Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko , wypróbujemy :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam
Opublikowano

Jeszcze raz przypominam , mam 3 komplety H11 po 230zl jak ktos zainteresowany .

Opublikowano

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam

:kox: :kox: :kox: Tukan bez spinki proszę , przeciez nikt sie nie kłuci tylko wymieniamy się doświadczeniami :kox: :kox: :kox:

tekst kozak :decayed:

Opublikowano

sprawa wyglada tak, Ci wszyscy producenci robią na tych samych komponetach, jedni na lepszych jakosciowo, drudzy na gorszych lub wszyscy na tych samych i wtedy cena tylko zalezy od prestiżu firmy

jest też tak, że uzupełniają sobie własna oferte kupujac od innych, wiec teoretycznie wydawało by sie nie ma róznicy które kupujesz, ale duzo też zalezy kto, gdzie i w jakich warunkach to sprzegło złozy w całośc

Opublikowano

Trzen co ty masz za antenke ze taka droga?? :shocked:

Opublikowano

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Dobra koniec,zle napisalem Ja zaczolem JA koncze :decayed: Mam zly dzien Przepraszam

:kox: :kox: :kox: Tukan bez spinki proszę , przeciez nikt sie nie kłuci tylko wymieniamy się doświadczeniami :kox: :kox: :kox:

tekst kozak :decayed:

Przeciez sie nie spinam :no: Poprostu nie zaktualizowalem info na temat TTI i zle napisalem,przyznaje sie do bledu bo nie jestem z tych co beda sie upierac ze tak jest jak tak nie jest do smierci :wallbash: A wymiane doswiadczen lubie :drunk:
Opublikowano
  • Autor

no to Pany najnowsze info, tarcze sprzegła mam w super stanie i jej nie wymieniają bo to bezsensu...... :th:

za to trzeba wymienić dwumas bo jest rozjebany :wallbash: "z dwojga złego lepiej ta stroną" :th:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 13:11 _________________________________________________Max mysle ze ja sie bede chciała załapać na te HID H11 tyle ze cholera fajnie by było jak by była barwa 5K K :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj zakladalismy (w sumie nie ja :P) je do Paska B6 , swiecily COOOOLL :)

Opublikowano

Cuber, to co Ci slizgalo?? Docisk juz siadal?? Pytam bo tez mnie to chyba bedzie czekac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Jak Cuberek już pisał mój pocisk śmiga już na własciwym oleju :gwizdanie:

THX Vipie za pomoc i kawkę w pejsowym biurze :polew: :polew:

_________________________________________________

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

Opublikowano

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

hewlett packard ? :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

THX Vipie za pomoc i kawkę w pejsowym biurze :polew: :polew:

teraz to sobie nagrabiłes........ :bicz3:

Nie wiem Murzynek co mi slizgało wiem ze sprzegło jest OK a dwumas do wymiany......

Opublikowano

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

hewlett packard ? :cwaniak1:

nie... Hutnik Poległ :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

albo Harry Poter :decayed:

Cuber ja już się zmywam z roboty , będę za jakieś 30 minut u Ciebie , przetestujemy to CB na Twoich HIDach :th:

Opublikowano

Murzynku, radyjko już zakupione, HP II ASC :naughty: :naughty:

hewlett packard ? :cwaniak1:

nie... Hutnik Poległ :polew: :polew: :polew:

to no jakiegoś ładnego starocia kupiłes bo hutnik dawno poległ :tongue4::decayed:

Opublikowano

Orgus wiedzialem ze mnie nie zawiedziesz z wyborem :naughty: Jaka cena jak mozna spytac i jaka antenka??

Cubros jak sprzeglo ok(tarcze) to albo docisk slaby, albo na te Nm nam juz nie starcza seria (chociaz mi kurde dlugo dawala rade) - myle sie?? Przycisnij go ostro i zobacz czy wytrzyma sprzegielko :evil:

Opublikowano

Jaka cena jak mozna spytac i jaka antenka??

No wlasnie Ogr, jaka masz antene? Ja mam metrowego Wilsona (Wilson Little Wil)

Trundo mi ocenic zasieg ale jakies 5-7 km w trasie, na gorkach troche wiecej.

Zastanawiam sie jednak nad zmiana na jakas krotsza ale wtedy chyba juz nic nie bede slyszal :confused4:

Moze na spocie w niedziele zrobimy malego tescika bo widze ze coraz wiecej jest CB-userow :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.