Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok spoko, dzięki :)

nie wiem czy zrozumiałeś pojęcie "regularnie" :polew: :polew: :polew:

nie, nie zrozumiałem, proszę wytłumacz mi :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:
Opublikowano

ok spoko, dzięki :)

nie wiem czy zrozumiałeś pojęcie "regularnie" :polew: :polew: :polew:

nie, nie zrozumiałem, proszę wytłumacz mi :gwizdanie: :tongue4:

no to może ja...

wiele osób myśli że spoty to darmowy servis..

przyjezdzają , VAGują się i tyle ich widać..

Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:

czyli tak jak ja :cool:

Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:

czyli tak jak ja :cool:

Ucze sie od starszych :naughty:
Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:

czyli tak jak ja :cool:

Ucze sie od starszych :naughty:

nie łatwiej napisać "od wszystkich" ? :decayed:

Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:

czyli tak jak ja :cool:

Ucze sie od starszych :naughty:

nie łatwiej napisać "od wszystkich" ? :decayed:

Na jedno wychodzi :polew:
Opublikowano

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie

no to powodzenia :decayed:

NIe dziekuje,kupie kosmetyki www.meguiars.pl i bede sie bawic recznie :th:

czyli tak jak ja :cool:

Ucze sie od starszych :naughty:

nie łatwiej napisać "od wszystkich" ? :decayed:

Na jedno wychodzi :polew:

żeby co innego z tego nie wyszło :evil:
Opublikowano

ok spoko, dzięki :)

nie wiem czy zrozumiałeś pojęcie "regularnie" :polew: :polew: :polew:

nie, nie zrozumiałem, proszę wytłumacz mi :gwizdanie: :tongue4:

no to może ja...

wiele osób myśli że spoty to darmowy servis..

przyjezdzają , VAGują się i tyle ich widać..

hehe nie no spoko , nie trzeba mi niczego tłumaczyć, może trugeogre wytłumaczyć co nieco trzeba :cool:

zapytać chyba zawsze można, co :), oczywiscie wszystko rozumię i nie mam do nikogo żalu że mi nikt autka nie podłączy bo w końcu nie ma nic za darmo ;) :th: i na niektóre rzeczy trzeba sobie zaslużyć :notworthy:

Opublikowano

ok spoko, dzięki :)

nie wiem czy zrozumiałeś pojęcie "regularnie" :polew: :polew: :polew:

nie, nie zrozumiałem, proszę wytłumacz mi :gwizdanie: :tongue4:

no to może ja...

wiele osób myśli że spoty to darmowy servis..

przyjezdzają , VAGują się i tyle ich widać..

hehe nie no spoko , nie trzeba mi niczego tłumaczyć, może trugeogre wytłumaczyć co nieco trzeba :cool:

zapytać chyba zawsze można, co :), oczywiscie wszystko rozumię i nie mam do nikogo żalu że mi nikt autka nie podłączy bo w końcu nie ma nic za darmo ;) :th: i na niektóre rzeczy trzeba sobie zaslużyć :notworthy:

no ty na pewno nic tłumaczył mi nie będziesz.....
Opublikowano

ok spoko, dzięki :)

nie wiem czy zrozumiałeś pojęcie "regularnie" :polew: :polew: :polew:

nie, nie zrozumiałem, proszę wytłumacz mi :gwizdanie: :tongue4:

no to może ja...

wiele osób myśli że spoty to darmowy servis..

przyjezdzają , VAGują się i tyle ich widać..

hehe nie no spoko , nie trzeba mi niczego tłumaczyć, może trugeogre wytłumaczyć co nieco trzeba :cool:

zapytać chyba zawsze można, co :), oczywiscie wszystko rozumię i nie mam do nikogo żalu że mi nikt autka nie podłączy bo w końcu nie ma nic za darmo ;) :th: i na niektóre rzeczy trzeba sobie zaslużyć :notworthy:

no ty na pewno nic tłumaczył mi nie będziesz.....

nie spinaj się tak kolego :), a gadkę o zrozumieniu następnym razem sobie odpuść... nie da rady, nie ma tematu :th: , nic się nikomu nie dzieję, wiec nie ma sie co drażnić w taki piekne słoneczne popołudnie ;)
Opublikowano

nie łatwiej napisać "od wszystkich" ? :decayed:

tylko nie wiadomo czy na tym dobrze wyjdzie :>

Opublikowano
  • Autor

widze ze jakaś mała kłótnia tu wybuchła heheheh wyluzujcie Panowie :gwizdanie:

Moja furka wyczyszczona i wywoskowana ale rysy nie zeszły ;( :wallbash: chyba mnie czeka profesionalne polerowanko....

do zobaczenia na spocie pany... :naughty:

Opublikowano

Moja furka wyczyszczona i wywoskowana ale rysy nie zeszły ;( :wallbash: chyba mnie czeka profesionalne polerowanko....

do zobaczenia na spocie pany... :naughty:

Cuber a czym woskowales, mi sie troche ryski od magnesu anteny probily na dachu i musze cos z tym zrobic

Opublikowano

powitac szanownych panów :hi:

Opublikowano

powitac szanownych panów :hi:

Mimo , że to nie poranek :hi:

Opublikowano

Witam

Powiedzcie mi czy zakładał ktoś zamiennik zaworu EGR do swojego autka ?

Jesli tak to jakiej firmy?

Opublikowano

hyhyhyhy spot rewelacja, kolumna rzadowa mknaca alejami BEZCENNA :notworthy:

Opublikowano

Dzięki Pany za spota :hi: Zaraz się biorę za zdjątka i jak skończę to je gdzieś wrzucę do sieci

P.S. Na C+ meczyk galaktikos :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.