Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :rolleyes:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj ori polaku :th:

Opublikowano

Myslałem ze bede pierwszy a tu pan AŁDI KŁATRO DWA I PUŁ FAŁ SZEŚĆ i sokół sie przywitali wczesniej :decayed:

:hi: wszystkim i dobranoc :D

Opublikowano

PABLO jeździsz już furą?

Opublikowano

:) no nie słuchał, ale już poczuł kare;/ poprostu za wszelka cene chchałem kupic a4 a ze na poacztatku miałem 16tys potem 18tys potem 20tys;/ i wciaz okazało sie ze to za mało:) no ale mam, i jestem razem z wali członkiem elitarnego klubu:):):) OOOO:)

Wracajac do tematu:

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

CO DO NIEDOŁADOWANIA:

Dziury szukałem ale nic znaleźć nie moge, dlatego planuje wybrać się do kogos;/

Ale turbina jak na 1Z jest aż za bardzo słyszalna, strasznie świszcze:)

Kolega w innym temacie polecił mi:

co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
[/quote]

zawor upustowy turbiny??? tz. nie chodzi o ta magiczna sztangę której ja nie mam w 1Z...

a gdzie ją sobie schowałes ?? decayed

sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj

<lol> to sztanga turbiny nie jest tylko w turbinach z zmienna geometria łopatek??? ja mysałem ze ta sztanga steruje łopatkami w turbinie....

eh:P ciekawe rzeczy sie dowiaduje:P jutro bede sprawdzał bo mnie ciekawość zżera:)

No mysałem ze tego nie ma, ale skoro jest to jak dziś wróce do domu to sporoboje to rozruszać, widocznie pomyliło mi sie to z tą SZTANGA co sie obserwuje z VAG czy coś, sam juz nie wiem:)

Opublikowano

PABLO jeździsz już furą?

Byłem na spocie swoją A4...

Opublikowano

PABLO jeździsz już furą?

Byłem na spocie swoją A4...

aha, no to gratulacje :th:

Opublikowano

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

mozesz sobie zalożyc same koncówki ale to tego jeszcze musisz zapłacic pompiarzowi za przekładke, jak chcesz sprzedac za niedlugo auto to sie nie opłaca

moge Ci pożyczyc moje i zobaczysz jak spalanie, jesli bedzie ok to sie dogadamy co do ceny, jesli nie to mi je poprostu oddasz :)

Kolega w innym temacie polecił mi:

zobacz sobie nick tego kolegi i mój :decayed:

Opublikowano

Cze dziewczęta.. ktos ma ochote na kawe na kaziku kolo 14?? :rolleyes: Dzis chwile bede okupowal gród smoczka

Opublikowano

:) no nie słuchał, ale już poczuł kare;/ poprostu za wszelka cene chchałem kupic a4 a ze na poacztatku miałem 16tys potem 18tys potem 20tys;/ i wciaz okazało sie ze to za mało:) no ale mam, i jestem razem z wali członkiem elitarnego klubu:):):) OOOO:)

Wracajac do tematu:

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

CO DO NIEDOŁADOWANIA:

Dziury szukałem ale nic znaleźć nie moge, dlatego planuje wybrać się do kogos;/

Ale turbina jak na 1Z jest aż za bardzo słyszalna, strasznie świszcze:)

Kolega w innym temacie polecił mi:

co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
[/quote]

zawor upustowy turbiny??? tz. nie chodzi o ta magiczna sztangę której ja nie mam w 1Z...

a gdzie ją sobie schowałes ?? decayed

sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj

<lol> to sztanga turbiny nie jest tylko w turbinach z zmienna geometria łopatek??? ja mysałem ze ta sztanga steruje łopatkami w turbinie....

eh:P ciekawe rzeczy sie dowiaduje:P jutro bede sprawdzał bo mnie ciekawość zżera:)

No mysałem ze tego nie ma, ale skoro jest to jak dziś wróce do domu to sporoboje to rozruszać, widocznie pomyliło mi sie to z tą SZTANGA co sie obserwuje z VAG czy coś, sam juz nie wiem:)

Ręce opadają, to nie chodzi o to że nie miałeś kasy bo to co miałeś było wystarczające. Cuberek wyszukał Ci 3 za***iste samochody w różnych przedziałach cenowych ale Ty pojechałeś i zrobiłeś komuś prezent który pewnie do tej pory mu się śni, chłop przy tym darze do handlu już pewnie milionerem jest. Ale nieważne!!!!!!

Nie da się tak że nie będziesz robił nic, bo jeszcze tylko pół roku chcesz jeździć. Jak nie zrobisz nic to nie pojeździsz albo stracisz więcej kasy i nerwów niż zrobienie z tym będzie kosztowało teraz. Takie właśnie są uroki posiadania samochodu. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jak tu się pięknie zrobiło :afro:

Opublikowano

jak tu się pięknie zrobiło :afro:

Brakowało bodźca.... :polew: :polew:

Opublikowano

strach przed kropami :kox:

Opublikowano

Powitać, dawno tu nie zaglądałem , jak zwykle brak time. :hi:

Opublikowano

Przecież żartowałem Adik :wink4:

a tak wogóle to mógłby już być poniedziałek i piłeczka :kox:

Tukan,Mega13,Max,Trueogre a Wy nie gracie? :gwizdanie:

Opublikowano

Tukan,Mega13,Max,Trueogre a Wy nie gracie? :gwizdanie:

Ja jedyną gimnastykę jaką wykonuję to podróż z parkingu do pracy i po 8h z powrotem.

Jak musze w trakcie gdzieś iść to już mi śmierć z przemęcznia w oczy zagląda, a Ty mi o piłce MORDERCO.... ????? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Mega no to dawaj na rozruszanie , jakby co to lekarz będzie na hali :polew:

Opublikowano

a jakie tam są wymagane buty ? bo w gumiakach na trawce moge miec problem z trakcją :decayed:

Opublikowano

:hi: ja mam złamany palec Trzeniu, zapomniałeś :gwizdanie:

BTW - znowu mi znikneło kilka postów z licznika, ciekawe czemu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ja mam złamany palec Trzeniu, zapomniałeś :gwizdanie:

BTW - znowu mi znikneło kilka postów z licznika, ciekawe czemu :gwizdanie: :gwizdanie:

nie rozczulaj się nad sobą i przychodz , chociażby na brame :kox::tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.