Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

WItojcie, ale piękna pogoda :naughty: jade spróbowac spolerować rysy zimowe z karoserii... :wallbash:

widzimy sie na spocie pozdr

ps. niech ktoś weźmie Vag-a! Jarko trzbea podpiać .....

Opublikowano

Ja wyzme vaga :)

A gdzie bedziesz polerowal i czym ?? recznie czy mechanicznie ?

Opublikowano
  • Autor

Najpierw ręcznie potem mechanicznie jak nic nie pomoze heheheh , mam polerke w domku wiec będe próbował sie okaze co i jak....

Opublikowano

kumpel mi ostatnio pokazywał ulotkę że jest taki koleś co się ryskami zajmuje i w jakiś tam sposób niedrogi je likwiduje. Ale czy to trwałe i jak to wygląda to nie wiem. Wiem za to gdzie są ulotki do niego z rabacikiem :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:47 _________________________________________________a tak w ogóle to już zmykam. Do zobaczyska na spociku :hi:

Opublikowano

Najpierw ręcznie potem mechanicznie jak nic nie pomoze heheheh , mam polerke w domku wiec będe próbował sie okaze co i jak....

Yyy a mechaniczna robiles to kiedys sam ?? Nie zebym cos sugerowal ale to nie jest takie hop siup :)

Opublikowano

to nie jest takie hop siup :)

ładne sobie można kółeczka porobić nie mówiąc już o przegrzaniu lakieru :kwasny:

Opublikowano

to nie jest takie hop siup :)

ładne sobie można kółeczka porobić nie mówiąc już o przegrzaniu lakieru :kwasny:

wlasnie o tym chcialem powiedziec :)

No ale jezeli juz to robiles Grzesiu sam i nie masz koleczek , to sam sie do ciebie zglosze na polereczke :P

Opublikowano

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

Opublikowano

Jakies 100-200zl zalezy w jakim zakladzie :)

Opublikowano

* moim zdanie ( i nie tylko)

dobrą myjkę masz na BP na rogu Wielickiej i Kamińskiego

Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz)

No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili :confused4:

Opublikowano

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Opublikowano

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pujdzie :evil:
Opublikowano

* moim zdanie ( i nie tylko)

dobrą myjkę masz na BP na rogu Wielickiej i Kamińskiego

Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz)

No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili :confused4:

Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna :)

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Hmm ze tak powiem nie malo :)[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________

A orientuje sie ktos ile kosztuje polerka w jakims zakladzie???A tak to Siemano wszystkim :hi:

ja dałem 350 :evil:

Przeplaciles :polew: Ja kupie sobie maszynke do polerki i jakis preparaty dobrej firmy,ciekawe jak mi to pójdzie :evil:

Ja bym nie ryzykowal :)[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:05 _________________________________________________PANOWIE DZISIAJ ZBIORKA NA DACHU!! W ZWIAZKU Z PIEKNA POGODA :)

Opublikowano
Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna

To tam kolo Castoramy?

Opublikowano

FuRa wymyta , lßni sié jak psu jaja :decayed:

Opublikowano

A ja mam brudna na maxxaaaa :) Nie bylo czsu umyc :no:

Opublikowano

witam , :)

Opublikowano

Czasc Marcin :)

Opublikowano
Tam gdzie jest restauracja chinska i stacja diagnostyczna

To tam kolo Castoramy?

Nieee , myjka jest jak sie laczy WIELICKA!! z Kamienskiego , na przeciw ZSE :)

FuRa wymyta , lßni sié jak psu jaja :decayed:

Trzenislaw a ty z Arabii przyjechal ze takim hieroglifami piszesz :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.