Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za spocika dzisiejszego,

OGRUS fotki sa thebseciarskie :kox:

będą the best jak zrealizujemy nasz plan :naughty: :naughty:

a tu jedna z dziś :

5e3672c4af63db5f.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogrus to ja tez zamawiam sesje na pelnej glebie, pomalowane i z aluskami :evil:

Opublikowano

Ogrus to ja tez zamawiam sesje na pelnej glebie, pomalowane i z aluskami :evil:

a kto zdradził ci szczegóły planu :kox: :kox:
Opublikowano

hehe ja nie znam szczegolow :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie mówcie :polew:

Opublikowano

hehe ja nie znam szczegolow :gwizdanie:

heh trzeba pomagać obywatelom trzeciego świata, wtajemniczymy cię :wink4:
Opublikowano

Europejski, bo Cie nie zaprosze na wakacje do Czadu :evil:

Opublikowano

Europejski, bo Cie nie zaprosze na wakacje do Czadu :evil:

eeee a ja chciałbym być tak jak Ty światowy :naughty:
Opublikowano

ale Wy pier....cie :przebiegly:

Opublikowano

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

Michas jak cos to jestem pod reka z VAGiem :)

Dziekowa za spocikosa :)

Krzysio , co by nie mowic zapier*dala ci ten frytek niezle :P Jeszcze mi powiedz ze srednia ci wyszla 5 to zemdleje heheh , bo u mnie 17 po spocie :P

Grzesku Ssss , cos taki dzisiaj nie w sosie ?? Dlatego ze ja przyjechalem ? :P :P

Pablo , furacz git , tylko zmien ten lusterka :)

Opublikowano

jak lapówke, :rolleyes:

Maxiu Piotrek ma racje i w tym ma 100% mojego poparcia

Spalanie sr wyszlo 8,2 bo ostatnio mam braki czasowe i autobana ciagle jezdze z 2 z przodu

Opublikowano

Lyy Krzysio ale nie chodzi mi o to ze ktos przyjedzie na VAGa i papa , tylko zeby nie odstraszac od razu ludzi :) bo sie zrobi ... G** znowu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

Opublikowano

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto :) Nie wszyscy tacy sa :)

:sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

ZGADZAM SIE W 100% :)

Opublikowano

I`m Back :)

Trzenio ja cie prosze powstrzymaj sie od dziwnych komentarzy do nowych kolegow :)

tzn? :disgust:

Trzenislaw , nie wyjezdzaj od razu z tekstem ze ktos chce przyjechac po to tylko zeby zVAGowac auto :) Nie wszyscy tacy sa :)

:sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:23 _________________________________________________

Ja tez podzielam zdanie typu ktoś zVaguje fure i juz sie nie pojawia.... no ale to mozna zobaczyc ze ktoś kto sie oddzywa na forum to mysle ze i na spotach bedzie a ten kto sie raz odezwie by Vagowac to wiadomo :no:

ZGADZAM SIE W 100% :)

no to trzymając się Twojego toku rozumowania...

jakoś Twój kolega nie przyjechał jak się dowiedział że VAGowania nie będzie i co?

miał czas na Vaga ale na spota bez to już nie? dziwne...

Opublikowano

to dopiszcie w pierszym poście, że vagowanie po pobycie na trzech spotach i po problemie :)

Opublikowano

nic sie nie zrobi, nie bój :afro:

Teraz tez tylko vaguje osobom, ktore przyjezdzaja regularnie na spoty... innym sorki ale € sprzet, czas i wiedza kosztuje :evil:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________pozatym chyba nikt nie ma sprzetu do C6 :polew:

Opublikowano

Popraw Profil Trzeniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 23:28 _________________________________________________Wiesz jak bedzie chcial to przyjedzie , jak bedzie przyjezdzal to mu sie zVAGuje i tyle .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.