Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ozi pamiętasz Sprite`a?

wszyscy pamiętają

ja nie pamiętam ;(

to dobrze :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie wiem :confused4:

Opublikowano

poprostu byłes pragnienie a oni sprite :wink4:

jak teraz pierdzisz ? :kox:

Opublikowano

no nie wiem :confused4:

może jak wrócisz do tego samego stanu, sobie przypomnisz :naughty:

Opublikowano

poprostu byłes pragnienie a oni sprite :wink4:

jak teraz pierdzisz ? :kox:

osz kur.a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dramat nie wiem o co biega ;([br]Dopisany: 18 Luty 2008, 19:21 _________________________________________________

poprostu byłes pragnienie a oni sprite

jak teraz pierdzisz ?

osz kur.a

to napewno klub a4....

Opublikowano

dramat nie wiem o co biega ;([br]Dopisany: 18 Luty 2008, 19:21 _________________________________________________

poprostu byłes pragnienie a oni sprite

jak teraz pierdzisz ?

osz kur.a

to napewno klub a4....

Moze wszedles przez przypadek na A4-gej.pl :polew:
Opublikowano
dramat nie wiem o co biega

Dopisany: 18 Luty 2008, 19:21

--------------------------------------------------------------------------------

Cytuj

poprostu byłes pragnienie a oni sprite

jak teraz pierdzisz ?

osz kur.a

to napewno klub a4....

Moze weszles przez przypadek na A4-gej.pl

no własnie nie wiem...możliwe :sick3:

Opublikowano

weszles

? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

weszles

? :mysli: :gwizdanie:

No moze mialo byc wszedles :polew: Centus :decayed:
Opublikowano

nawet powinno...

Opublikowano

Moze wszedles przez przypadek na A4-gej.pl :polew:

nikt nic nie mówił, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

poprostu byłes pragnienie a oni sprite :wink4:

jak teraz pierdzisz ? :kox:

Glodnemu chleb na mysli :polew: :polew:
Opublikowano

poprostu byłes pragnienie a oni sprite :wink4:

jak teraz pierdzisz ? :kox:

Glodnemu chleb na mysli :polew: :polew:

nie no, jak jestem głodny nie jem samego chleba :)

Opublikowano

Moze wszedles przez przypadek na A4-gej.pl :polew:

nikt nic nie mówił, głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: :decayed:

poprostu byłes pragnienie a oni sprite :wink4:

jak teraz pierdzisz ? :kox:

Glodnemu chleb na mysli :polew: :polew:

wlasnie widac.... glodny glodnemu wypomni...

:polew:

Ptaszyno zagraniczna jedziesz do Wisly?? :decayed:

Opublikowano

wlasnie widac.... glodny glodnemu wypomni...

Przyslowie :polew:
Opublikowano

Ptaszyno zagraniczna jedziesz do Wisly?? :decayed:

Tukan to egzotyczny ptak przeciez jest, nie zagramaniczny :decayed:

Opublikowano

Ptaszyno zagraniczna jedziesz do Wisly?? :decayed:

Tukan to egzotyczny ptak przeciez jest, nie zagramaniczny :decayed:

Znalazl sie ornitolog :polew: :polew: Jesli Murzyn pisalem do mnie zajzyj do tematu Wisla i bedzie wszystko wiedzial :th:
Opublikowano

No co poniektórzy to ani pionu ani poziomo wypowiedzi dzisiaj nie trzymali :chytry:

Ozi nie pamięta sprita ? :polew: :polew: :polew: Może to i lepiej dla niego :kox:

Szukałem dzisiaj CB po KRK, ale najtaniej wychodzi z allegro jakby nie patrzeć, różnica koło 100 złociszczów

Opublikowano

Wieczór panom :hi:

Eee tylko za dzien naspamowaliscie 7 stron takze niezle myslałem ze bedzie drugie tyle :tongue4:

CUBER i MAX kocham czytac wasze sprzeczki Cracovia vs Wisła :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.