Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale powrót do życia był bolesny

tzn ? bo nie rozumiem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: Hugo sam sie przekonasz w Wisle, bo chlopaki na bank cos wykombinuja :polew:

lepiej nie, psychika będzie zdrowsza :polew:

Opublikowano

:mysli: Hugo sam sie przekonasz w Wisle, bo chlopaki na bank cos wykombinuja :polew:

Błagam..... już więcej nie....

Opublikowano

ale powrót do życia był bolesny

tzn ? bo nie rozumiem :gwizdanie:

nie rozumiesz, czy nie pamiętasz jak Dominika Cię reanimowała :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie musze sie pozalic ...... kuwa sprzęgło moje juz tak slizga ze masakra.....jade na 4rce dodaje gazu a tu jest uuuuuuuuu i dopiero jedzie ;( mysle ze to tylko sprzegło a nie dwumas..... :wallbash:

Opublikowano

:mysli: Hugo sam sie przekonasz w Wisle, bo chlopaki na bank cos wykombinuja :polew:

Błagam..... już więcej nie....

a myslisz ze to sie tak da... Cuberos pewne zeczy ma w standardzie :polew:

Opublikowano

Cuberos pewne zeczy ma w standardzie

dlatego jest wielki :notworthy:

Opublikowano

dla mnie jego wizytówką jest jak podnosi koszulę i zaczyna ropinać pasek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a myslisz ze to sie tak da... Cuberos pewne zeczy ma w standardzie

standard hm... a ile rzeczy mam jeszcze w zanadżu :gwizdanie:

dla mnie jego wizytówką jest jak podnosi koszulę i zaczyna ropinać pasek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:rant: :bicz3:
Opublikowano
:polew: Cuber, ja tam sie juz przyzwyczailem :decayed: Innym moze siasc lekko psychika :kox:
Opublikowano

a mnie Cuber zaskoczył jednak a myślałem że się już nie dam zaskaczyć :kox:

Opublikowano

:polew: Cuber, ja tam sie juz przyzwyczailem :decayed: Innym moze siasc lekko psychika :kox:

po to są spoty, żeby się hartować :polew:

Opublikowano

Rob a jak tam Slawa? Nos cały? :gwizdanie:

Opublikowano

Rob a jak tam Slawa? Nos cały? :gwizdanie:

nawet siniaka nie ma, widocznie okłady ze śniegu w sałacie miały wielką moc :decayed:

Opublikowano

I pomysleć co będzie po wiśle skoro tyle przygód było za jedną nocke :polew:

Opublikowano

Rob a jak tam Slawa? Nos cały? :gwizdanie:

nawet siniaka nie ma, widocznie okłady ze śniegu w sałacie miały wielką moc :decayed:

:polew: :polew: :decayed:

szacuneczek dla Rob`owej :th: :decayed:

Opublikowano

same kontuzje :gwizdanie:

aleee, wszyscy żyją :thumbup:

Opublikowano

Rob a jak tam Slawa? Nos cały? :gwizdanie:

nawet siniaka nie ma, widocznie okłady ze śniegu w sałacie miały wielką moc :decayed:

:polew: :polew: :decayed:

szacuneczek dla Rob`owej :th: :decayed:

Slawa zawsze daje rade :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale pluszek mi zsiniał ....... ;( :wallbash:

Opublikowano

zeby gąska nie skakala.... czy jakos tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.