Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtrysk sterujący jest to najwiekszy wtrysk z kabelkiem zakończonym kostką

co do tego że zauważyłes że ta sztanga sie rusza przy wyższych obrotach to tak ma być bo wkońcu jest to zawór upustowy ciśnienia

ide spac bo jutro znowu bede zdychał w pracy

narazie :pociesz:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokładki to mam pomalowane odkąd go kupiłem w zeszłym roku... :gwizdanie:

coś kolega mało uważa na spotach... :evil::polew:

:polew: no widze ze zarcik sie nie udal :polew:

:th:

a tak w ogóle to dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

umre skonam odwioza mnie tam gdzie Cubra mieli :polew:

Mateuszu moj drogi. Taca jest w kosciele, tu sie uzywa opcji szukaj, bo zaraz Sokol wystawi Ci FV za naprawienie auta. Jest i o sztandze i o wtryskach kupe postów... ilez mozna pisac. naprawwiasz cos-> logujesz, analizujesz, jak nie jest ok szukasz dalej, logujesz.....

Buhahahaha :polew: :polew: właśnie o tym samym myślałem jak doszedłem do Twojego postu.

a co ja zrobiłem, piszecie w tym temacie na bieżąco, wiec szybko sie dowiem,

No ale mimo wszystko sam sobie poszukam czym jest wtrysk sterujący itp, ale to juz jutro... DOBRANOC:)

No to obraziłeś sobie kolegę...

Ale z kolei tu nasówa się odpowiedź:

tu sie uzywa opcji szukaj

:kox: :kox: :kox: Wy to zawsze poprawicie mi humor :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ogrus to Piatek mamy zajety rano heheh Ty wymiana oliwki na MOTUL-ka a Ja wymiana sprzegła i koła

2-masowego......... :wallbash:

no i jeszcze mieliśmy jechać po CB :naughty: trzeba godzinkę tego mini spota ustalić :polew:

_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

no i jeszcze mieliśmy jechać po CB

Możecie zobaczyć tam gdzie wam mówił Murzyn przy trasie Kraków-Myślenice, nie jest daleko bo kilka minut znając was, a ceny mają dobre z tego co wiem i jeszcze można negocjować. Tu macie ich stronkę www.polpit.pl

Opublikowano

no i jeszcze mieliśmy jechać po CB

Możecie zobaczyć tam gdzie wam mówił Murzyn przy trasie Kraków-Myślenice, nie jest daleko bo kilka minut znając was, a ceny mają dobre z tego co wiem i jeszcze można negocjować. Tu macie ich stronkę www.polpit.pl

thx :wink4:
Opublikowano

Jakbyście jechali w tą stronę jeszcze bez CB to uważąjcie koło Chłopskiego Jadła... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil: :evil:

Opublikowano

Jeżeli chcecie to moge wam zalatwic unidena 520 za ok 300. Nie jest to chyba najtaniej ale pewne źródło więc nie będzie problemu z ew. gwarancją...

Oczywiście nikt na to f-ry vat nie wypisze (brak homologacji)...

Ale mnie osobiście nie robi to różnicy a po przesiadce z inteka odczułem różnicę...

Jakby co to tel.

Opublikowano

:hi: wszystkim.

Kurde fajnie sobie żyja te białe pokemony :D

Najlepszy jest moment w 2:09 sekundzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witajcie Pany :hi:

odebrałem wyniki tomografii i jest WSZTSKO OK ze mna :polew: a miałem chwilowego stracha.... plauszek tez sie goi...na poniedziałek bede gotów na piłeczke :kox:

Opublikowano

o widze ze nam rózowych przybywa :naughty:

Opublikowano

o widze ze nam rózowych przybywa :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Gratki Ogruś :polew: :oklaski:

Opublikowano

Gratki Ogruś :polew: :oklaski:

a dziękuję dziękuję, kolejna okazja do :drunk:
Opublikowano

pierwszy raz w zyciu widze rózowego orga :polew: Graty :naughty:

Opublikowano

pierwszy raz w zyciu widze rózowego orga :polew: Graty :naughty:

Ogr ma wiele wcieleń :polew: :polew: :polew:

Thx :wink4:

Opublikowano
  • Autor

różowiutki ogr to pewnie dziewczynka :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

różowiutki ogr to pewnie dziewczynka :gwizdanie:

:polew:

Cios poniżej pasa.... :> :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.