Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wieczór panom :hi:

Eee tylko za dzien naspamowaliscie 7 stron takze niezle myslałem ze bedzie drugie tyle :tongue4:

CUBER i MAX kocham czytac wasze sprzeczki Cracovia vs Wisła :D

ten znowu zaczyna ... zaraz się zacznie od nowa zadyma ....

a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wieczór panom :hi:

Eee tylko za dzien naspamowaliscie 7 stron takze niezle myslałem ze bedzie drugie tyle :tongue4:

CUBER i MAX kocham czytac wasze sprzeczki Cracovia vs Wisła :D

ten znowu zaczyna ... zaraz się zacznie od nowa zadyma ....

a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeniu nie zajmuj tyle strony bo mam bioło przed oczyma :polew:

Opublikowano

a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza

Mam powtórzyć to co "mówiłem" jak wychodziłem z kibla w Zatorze :decayed: :decayed: ?

Opublikowano

a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza

Mam powtórzyć to co "mówiłem" jak wychodziłem z kibla w Zatorze :decayed: :decayed: ?

Ja pamiętam ze jak wyszedłeś spocony z kibla to krzyknełeś : ale miałem Sracovie :decayed: :decayed: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu nie za dużo tego białego pola w twoich postach :mysli:

Opublikowano

Ja pamiętam ze jak wyszedłeś spocony z kibla to krzyknełeś : ale miałem Sracovie

Nieee...powiedziałem że mi sraka Zwisła z d*py.

OMG.... co za poziom :polew: :polew:

Opublikowano

Fajny avatarek Rexiu :polew: :polew:

a swoją drogą twoja ksywka nijak pasuje do żydka, a do pieska dużo dużo bardziej, pomyśl nad tym :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fajny avatarek Rexiu :polew: :polew:

Danke schon bitte :polew: :polew:

a swoją drogą twoja ksywka nijak pasuje do żydka, a do pieska dużo dużo bardziej, pomyśl nad tym

Nie xywa się liczy a maxyma:

Jam jest Żyd,

Żyd nie pies

Ja pier.olę GTS :decayed:

Opublikowano

Fajny avatarek Rexiu :polew: :polew:

Danke schon bitte :polew: :polew:

a swoją drogą twoja ksywka nijak pasuje do żydka, a do pieska dużo dużo bardziej, pomyśl nad tym

Nie xywa się liczy a maxyma:

Jam jest Żyd,

Żyd nie pies

Ja pier.olę GTS :decayed:

to na księdza idź, gtsu juz dawno nie ma, a życie bez pierdolenia tylko w klasztorze :polew:
Opublikowano

to na księdza idź, gtsu juz dawno nie ma, a życie bez pierdolenia tylko w klasztorze

Ale spuścizna została :kwasny:

Opublikowano

Rex przestań ... :rolleyes:

Opublikowano

Sokół wykasuj sobie troche starych PW bo masz limit wyczerpany :)

btw. wczoraj pisałem do tego gościa od sprężyn, ale niestety już komuś opchnął.

Opublikowano

Sokół wykasuj sobie troche starych PW bo masz limit wyczerpany :)

btw. wczoraj pisałem do tego gościa od sprężyn, ale niestety już komuś opchnął.

juz pokasowałem

uuu to szkoda :kwasny:

Opublikowano

Sokol odezwał się koles od D1S? :rolleyes:

Opublikowano

Sokol odezwał się koles od D1S? :rolleyes:

nie, nawet nie odpisuje, chyba sie jeszcze nie dowiedział i sie wstydzi

jutro go pomecze :th:

Opublikowano

jakie chcesz sprezyny ptaszyno polski??

Opublikowano

ja nie chce, zalożyłem sobie dzisiaj ori -20 mm

themon też chce takie i był na forum chłop co chciał sie zamienic na zwykłe ale juz sprzedał podobno

Opublikowano

ja nie chce, zalożyłem sobie dzisiaj ori -20 mm

themon też chce takie i był na forum chłop co chciał sie zamienic na zwykłe ale juz sprzedał podobno

zamiast szukac po swiecie, to sie wystarczy ladnie do czarnucha usmiechnac :decayed:

Opublikowano

Murzynek to ja się uśmiecham i chcę V44 po piniondzach :rolleyes:

Opublikowano

za VP nie wystarczy sie usmiechnac :tonguemad: Jakbym mial TDI VP to pewnie bym wiedzial skad wyrwac takowe :mysli: Gadales z Rogalem, robem555

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.