Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DO SPANIA :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DO SPANIA :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

ale żarcik :naughty:

Opublikowano

ja niedawno skonczylem pracke, to teraz czas na chwile zycia towarzyskiego :przebiegly:

Opublikowano

Ty se bajerujesz a piniondze robią kap kap kap kap kap :decayed:

Opublikowano

Ty se bajerujesz a piniondze robią kap kap kap kap kap :decayed:

zara zara 7-23, to nie samo sie robi :tongue4:

a kap, kap, kap talary do portfela to mnie rozwesela... moze bedzie na chlebek z maselkiem i dzemikiem :decayed:

Opublikowano

moze bedzie na chlebek z maselkiem i dzemikiem :decayed

... i zasmażka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bry wieczór Krakusy :decayed:

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

moze źle rozumuje ale skoro szpitale płacza ze nei maja pieniędzy to czemu k**wa nie zrobią płatnych badań dla ludzi poza kolejką itd. wole dac 100 czy tam 200 zeta i nie patrzyć na takich lumpów i narkomanów.... czywiscie normalni też sa no ale wiecie.....odkad nie ma "lazarza" to jest chaos..... :wallbash:

Opublikowano

Bry wieczór Krakusy :decayed:

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

moze źle rozumuje ale skoro szpitale płacza ze nei maja pieniędzy to czemu kurfa nie zrobią płatnych badań dla ludzi poza kolejką itd. wole dac 100 czy tam 200 zeta i nie patrzyć na takich lumpów i narkomanów.... czywiscie normalni też sa no ale wiecie.....odkad nie ma "lazarza" to jest chaos..... :wallbash:

:kwasny:

Taka anegdota:

Miałem kiedyś rozrypany łeb po krążku (grałem w hokeja), pojechałem z kumplem na Łazarza (on prowadził). Wchodzę tam i się pytam czy mogą mnie zszyć, a kobieta na to:

-Czy Pan jest ze Śródmieścia lub okolic?

-Nie z Rząski, tuż poza Krakowem.

-To proszę jechać gdzie indziej, my Pana nie przyjmiemy.

Zapytałem się co by było gdybym był bez ręki, czy też by mnie nie przyjęli. Wtedy zaległa cisza...

Opublikowano

Cuber tak, ale jak placisz 700-1k miesiecznie na ZUS, z czego emerytury ni ciula bedziesz widzial, bo wczesniej sie zajedziesz na smierc, to pani pielegniarka na wejsciu powinna Ci... ahh nie koncze bo irytuje mnie to. Jeszcze wszyscy kurna protestuja i dostaja podwyzki.... a gdzie ja mam protestowac?? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Murzynek wiec tak jak napisałem..... Ci co by chcieli to by poszli i zapłacili Ci co nie to by stali w kolejce.....

Opublikowano

Murzynek wiec tak jak napisałem..... Ci co by chcieli to by poszli i zapłacili Ci co nie to by stali w kolejce.....

ja nie powiem ile placilem za darmowa operacje :polew: i lekarze malo zarabiaja :polew: smiechu kur.a warte :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

na pogotowiu też próbowałeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

na pogotowiu też próbowałeś :mysli:

w krakowie nie ma juz pogotowia!!!!!!! powymyślali jakies dziwne nowe zasady.... ;(

Opublikowano

w krakowie nie ma juz pogotowia!!!!!

no widzisz, a u nas jest :dance: idziesz na izbę przyjęć i biorą Cię z miejsca :cool:

Opublikowano

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

na pogotowiu też próbowałeś :mysli:

w krakowie nie ma juz pogotowia!!!!!!! powymyślali jakies dziwne nowe zasady.... ;(

jest w rynku podgórskim , przynajmniej karetki z tamtąd wyjezdzają

Opublikowano
  • Autor

jest w rynku podgórskim , przynajmniej karetki z tamtąd wyjezdzają

ale tylko wyjeżdzają..... :gwizdanie:

Opublikowano

najlepiej dzwonic po karetke, to przyjmuja Cie bez kolejki :polew: paranoja

Opublikowano

nara Pany :th:

Opublikowano

najlepiej dzwonic po karetke, to przyjmuja Cie bez kolejki :polew: paranoja

ukochany kraj, umiłowany kraj :decayed:

Opublikowano

Bry wieczór Krakusy :decayed:

Ale paranoja jest w krakowie.... zjeździłem dziscały Kraków by mnie gdzies przyjeli na prześwietlenie .... nie ma szans jeden wielki BURDEL sie zrobił....

moze źle rozumuje ale skoro szpitale płacza ze nei maja pieniędzy to czemu kurfa nie zrobią płatnych badań dla ludzi poza kolejką itd. wole dac 100 czy tam 200 zeta i nie patrzyć na takich lumpów i narkomanów.... czywiscie normalni też sa no ale wiecie.....odkad nie ma "lazarza" to jest chaos..... :wallbash:

trzeba było dzwonić to by sie załatwiło :th: :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.