Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyrezałem sobie dzisiaj nowy tyłeczek :naughty:

adsath6.th.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe piekny :kox:

Opublikowano

szykujcie formę na jutro :th:

Opublikowano

szykujcie formę na jutro :th:

a co jest jutro ?

Opublikowano

piłka o 19:30

Opublikowano

eee myslałem ze :beer1:

ch.. piłka tez moze byc :decayed:

Opublikowano

eee myslałem ze :beer1:

ch.. piłka tez moze byc :decayed:

przecież Ty z Nami nigdy nie chcesz wyjść na .... soczek :gwizdanie:

Opublikowano

szykujcie formę na jutro :th:

a co jest jutro ?

piłka, chwilę mnie nie było a tu widzę że skład bez zmian:/ coś kiepsko nam to idzie ....

Na jutro ja sie przylączam.

Trzeniu, jaki adres tam jest?

Opublikowano

chciec chce, ale albo szkoła albo robota rano :thumbdown:

a jak juz pije to pije i rano mógłbym miec problem :)

Opublikowano

Panowie.... szukajcie na forum :wink4:

począwszy od 25 w poniedziałek, ul. Wysłouchów 34, hale mamy od 19:30-21, wstępnie mamy rezerwacje do końca sezonu czyli do mniej więcej połowy kwietnia, wstępna cena 270 mamy się określić czy będziemy płacić co tydzień czy zapłacimy za całość z góry wtedy możemy ponegocjować ale to juz na miejscu...

proszę

Opublikowano

No to moze :drunk: w sobote bo gra Wisełka :naughty:

Opublikowano

hyhyhyhy spot rewelacja, kolumna rzadowa mknaca alejami BEZCENNA :notworthy:

no rewelka po prostu, a miny innych kierowców..... cóż można powiedzieć

Jest Kraków Jest Zabawa :decayed:

Opublikowano

hyhyhyhy spot rewelacja, kolumna rzadowa mknaca alejami BEZCENNA :notworthy:

no rewelka po prostu, a miny innych kierowców..... cóż można powiedzieć

Jest Kraków Jest Zabawa :decayed:

nie mialem czasu zwrocic na to uwagi, ale wyobrazam sobie :polew: musieli miec ladne zdziwko :gwizdanie:

Opublikowano

panowie ma ktoś sprzęt do sprawdzenia logów w a6 c6 ?? bo wybieram sie na chipowanko do rogala, a on jak wiedzą osoby wtajemniczone prosił o logi autka :mysli:

sprzęt jest ale VAGowanie jak ktoś przyjezdza regularnie na spoty a nie tylko zVAGować :gwizdanie:

no i czemu nie przyjechałeś poznać kolegów Michaś :gwizdanie:

Opublikowano

dopisz jeszcze tytusa i ozziego

Opublikowano

Panowie.... szukajcie na forum :wink4:

.....

prosze...

A tak :th:, nie zauwazylem tematu w tym dziale, racja :wallbash::confused4:

Opublikowano

dopisz jeszcze themona i Mad_MaxA

Opublikowano

Panowie pełna mobilizacja jeszcze 5 osób brakuje!!! Ogrze co z toba??? palec będzie na jutro sprawny??

ja niestety odpadam, ale na przyszły tydzień będę gotowy, słyszałem że na nartach kiszka była ?
Opublikowano

panowie ma ktoś sprzęt do sprawdzenia logów w a6 c6 ?? bo wybieram sie na chipowanko do rogala, a on jak wiedzą osoby wtajemniczone prosił o logi autka :mysli:

sprzęt jest ale VAGowanie jak ktoś przyjezdza regularnie na spoty a nie tylko zVAGować :gwizdanie:

no i czemu nie przyjechałeś poznać kolegów Michaś :gwizdanie:

bo musiałem inaczej wykorzystać ten niedzielny wieczór, ale jeśli kiedyś mi się uda na pewno wpadnę...zresztą z mad-maxem mamy mini zlociki co drugi dzien hehe ;)

PS. jak wracałem jakieś pół godziny temu opolską to natrafiłem na a4 b6 sedana, czarnego i na a6 2.4 ... i sie zastanawiałem czy to czasami nie wracają chłopaki z jakiegoś zlociku :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika dzisiejszego,

OGRUS fotki sa thebseciarskie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.