Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie moze MOHAA?? :naughty:

Ja odpadam dzisiaj :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie moze MOHAA?? :naughty:

do nauki bąku a nie tylko komp,komp,komp :decayed:

Opublikowano

Panowie moze MOHAA?? :naughty:

do nauki bąku a nie tylko komp,komp,komp :decayed:

Przemowil pan T..... Ucze sie gadam z jakims kolesiem fajny jest ale nie wiem czy czegos nie chce odemnie i zaczyna sie bac bo jest po 22 :polew: :polew:
Opublikowano

Wiecie może Pany gdzie by tu można jeszcze dzisiaj umyć autko w Kraku na jakiejś myjce bezdotykowej ? :mysli:

Tylko nie BP na Bora bo tam autów jak mrówków w kolejce czeka... :angry:

Opublikowano

Arge na opolskiej

Opublikowano

Arge na opolskiej

tyle że ta myjka to chyba za fajna nie jest - ktoś ostatnio na nią bardzo narzekał, chyba rex :mysli:

Opublikowano

Tzn tam (arge opolska) ręcznie pod ciśnieniem ładnie myje, a nie wiem jak automat.

Opublikowano

Arge na opolskiej

tyle że ta myjka to chyba za fajna nie jest - ktoś ostatnio na nią bardzo narzekał, chyba rex :mysli:

to byłem ja i themon - zdecydowanie najgorsza myjnia w krk*- licznik zapier... jak szalony , nędzne ciśnienie

* moim zdanie ( i nie tylko)

dobrą myjkę masz na BP na rogu Wielickiej i Kamińskiego

Opublikowano

Trzeniu może jakieś ruble wrzucałeś ?( joke)

Opublikowano

Trzeniu może jakieś ruble wrzucałeś ?( joke)

może :decayed: , cholera to wie :decayed:

Opublikowano

o automatach to raczej nie rozmawiajmy... :no:

A BP to chyba wszystkie te ręczne myjki ma fajne, a ta na wielickiej to całodóbka ?

Opublikowano

Trzeniu może jakieś ruble wrzucałeś ?( joke)

może :decayed: , cholera to wie :decayed:

Pewnie myłeś auto po miesiacu nie mycia , to w takim razie nawet BP nie pomoże.

Opublikowano

to byłem ja i themon

... jeszcze parę spocików, a na pewno będę już wiedział who is who :kox:

Opublikowano

tak, czasami można tam o 1 w nocy spotkać kolegów z klubu :przebiegly:

Opublikowano

w sobotę ? :shocked:

Opublikowano

Czy mycie auta o 1 w nocy to jedna z rozrywek krakowianow? :decayed::polew:

Opublikowano

no czasmi zgadujemy się i na spontanie jedziemy myć fury :kox:

pobędziesz dłużej na forum to nie będziesz się dziwił takim akcją :decayed:

Opublikowano

no czasmi zgadujemy się i na spontanie jedziemy myć fury :kox:

pobędziesz dłużej na forum to nie będziesz się dziwił takim akcją :decayed:

Ja już wypiłem , także na dziś się nie pisze. :)

Opublikowano

no czasmi zgadujemy się i na spontanie jedziemy myć fury :kox:

pobędziesz dłużej na forum to nie będziesz się dziwił takim akcją :decayed:

Ja już wypiłem , także na dziś się nie pisze. :)

a ja po soczku to się przejadę :kox:[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 23:09 _________________________________________________a sevilla czwarty gol strzela :oklaski:

Opublikowano

Miłego szorowania :wink4:

Jeszcze jeden i będzie jak MU dzisiaj ... ale tylko jesli idzie o ilość bramek rzecz jasna :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.