Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAJECZKO :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

w południowcy wy :polew::tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CO?

Opublikowano
:polew: temat pilkarski chyba nigdy sie tu nie skonczy :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Poziu nie denerwuj sie tak...... KRAKÓW to Kraków :th:

:polew:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Orzeszek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Posmyral rodzyneczki :P :P :P

Opublikowano

Poziu nie denerwuj sie tak...... KRAKÓW to Kraków :th:

:polew:

Poziu Kraków Cie kocha :polew:

Opublikowano

Poziu nie denerwuj sie tak...... KRAKÓW to Kraków :th:

:polew:

Dokładnie, nawet jeśli jakies pasiaki się pelentają po mieście i tak jest THE BEST :naughty:

Opublikowano

dobrze, że :a4fan: was połączyło i nie ma zadym, chyba ... :polew:

Opublikowano

Poziu nie denerwuj sie tak...... KRAKÓW to Kraków :th:

:polew:

Poziu Kraków Cie kocha :polew:

:shocked: PABLO TY :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobrze, że :a4fan: was połączyło i nie ma zadym, chyba ... :polew:

chyba to ryba :polew:

do zwisły trzeba wziasc jakieś bejsboole :kox:

Opublikowano

dobrze, że :a4fan: was połączyło i nie ma zadym, chyba ... :polew:

chyba to ryba :polew:

do zwisły trzeba wziasc jakieś bejsboole :kox:

Wezmiemy KOSCI :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ADI DAJ LINKA

Opublikowano

dobrze, że :a4fan: was połączyło i nie ma zadym, chyba ... :polew:

chyba to ryba :polew:

do zwisły trzeba wziasc jakieś bejsboole :kox:

NOŻOWNICY !!! :polew: :polew: :polew:

Dzieki za słowa miłości :wink4: :wink4: :naughty::decayed:

nawzajem :decayed:

a i jeszcze tekst mojego kumpla... "no wy w Krakowie to wszyscy dizelkami jeździcie" :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a i jeszcze tekst mojego kumpla... no ty wy w Krakowie to wszyscy dizelkami jeździcie" :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Buhahaha to tylko popromienni odmiency hehehehe

Opublikowano

ADI DAJ LINKA

No zapodaj bo za duzo stron juz na spamowane zeby szukac gdzie to było.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 00:07 _________________________________________________

a i jeszcze tekst mojego kumpla... no ty wy w Krakowie to wszyscy dizelkami jeździcie" :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Buhahaha to tylko popromienni odmiency hehehehe

Ale o co chodzi :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Początek XX wieku. Uboga wiejska rodzina miała jedyną żywicielkę - krowę. Kiedy nastał kolejny ranek, mąż wstał jak zwykle przed świtem i poszedł do obory ją wydoić. Niestety krowa leżała całkiem martwa. Człowiek się załamał, przed oczami stanęła mu wizja śmierci głodowej, więc wyjął ze spodni pasek i powiesił się pod powałą. Po dłuższej chwili obudziła się żona, zaniepokojona brakiem małżonka. Od razu pomyślała, że mąż powinien być w oborze. Kiedy się tam udała i okazało się, że mąż popełnił samobójstwo, a na klepisku leży

martwa krowa - jedyna żywicielka rodziny, niewiele myśląc powiesiła się koło męża, w końcu zgodnie z przysięgą małżeńską chciała dzielić jego los. Po chwili obudził się starszy syn. Kiedy zobaczył, że łoże rodziców jest puste, a na stole nie stoi kanka z mlekiem, jak zazwyczaj bywało, postanowił poszukać rodzicieli w oborze. Jakiż był jego szok, gdy odnalazł martwą krowę i rodziców równie martwych, a okoliczności wskazywały na samobójstwo. Pomyślał, że musi to sobie poukładać, postanowić coś, a najlepiej zawsze udawało mu się myśleć nad rzeką. Wziął więc wędkę i poszedł nad wodę. Zarzucił haczyk i w tej chwili z wody wyłoniła się postać pięknej syreny...

- Jeśli przelecisz mnie pięćdziesiąt razy, wskrzeszę twoich rodziców, krowę i żyć będziecie w dostatku do końca waszych dni - rzekła syrena.

Niestety syn dał radę syrenie tylko 25 razy i kiedy zasłabł pochłonęły go czeluście piekielne. W tejże chwili obudził się młodszy syn ubogich rolników. Kiedy zobaczył, że izba stoi pusta, postanowił, że poszuka współmieszkańców. Kiedy zobaczył martwą krowę i martwych rodziców w oborze, bardzo zafrasowany zauważył brak również wędek. Przecież miał jeszcze brata.

- Pewno poszedł nad rzekę - pomyślał i poszedł go poszukać. Zastał porzuconą wędkę i pomyślał, że brat poszedł za potrzeba i zaraz wróci, jednak w tym momencie z wody wyłoniła się piękna syrena i zapytała:

- Ile masz lat chłopcze?

- 16...

- Hm, jeśli przelecisz mnie 25 razy, wskrzeszę twoich rodziców, brata, krowę i żyć będziecie w dostatku do końca waszych dni - rzekła syrena.

- A mogę 30?!

- No, możesz...

- A 40?

- Możesz chłopcze, oczywiście, jak tylko dasz radę.

- A 50 razy mogę?

- Tak, tak, tak! - krzyknęła uradowana syrenka.

- A nie zdechniesz jak krowa?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie , dobry mam podpis? :decayed:

Opublikowano

sliczny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh a mój a mój :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 00:45 _________________________________________________dobra Panowie zmykam do spania :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.