Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale pluszek mi zsiniał ....... ;( :wallbash:

pluszek? aaaa pamiętam , raz pluszka miałeś na wierzchu :decayed::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slawa zawsze daje rade :kox:

Sława pozdrawia wszystkich, a szczególnie zawodników którzy wytrwali do białego rana :wink4:

(Rexiu ...:oklaski: )

Opublikowano

Cuber breakdancer :naughty:

Opublikowano

Cuber breakdancer :naughty:

... i zawzięty kibic :polew:

Opublikowano

zeby gąska nie skakala.... czy jakos tak

a nie czasami kózka??? :gwizdanie:

a Cuberos Banditos wyglada jak koza?? :decayed:

Opublikowano

Cuber powinien reklamować paski do spodni :polew:

Opublikowano

zeby gąska nie skakala.... czy jakos tak

a nie czasami kózka??? :gwizdanie:

a Cuberos Banditos wyglada jak koza?? :decayed:

nie, jak gąska :polew:

Opublikowano

a poza tym że dancer to trzeba pamiętać że jak najbardziej "wardrobe breaker" czyli tłumacząc na nasze: "szafołamacz" :th:

Opublikowano

a co tam mu bedzie szafa na drodze do kariery stala :polew:

Opublikowano

Cuber powinien reklamować paski do spodni :polew:

Był by biznesik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co tam mu bedzie szafa na drodze do kariery stala :polew:

:polew: :polew: :kox:

Opublikowano

a co tam mu bedzie szafa na drodze do kariery stala :polew:

Biedna szafa :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

a co tam mu bedzie szafa na drodze do kariery stala :polew:

Biedna szafa :decayed: :decayed: :decayed::polew:

bidny to jest ale mój paluszek :gwizdanie: ;( :no:

Opublikowano

bidny to jest ale mój paluszek :gwizdanie: ;( :no:

współczujemy, a znasz już przyczynę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

współczujemy, a znasz już przyczynę :naughty:

znam ale nie powiem :gwizdanie:

Opublikowano

Hej Panowie :)

Widze ze wspomnienia zyja :polew:

A gdzie nasz rzeczsciagacz ?? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 22:42 _________________________________________________Jak wogole dzisiaj na spociku ??

Cuber jak zwykle :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cuber jak zwykle

Kox był jak pojechałes hehehe ogólnie Panie Maxiu to powinienes zostać dłużej..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 22:44 _________________________________________________

wczoraj nie byłeś takim wstydziochem

Adik cicho tam !! :gwizdanie:

Opublikowano

Cuberek, tego twojego " paluszka " to ja mam na fotce nawet :polew: :polew:

Trzeniek jak na nartkach ?

BTW - jade jutro cb kupić jakieś rady co do modelu itp ?

Opublikowano

Maxior w ogole to Cie nie poznawalem... zawsze taka królówka, a wczoraj w kaciku, cichutko, noc nie mowiles.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

BTW - jade jutro cb kupić jakieś rady co do modelu itp ?

hm....Ja tez bym kupił daj znac gdzie jedziesz to moze coś potargujemy. podobno na wadowickiej gdzie była dawniej giełda maja rayjka w dobrej cenie

ogrowaty gdzie fotki ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.