Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: wszystkim chłopaki.

Panowie znacie moze goscia od tej S6tki na krakowskich??

Ostatnio ją widziałem na centralnej

c40eaba467ba9af2m.jpg

225b739e3237feeem.jpg

c3f1ae71cd6b8967m.jpg

Dzis jeszcze widziałęm na żywo na nowochuckiej obok selgrosa Ferrari F430!!!

Jak to ryczy to masakra :>

Za nim jeszcze Kuzaj jechał swoja Subarką.

Panowie wybiera sie ktos jutro na memorial do wieliczki bo bedzie ładne sciaganko? :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yo Pablo :th:

jaki memoriał? KJS jakiś? :mysli:

Opublikowano

yo Pablo :th:

jaki memoriał? KJS jakiś? :mysli:

Tak memorial o 10:00 ma jechac cała kolumna a pozniej od najwyższego nr beda startowac.

Bedzie cała paczka z gory Hołek, Kuzaj i reszta.

Dzis jak robili testy na lotnisku koło Geanta :>

Opublikowano

i dopiero teraz nam o tym mowisz... oj Pablo :foch:

Opublikowano

chłopoki ... fury wymyte? lśnią się na wieczorny lans? :evil:

wymyte, świecą się jak psu ......

Cuberek dzięki za przelot przez kurdwanów, mina gościa z bmwu bezcenna :polew: :polew: :polew:

A tak na marginesie, od Cubra z firmy do myjni jest jakieś 5,5 km a na Fisie dystans spadł mi z 610 na 520 :polew: :polew: średnie spalanie 17,9 l :polew: :polew:

_________________________________________________

Trzeniu cóż za oryginalny podpis :disgust:

zydki bramke strzeliłi, pewnie vip się cieszy :polew:

Opublikowano

craxa- polonia bytom 1:1

groclin-legła 1:0 :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Niewiem czy ktoś tu ogląda mecze hokejowe PLH, ale wczoraj Wojas Podhale Nowy Targ-Stocznowiec Gdańsk

9 - 1

:> :> :> :> :> :hi:

Opublikowano

craxa- polonia bytom 1:1

groclin-legła 1:0 :kox: :kox: :kox:

do poźka na warszawskich napisz :polew: :polew:
Opublikowano

ja się interesuje troszeczkę :naughty:

Opublikowano

ja się interesuje troszeczkę :naughty:

Zapowiadają się ciekawe play off-y, oby tak dalej....

Być może Nowy Targ - Comarch Cracowia :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________A rex nie ma coś wspólnego z hokejem :mysli: ????

Opublikowano

no chodzi na mecze krakowi :przebiegly:

Opublikowano

ja się interesuje troszeczkę :naughty:

Zapowiadają się ciekawe play off-y, oby tak dalej....

Być może Nowy Targ - Comarch Cracowia :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________A rex nie ma coś wspólnego z hokejem :mysli: ????

ma i to dużo :wink4:

_________________________________________________

http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=4123

polecam ostatnią scenę :polew: :polew:

Opublikowano

A rex nie ma coś wspólnego z hokejem :mysli: ????

Co nieco mam ;)

Swego czasu trochę grałem (tylko amatorsko) i czasem też na meczu się pojawię ;)

Opublikowano
Swego czasu trochę grałem (tylko amatorsko)

Ja również

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie,

Ktoś dzis wybywa na jakis lansik ? :gwizdanie:

Opublikowano

Siema panowie...Wybiera sie ktos na Meczyk w Sobote??? :naughty:

Opublikowano

i dopiero teraz nam o tym mowisz... oj Pablo :foch:

Wiesz Murzyn jak bym wiedział wczesniej to zebrało by sie ekipe i bysmy podbili.

Dobra pany spadam do pracy.

Miłej nocki.

Opublikowano

Witam Panowie,

Ktoś dzis wybywa na jakis lansik ? :gwizdanie:

ja polansuje sie w domku :polew: :polew:

Jak na meczyku było ?

Opublikowano
  • Autor

Jak na meczyku było ?

zimno i nudno , żenua w wykonaniu Craxy..... jedynym pocieszeszniem jest ten Nowy Węgier Apart Majors bo coś gra tyle ze za wiele tez nie miaj okazji pokazać bo ten palant wpuscił go na 10 minut..... :wallbash:

dobra koniec tych tematów.....

Jacyś nowi sie zapowiadaja na jutro ?

Opublikowano

mały, malutki lansik na kazimierz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.