Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podsumowywując...

Niech Ci dobrze służy

ja za to bym 100 zł nawet nie dał

Proszę bardzo , jedne z wielu..

i proszę jak się nie znasz to nie wyśmiewaj się z innych wypowiedzi :rolleyes:

TTI to jedno z najgorszych jak nie najgorsze Cb ktore istnieje na rynku o wiele lepsze pod wzgledem RX ,TX, selektywnosci itd jest uzywany alan 18 lub nawet nowa cobra ktora kosztuje 280 pln z antena magnetyczna, jesli ktos oczekuje od radia wiele i chce zeby go bylo napewno slychac i zeby on mogl sluchac to tylko Lincoln,Harry itd.. niestety widze ze ceny tych urzadzen poszly w gore i jest tego dosc malo ale jesli jezdzilem to tylko z tym radiem do tego mikrofonik Pan lub Sadelta i 100% pewnosci i skutecznosci

Potwierdzam TTI to nie jest dobra marka (nikomu nie polecam tego sprzętu i nim nie handluję) co do presidentów johnnyII i HarryII (oczywiście jeżeli oba mają asc - HarryII występuje także bez asc w wersii CLASIC)różnią się od siebie tylko tym że Harry posiada dodatkowo modulację FM, Johnny takiej modulacji nie posiada. Jeżeli radyjko ma być używane na terytorium RP to polecam Johnnego (w Polsce używana jest modulacja AM ) ponieważ różnica w cenie to około 110 pln na jego korzyść. Jeżeli radio ma jeździć po całej EU, tylko Harry bądź droższy president z modulacją FM.

Bywa :decayed: Ale i tak wg mnie jest dobre,az sie nie spier...li :polew:

idealna argumentacja do polecenia kumplowi ... :thumbdown:

Niech Ci służy 100 lat , gratuluje zakupu :decayed: :th:

z mojej strony EOT.

Tukanek jesteś na piłce?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moje ma ponad rok i jest ok THE END...Piłka :gwizdanie: a co to pilka :polew: NIe wiem jak znajde kompana do jazdy i podzialu to kosztow przyjade :)

Opublikowano

buahahaha - mega jakbys byl na spocie, to bys wiedzial co to znaczy Cios ponizej pasa, teraz to jest LUZIK :decayed:

dokładnie, przebywając często w towarzystwie vipów i obywateli somali, człowiek uodparnia się na wiele rzeczy :polew: :polew:

o widze ze nam rózowych przybywa :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie:

fiu, fiu, ale Cię ładnie pomalowali :kox:

ładnie to fakt, THX Rob :wink4:

No widzé ze grono klubowiczów sié powiékszylo :th:

Gratulacje Europejski :thumbup:

THX, teraz jako klubowicz i zasięg mi się powiększy z Europejskiego na Światowy :polew: :polew:

decyzja juz chyba zapadła co do Cbików , z Ogrem zakupimy to co ma Pan Trzenisław czyli Mr . Presidenta..... :gwizdanie:

no proszę nawet nie wiedziałem że już podjąłem decyzję :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Orgowy odpal gadacza :gwizdanie:

Opublikowano

Orgowy odpal gadacza :gwizdanie:

Jak Ogre odpali gadacza to pozieje ogniem :polew: :polew: :polew:

Grzesiu wie o co chodzi :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Orgowy odpal gadacza :gwizdanie:

Jak Ogre odpali gadacza to pozieje ogniem :polew: :polew: :polew:

Grzesiu wie o co chodzi :D

:gwizdanie: :gwizdanie:

Bardzo proszę o zaznajomienie się z tematem :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26191.new#new

aleś pojechał :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Rex kurna daj żyć :polew: ciekaw jestem teraz i myślę jaką Ja bym miał prośbe do wszystkich by z czym sie zaznajomili ?? :gwizdanie:

Opublikowano

może z reanimacją? :decayed:

Opublikowano

może z reanimacją? :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie no myślałem coś odnosnie : pić trza umić :polew: tylko z gwinta :kox: bo potem wiecie jakie są zmiany Rex jest Tenorem Ja sie nie przyznaje na forum co robiłem..... :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber może Ci lejek weźmiemy? szkoda żeby woda się rozlewała :decayed:

Opublikowano

Rex dajesz po garach :) U mnie Wisła ciągle pod znakiem ???????????

Opublikowano

:hi:

Jakby ktos chcial to mam 3x HID H11 po 230zl , taniej juz sie nie da :(

Opublikowano

:hi:

Jakby ktos chcial to mam 3x HID H11 po 230zl , taniej juz sie nie da :(

a sprawdzone czy nie zakłóca CB??

Jak tak to biorę 1 komplet

Opublikowano

:hi:

Jakby ktos chcial to mam 3x HID H11 po 230zl , taniej juz sie nie da :(

a sprawdzone czy nie zakłóca CB??

Jak tak to biorę 1 komplet

Yyy a jak to mam sprawdzic ??

Jak cos to mozna na spocie sprawdzic i bedzie jasnosc :)

Opublikowano

Joł ziomale!! :hi:

A ma któryś pomysła jak wyczyścić lustra i soczewki?? Bo jak im sie tak wczoraj przyjrzałem to tam jest tona pyłu. :confused4: :confused4: :wallbash: i nawet jak założę HIDy to będzie słabij świecić. :(

Opublikowano

no bez rozbierania sie nie obejdzie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.