Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

JEST KRAKÓW JEST ZABAWA!!!!!!!!!!!!!!

frontera daje rade :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

następna kolejka już za tydzień :decayed:

Themon , Rex, Trueogre i Cuber -> dzieki za miły wieczór w kibicowskim gronie :thumbup:

Opublikowano

Themon , Rex, Trueogre i Cuber -> dzieki za miły wieczór w kibicowskim gronie

Dzię-ku-je-my :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

następna kolejka już za tydzień :decayed:

Themon , Rex, Trueogre i Cuber -> dzieki za miły wieczór w kibicowskim gronie :thumbup:

cała przyjemnosc po Naszej stronie!! :) nie zmienia to faktu ze jutro najważniejszy mecz sobotniej kolejki jest gdzie???

na ul KAŁUZY!!!!!!!!!!!!! godzina 16sta :kox:

Opublikowano

a kto grał wogóle ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a kto grał wogóle ? :mysli:

Hutnik z Avią Swidnik :polew:

Opublikowano

HIDy założone, jest kosmos, taka różnica że wczoraj patrzyłem co jedzie za mną że jeszcze przedemną drogę oświetla.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czesc wszystkim.

Niestety Wisla slaba jak zawsze na wiosne :(

A myslalem ze Ronaldinho wejdzie chociaz na chwile :P

Jestem po testach na kapciach 245/40/18" RS6 :):thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Katastrofa !! Poki na prostej drodze jest calkiem OK , to koleiny , dziury , po prostu rozpacz :( I chyba mi zniknelo ze 100KM hehehe :P

Takze 17" jednak beda na autku :) No chyba ze cos sie odmieni z jazda na 18" hehe [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 11:18 _________________________________________________Ale wyglad po prostu MIAZDZY :P Stalem przed autem z 15min i sie patrzylem hehehe :blink: :blink:

Wyglad KOX

Jazda nie KOX

hehe

Opublikowano
  • Autor

Max to dawaj fotke jak wygląda furka na 18-stkach :gwizdanie:

Opublikowano

Nie zrobilem niestety fotek , bo w moim super telefonie nie ma aparatu hehe :)

Jeszcze moze w poniedzialek sie ich pozycze , to wezme aparat i zrobie zdjecia :naughty: :naughty:

Opublikowano

a kto grał wogóle ? :mysli:

Hutnik z Avią Swidnik :polew:

no ja wiedziałem odrazu że jesteście przeżutami w koszulkach Wisły i Cracovii :bag:

HIDy założone, jest kosmos, taka różnica że wczoraj patrzyłem co jedzie za mną że jeszcze przedemną drogę oświetla.... :polew: :polew: :polew:

no to git, wyczysciłes te soczewki ?

Mad_MAX, przyjedz na spota, obczaimy :naughty:

Opublikowano

Juz ich nie mam wczoraj godzine na nich jezdzilem , pozyczylem sie zeby sprawdzic jak sie na tym jezdzi. W poniedzialek sie ich pozycze jeszcze to mozna jakiegos mini spota zrobic :P

Opublikowano
  • Autor

Zakładacie Panowie już letnie czy jeszcze się wstrzymujecie? Bo ja chyba nie wytrzymam i założe :gwizdanie:

Opublikowano

Ja poczekam, aż sie temp. ustabilizuje na poziomie min. +8C.

Trzeniek dzieki za bibke :th: Rex zniszczyles psychike gosciowi z volvo :evil:

Opublikowano

Ja zakladam jak tylko kupie :) Jak kupie w tym tygodniu to zakladam!!! JUZ PO ZIMIE!!!!!

Opublikowano

:hi:

Cuberku jeśli dziś jest jakis ważny mecz to na St. James' Park - gdzie MU dokopie newcastle :naughty:

na kauży to co ewentualnie jakiś piknik lub sam nie wiem co :tongue4: :tongue4:

_________________________________________________

A jeszcze co do magnesików, to na razie mam klubową lodówkę bo autko nie umyte to nie będę zakładał :polew:

0370f6acc3d45a9e.jpg

Opublikowano

ja po wiśle zakładam

Opublikowano

ja po wiśle zakładam

Ja chyba założe na Wisłę :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Na Wisłe ja juz bede miał założone heheh jak jutro bedzie cieplutko to zakładam :th:

Ogruś fajowskie masz te magnesiki :naughty:

Opublikowano

Nie za wczesnie chcecie zakladac letnie kola?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.