn samo turbo podchodziło chyba P&P, nie?

Tak to wiadomo, sprzęgło przędzej czy później powie "papa", do tego właśnie wtryski + większy IC zdecydowanie by się przydał.

Opublikowano

Z tego co pamiętam Garrett K04-015.

Potencjał na bezpiecznie 220 kuców.

ale to z rezaniem rex, bez rezania nie ma szans 220 kucy choćby wtryski nie puszczą :wink4:

Tzn samo turbo podchodziło chyba P&P, nie?

Tak to wiadomo, sprzęgło przędzej czy później powie "papa", do tego właśnie wtryski + większy IC zdecydowanie by się przydał.

nie chodzi na razie o rezanie innych rzeczy , tylko czy turbine zakręce bez rezania

Opublikowano

nie chodzi na razie o rezanie innych rzeczy , tylko czy turbine zakręce bez rezania

Nex, problem w tym, że nawet jeśli turbo podejdzie P&P (z tego co pamiętam, tak chyba było, jak chciałem do mnie zakładać), to bez zmieniania innych zabawek mocy docelowej nie uzyskasz, więc i sens takiej kombinacji jest zdecydowanie mniejszy.

Opublikowano

No ale jak załozy wieksze turbo to juz bedzie mial na przyszle mody,narazie moze zalozyc zrobic program cos kolo 200km a potem rezac dalej jak mu braknie :)

Opublikowano

No ale jak załozy wieksze turbo to juz bedzie mial na przyszle mody,narazie moze zalozyc zrobic program cos kolo 200km a potem rezac dalej jak mu braknie :)

Tak, tylko pamiętaj że później każde strojenie = koszta

IMHO lepiej jest wszystko zrobić za jedną razą (może oprócz sprzęgła) i wystroić raz, a porządnie.

Opublikowano

No ale jak załozy wieksze turbo to juz bedzie mial na przyszle mody,narazie moze zalozyc zrobic program cos kolo 200km a potem rezac dalej jak mu braknie :)

Tak, tylko pamiętaj że później każde strojenie = koszta

IMHO lepiej jest wszystko zrobić za jedną razą (może oprócz sprzęgła) i wystroić raz, a porządnie.

Zgadzam sie z toba ,ale korekta nie jest droga to symboliczna kwota :wink4: Patrzac na naklad finansowy modów
Opublikowano

:hi:

Kamil to ta z Lublina ? :naughty:

tak,

nie mam jeszcze ładnych zdjęc także nie bede wstawiał :decayed:

Nie pitol potem wytniesz i dasz swoje artystyczne i fachowe, dawaj na razie brzydkie i napisz ze dwa zdania, żeby co było poczytać na wątku a nie tylko w kółko kapeluszowanie i gaszenie

Opublikowano

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

Opublikowano

Zgadzam sie z toba ,ale korekta nie jest droga to symboliczna kwota :wink4: Patrzac na naklad finansowy modów

Zależnie jak się umówisz z tunerem i ile czasu będzie trwało od poszczególnych modów.

Popatrz, teraz zakładasz turbo, za rok wtryski, za kolejne pół roku IC - ciężko będzie znaleźć tunera, który to wszystko podciągnie pod małą korektę i weźmie za każdym razem za to jakąś symboliczną kwotę lub nic :)[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:40_________________________________________________

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ:

-przy nowym turbo i tak musi zrobić nowy program, więc od razu trzeba liczyć turbo + program

-kolejne korekty, więc strata czasu + pieniędzy

-od razu cieszyć się tym, co turbo może "zaoferować" :)

Opublikowano

No ja mam tak dogadame z CS ze korekte moge zrobic nawet teraz a minol juz rok,ale nie skozystam zapewne

Opublikowano

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ:

Chłopak ma ślub na dniach, nie naciągaj go jeszcze na kredyty :wink4:

Opublikowano

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ:

Chłopak ma ślub na dniach, nie naciągaj go jeszcze na kredyty :wink4:

Przy kwotach "ślubnych", 2500 dodatkowe to nie jest jakaś kompletna masakra :wink4:

Opublikowano

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ:

Chłopak ma ślub na dniach, nie naciągaj go jeszcze na kredyty :wink4:

Przy kwotach ślubnych "ślubnych", 2500 dodatkowe to nie jest jakaś kompletna masakra :wink4:

No w sumie tak...

Zaraz się ciepło zrobi to ryby do oczka pójdą jak ciepłe bułeczki i się kasa szybko znajdzie :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

hehehe ja nie chce robic żadnych modów, tylko jak okaze się że turbo będzie dead to musze kupić i wtedy moze jak bym dorwał wieksze po kosztach to bym kupił i wystroił tyle ile się da fps bez dodatkowych modów bo mi to niepotrzebne. Robie tylko co musze.

Opublikowano

:hi:Dzień dobry , powitać :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: Witam wszystkich

Kerczi dzięki za imprezkę i zaproszenie, pozostałym za świetną zabawę :cool1:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 10:06_________________________________________________

Szczerze, wziąłbym te 2500 kredytu na wtryski i IC ponieważ:

-przy nowym turbo i tak musi zrobić nowy program, więc od razu trzeba liczyć turbo + program

-kolejne korekty, więc strata czasu + pieniędzy

-od razu cieszyć się tym, co turbo może "zaoferować" :)

dokładnie :decayed:

No ale jak ma pęknięte turbo i brak kasy na inne mody to co :naughty:

to nie kupi zwykłe turbo ale regenerowane proste :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.