Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieńdoberek Pany :hi:

Właśnie sprawdzałem i Cuber dobrego maila dostałeś. Liga startuje już w ten weekand :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak by mozna bylo o tym zapomniec :P

Liga Mistrzow powoli sie zbliza :) WISELKAAAAAA :naughty: :naughty:

Opublikowano

Liga Mistrzow powoli sie zbliza :) HUTNIK :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to spotykamy sie wszyscy u maxia mam rozumiec :polew:

Opublikowano

to spotykamy sie wszyscy u maxia mam rozumiec :polew:

To lepiej nie pijcie albo karzcie sobie wcześniej ręce powiązać... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: przeciez Królewicz pisal, ze nie ma szaf i zeliwne kaloryfery przyzbrojone do sciany :decayed:
Opublikowano

Ale moje mieszkanie nie ma 500m2 :) tylko 300m2 :P[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:04 _________________________________________________Panowie dzisiaj minal dokladnie rok jak kupilem moja AUDIczke :P

Wynik: 10tys przejechane :)

Opublikowano

Wynik: 10tys przejechane :)

a ile paliwka spalone ... :decayed:

Opublikowano

Jak by mozna bylo o tym zapomniec :P

Liga Mistrzow powoli sie zbliza :) WISELKAAAAAA :naughty: :naughty:

Czy eliminacje to też LM ? :naughty:

Opublikowano

Wynik: 10tys przejechane :)

a ile paliwka spalone ... :decayed:

NIE MAM ZIELONEGO POJECIA :) i srednio mnie to obchodzi ile spalil :P Wazne ze dobrze to spozytkowal :P

Opublikowano

Wynik: 10tys przejechane :)

a ile paliwka spalone ... :decayed:

paliwa pewnie tyle, zebym przejechal 50k km :wink4: No ale nie kazdy jest królewiczem przeciez.... :decayed:

Opublikowano

Jak by mozna bylo o tym zapomniec :P

Liga Mistrzow powoli sie zbliza :) WISELKAAAAAA :naughty: :naughty:

Czy eliminacje to też LM ? :naughty:

Hmm Eliminacje do Ligi Mistrzow to eliminacje , Liga Mistrzow to Liga Mistrzow :)

Oj kolego popraw sie :)[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:14 _________________________________________________

Wynik: 10tys przejechane :)

a ile paliwka spalone ... :decayed:

paliwa pewnie tyle, zebym przejechal 50k km :wink4: No ale nie kazdy jest królewiczem przeciez.... :decayed:

No a jakbym mial 4,2 V8 to pewnie z 200tys km bys zrobil :) A 6,0 W12 to juz wogole bys do usranej smierci jezdzil :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Murzyna bo sobie kupie Lupo 1,0TDI i bede ci dogadywal :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema :hi: no i dzis wymienilem hamulce(w koncu).Ale fajowo sniezek pada,duzo sniezka, :th:

Opublikowano

Siema :hi: no i dzis wymienilem hamulce(w koncu).Ale fajowo sniezek pada,duzo sniezka, :th:

Oooo a zapowiadali dzisiaj ze juz po zimie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a z czym kolega Jaro ma sie poprawić bo nie rozumiem Maxymilianie........... :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi: no i dzis wymienilem hamulce(w koncu).Ale fajowo sniezek pada,duzo sniezka, :th:

a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro :tongue4:

Opublikowano

yo ziomki :notworthy:

Opublikowano

a z czym kolega Jaro ma sie poprawić bo nie rozumiem Maxymilianie........... :gwizdanie:

WISLA=LIGA MISTRZOW=MISTRZ POLSKI :)

Kazdy powinien sie tego na pamiec nauczyc :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:21 _________________________________________________

yo ziomki :notworthy:

Wazzzzzzuuuuuuuuuuppppppppppp :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Siema :hi: no i dzis wymienilem hamulce(w koncu).Ale fajowo sniezek pada,duzo sniezka, :th:

a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro :tongue4:

To nic,nie mozna miec wszystkiego :th:
Opublikowano
  • Autor

a z czym kolega Jaro ma sie poprawić bo nie rozumiem Maxymilianie........... :gwizdanie:

WISLA=LIGA MISTRZOW=MISTRZ POLSKI :)

Kazdy powinien sie tego na pamiec nauczyc :polew: :polew:

pier**lisz jak potuczony k**wa!!!!!!!!!!!!!

pozatym było coś powiedziane nie ma gadania u Nas na spotach Cracovia vs Zwisła!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.