Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi: no i dzis wymienilem hamulce(w koncu).Ale fajowo sniezek pada,duzo sniezka, :th:

a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro :tongue4:

To nic,nie mozna miec wszystkiego :th:

Hyhy jak nie mozna , ja mam , V6 i do tego Quattro :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a z czym kolega Jaro ma sie poprawić bo nie rozumiem Maxymilianie........... :gwizdanie:

WISLA=LIGA MISTRZOW=MISTRZ POLSKI :)

Kazdy powinien sie tego na pamiec nauczyc :polew: :polew:

No chyba że trafią na Valerengę czy coś takiego to się nie liczy :)

Opublikowano

A czy ja mowilem cos odnosnie Sracovii ??

Bede mowil co chcem , jestem Królewicz hehehe :)

Nie spinaj sie tak trybolicie :P

Opublikowano

Iwusiu, ale co mi zostalo jak Ty masz Q którego Ci strasznie zazdroszcze, to chociaz o spalaniu moge podokuczac :evil:

Opublikowano

poza tym było coś powiedziane nie ma gadania u Nas na spotach Cracovia vs Zwisła!!!! [/b]

no własnie, bo każdy wie kto jest najlepszy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ej Cuber nie wiem czemu sie tak spinasz o Wisle i Cracovie :)

Ja zawsze ogladam i Wisle i Cracovie , czasem jak sie da to jestem na meczu Wisly , a nieraz chociaz duzo rzadziej na meczu Cracovi :) Takze trzymaj poziom i nie gotuj mozgu hehehehehe. Czipendejlsie :P[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:27 _________________________________________________

Iwusiu,

:blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

a z czym kolega Jaro ma sie poprawić bo nie rozumiem Maxymilianie........... :gwizdanie:

WISLA=LIGA MISTRZOW=MISTRZ POLSKI :)

Kazdy powinien sie tego na pamiec nauczyc :polew: :polew:

pier**lisz jak potuczony kurfa!!!!!!!!!!!!!

pozatym było coś powiedziane nie ma gadania u Nas na spotach Cracovia vs Zwisła!!!!

Niby nie gadac a piszesz nie poprawnie nazwe,Wiec powinno byc Sracovia :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Bede mowil co chcem , jestem Królewicz hehehe

Kim Ty k**wa jestes?

Ja pier**le ale masz zjebane mniemanie o sobie........

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiec powinno byc Sracovia :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: Bo ci sie oberwie Tukaniku :P[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:30 _________________________________________________

Bede mowil co chcem , jestem Królewicz hehehe

Kim Ty kurfa jestes?

Ja pier**le ale masz zjebane mniemanie o sobie........

:polew: :polew: :polew: :polew:

Cos ty taki nie w sosie dzisiaj ???

Cos ci spadlo na glowe czy jak ?? Wyluzuje sie Grzesiooooooooooooo :P

Opublikowano

Wiec powinno byc Sracovia :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: Bo ci sie oberwie Tukaniku :P

I h.. Ja tam nie mam nic przeciwko nikomu tak jak Ty Max :wink4:
Opublikowano

qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie :sick3:

Opublikowano

Chyba najlepiej byłoby Cracovia vs Wisła :)

Opublikowano

qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie :sick3:

Hahahaha wyczysc jej row to zaliczysz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:33 _________________________________________________

Chyba najlepiej byłoby Cracovia vs Wisła :)

Dobze godocie Panocku :)

Opublikowano

qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie :sick3:

Hahahaha wyczysc jej row to zaliczysz :polew: :polew: :polew: :polew:

jakbym nie zaliczył z MAKROekonomii to bym mógł bo tego uczy za***ista blondyna :naughty:, ale z mikro jest taka stara piz*a ble :bag:

:decayed:

Opublikowano

qr.wa nie zaliczyłem mikroekonomii, bede musiał u baby odpowiadać oralnie :sick3:

Ja tez nie,to kara za to zesmy nie pojachali do Zator-u :polew: Ja mam pisemna nie oralna,analna poprawe :decayed::polew:
Opublikowano

ale poziom...

Opublikowano
  • Autor

ale poziom...

raczej chyba pion.....

Opublikowano

ale poziom...

raczej chyba pion.....

no napewno nie pion na poziomie :decayed:

Opublikowano

pionu to tam chyba w sobote nie trzymali :gwizdanie: :)

Opublikowano

pionu to tam chyba w sobote nie trzymali :gwizdanie: :)

pionu to tam chyba w sobote nie trzymali :gwizdanie: :)

Ale poziom napewno :th:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.