Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:disgust: myslalem ze cos czego nie znam
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mamy nowy kawałek do Wisły

Leże i kwicze :polew: :polew: :polew:

:kox: O kuva Pable tobie to sie chuba nudzi :polew: Ale pioska :decayed:[br]Dopisany: Luty 22, 2008, 10:37:30 _________________________________________________

:disgust: myslalem ze cos czego nie znam

A jest cos takiego? :polew:
Opublikowano

:disgust: myslalem ze cos czego nie znam

zabijcie mnie :polew:

Opublikowano

:disgust: myslalem ze cos czego nie znam

zabijcie mnie :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 22:39 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=q4REmEXQgGE&feature=related

Opublikowano

u mnie ma miszcza :decayed:

Opublikowano

JAZDA-JZADA-JAZDA

BIAŁA GWIAZDA :evil: :evil: :evil:

20895577e7790bbf.jpg

Opublikowano

Dla sokoła

:naughty:
Opublikowano

hehe, a mnie tam nie ma :disgust:

Opublikowano

pablo ja wole to wykonanie :tongue4:

Opublikowano

pablo ja wole to wykonanie :tongue4:

Tez dobre ale najwazniejsza jest dobra zabawa :D

Opublikowano

Dzięki Panowie za niezłą zabawę, rozpoczęcie sezonu nienajlepsze, mozliwość ponabijania się z pejsiastych towarzyszy - bezcenne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki Panowie za niezłą zabawę, rozpoczęcie sezonu nienajlepsze, mozliwość ponabijania się z pejsiastych towarzyszy - bezcenne :polew: :polew: :polew:

Potwierszam , bibka całkiem niezła :evil: :evil: :evil:

szacun dla pejsów że podjeli walkę :evil:

20895577e7790bbf.jpg

Opublikowano

Dzięki Panowie za niezłą zabawę, rozpoczęcie sezonu nienajlepsze, mozliwość ponabijania się z pejsiastych towarzyszy - bezcenne :polew: :polew: :polew:

Potwierszam , bibka całkiem niezła :evil: :evil: :evil:

szacun dla pejsów że podjeli walkę :evil:

20895577e7790bbf.jpg

tylko tyle mogli zdziałać dziś wieczór :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mieliscie dobry ubaw, hehe.

Dobranoc wszystkim.

Opublikowano
  • Autor

kurde Panowie jaka jazda jaka biała gwiazda..... chyba taka co nas informuje ze to znak pedała :polew:

dzieki trzeniek za goscine.... sorki ze musiałem wyjsc wczesniej no ale .....siła wyższa :tongue4:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie :decayed:

A powaga, Wasze opowieści kibicowskie - :kox:

P.S. Themon - Dobre auto :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki trzeniek za goscine.... sorki ze musiałem wyjsc wczesniej no ale .....siła wyższa :tongue4:

spoko , dostawczak się sprawdził? :decayed:

Dzięki za spota Panowie :decayed:

dzięki za odwiedziny :kox: :kox: :kox:

PANOWIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

dzięki za odwiedziny :kox: :kox: :kox:

PANOWIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

ŚPIEEEEEEEEEEWAAAAAAMMMYYYYYY!!!!!!!! :decayed:

Więcej takich spotów :decayed:

Gruba tuba :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.