Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mały, malutki lansik na kazimierz...

:gwizdanie: :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale cisza wszyscy wybyli, czy co???? Ja lans przed kompem , piwko, chipsy.... :>

Opublikowano

Ale cisza wszyscy wybyli, czy co???? Ja lans przed kompem , piwko, chipsy.... :>

można powiedzieć szaleństwo, Ty masz wolną chwilę :kox:

Opublikowano

Ale cisza wszyscy wybyli, czy co???? Ja lans przed kompem , piwko, chipsy.... :>

też mam lans na sofie :polew:

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

i nie zaprosiłeś na meczyk........ ;(

Opublikowano
można powiedzieć szaleństwo, Ty masz wolną chwilę

Tak, wreszcie w domku, a nie w terenie.

Kurde chce powtórzyc zabawe w Wiśle, fajnie nam się piło rob i inni rok temu. :)Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????

Opublikowano
można powiedzieć szaleństwo, Ty masz wolną chwilę

Tak, wreszcie w domku, a nie w terenie.

Kurde chce powtórzyc zabawe w Wiśle, fajnie nam się piło rob i inni rok temu. :)Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????

Napewno Ci sie uda dotrzec,chetnie sie z Toba napije Góralu :th: i reszta AA :kox:
Opublikowano

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

i nie zaprosiłeś na meczyk........ ;(

drzwi zawsze otwarte :tongue4:

nie musisz mieć specjalnego zaproszenia :decayed:

Opublikowano

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

i nie zaprosiłeś na meczyk........ ;(

drzwi zawsze otwarte :tongue4:

Uwazaj zeby Ci nie ukradli :decayed:
Opublikowano

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

i nie zaprosiłeś na meczyk........ ;(

drzwi zawsze otwarte :tongue4:

Uwazaj zeby Ci nie ukradli :decayed:

popatrz na podpis kto pilnuje :gwizdanie: :gwizdanie: a nie jest sama :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ogr wez coś z tym podpisem zrób bo sie na sam widok boje...... :shocked:

Opublikowano

Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????

nie żartuj, człowieku :bicz:

widzimy się w Wiśle :dance::drunk::kox:

Opublikowano

najpierw meczyk MU 5:1, teraz lostów będę ogladał :wink4:

i nie zaprosiłeś na meczyk........ ;(

drzwi zawsze otwarte :tongue4:

Uwazaj zeby Ci nie ukradli :decayed:

popatrz na podpis kto pilnuje :gwizdanie: :gwizdanie: a nie jest sama :naughty: :naughty:

No tak super,Wezmiesz na spota kiedys,chetnie bym ogladnol takie cuda :) A propo miales mi zrobic fotki gekonka i wezywkow :gwizdanie:[br]Dopisany: Luty 23, 2008, 08:39:39 _________________________________________________

Ogr wez coś z tym podpisem zrób bo sie na sam widok boje...... :shocked:

Malo wrazliwy na piekno jestes :evil:
Opublikowano

N`castle-Man Utd - mistrzostwo :shocked:

jak nie lubie tego gogusia C.R to jeśli można opisac jego grę to kosmos :kox:

Opublikowano

ech, był Kazimierz, a teraz domuś, kompuś i chipsy... :confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 20:59 _________________________________________________taki lansik...

Opublikowano

Ogr wez coś z tym podpisem zrób bo sie na sam widok boje...... :shocked:

ty wiesz że niestety nie ma się już czego bać ;(

N`castle-Man Utd - mistrzostwo :shocked:

jak nie lubie tego gogusia C.R to jeśli można opisac jego grę to kosmos :kox:

a ja uwielbiam i jego i jego grę, jest the best :thumbup:

No tak super,Wezmiesz na spota kiedys,chetnie bym ogladnol takie cuda :) A propo miales mi zrobic fotki gekonka i wezywkow :gwizdanie:

tu masz link do kilku moich fotek, trochę mojego zwierzyńca i parę innych :wink4:

http://plfoto.com/szukaj.html :mysli: nie chce wpuścić bez logowania na moje konto, ale wpisz w szukaj "trueogre" i wyskoczą 3 strony moich fotek :wink4:

Opublikowano

Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????

nie żartuj, człowieku :bicz:

widzimy się w Wiśle :dance::drunk::kox:

Musze jechać , bo mnie trafi jak opuszcze ;( ;( ;([br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:21 _________________________________________________

ech, był Kazimierz, a teraz domuś, kompuś i chipsy... :confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 20:59 _________________________________________________taki lansik...

A gdzie piwko??? :>

Opublikowano

Musze jechać , bo mnie trafi jak opuszcze ;( ;( ;([br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:21 _________________________________________________

ech, był Kazimierz, a teraz domuś, kompuś i chipsy... :confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 20:59 _________________________________________________taki lansik...

A gdzie piwko??? :>

soczek pomarańczowy :wallbash:

Opublikowano

Panowie moze MOHAA?? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.