Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:thumbup:

A to znacie???:

Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta:

- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie?

Lekarz:

- W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka.

- A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka?

- Lezysz pan kolo nory i wyjesz!

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbup:

A to znacie???:

Mlode malzenstwo u ginekologa dowiaduje sie, ze beda mieli dziecko. Mlody zonkos pyta:

- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciazy mozna czy nie?

Lekarz:

- W pierwszym trymestrze mozna bez obaw, normalnie po bozemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tylu bo bezpiecznie dla przyszlej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wylacznie na wilka.

- A mozna wiedziec panie doktorze jak to jest na wilka?

- Lezysz pan kolo nory i wyjesz!

Maaaaasaaaakraaaa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marcin, ale pojechałeś :polew:

Opublikowano

Przychodzi pedał na basen i pyta sie ratownika:

-jaka jest woda

-chu*jowa

-to ja skacze na dupe

Opublikowano

Marcin, ale pojechałeś :polew:

Ja do teraz sie śmieje

A Pablo dałeś również czadu :polew:

Opublikowano

Dzięki za spota :)

Przychodzi zmęczony mąż po pracy do domu. Żona mówi do niego:

- Otworzyć Ci puszkę?

A mąż na to:

- Cipuszkę potem, teraz dawaj jeść.

Opublikowano

Dzięki za spota :)

Przychodzi zmęczony mąż po pracy do domu. Żona mówi do niego:

- Otworzyć Ci puszkę?

A mąż na to:

- Cipuszkę potem, teraz dawaj jeść.

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wazz up :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

poniedziałek, jak zwykle nic się nie chce :confused4:

e tam pełen :kox: i mobilizacja od rana :polew:

Opublikowano

Dobry :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Ogrowy , nie pamietasz przypadkiem gdzie Ja posiałem paragon :wallbash: z Naszych zakupów Piątkowych ?

Opublikowano

Ogrowy , nie pamietasz przypadkiem gdzie Ja posiałem paragon :wallbash: z Naszych zakupów Piątkowych ?

wkładałeś do tylniej kieszeni w spodniach, a wktórych spodniach byłeś to już nie pamietam :polew: :polew:

wiem że za moje wyszło coś 97 zeta, reszta twoja :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ogrowy , nie pamietasz przypadkiem gdzie Ja posiałem paragon :wallbash: z Naszych zakupów Piątkowych ?

wkładałeś do tylniej kieszeni w spodniach, a wktórych spodniach byłeś to już nie pamietam :polew: :polew:

wiem że za moje wyszło coś 97 zeta, reszta twoja :gwizdanie:

to nie chodzi o rozliczenie tylko o zwrot sprzęgiełka i wymiane na dwumas..... :gwizdanie:

Opublikowano

Ogrowy , nie pamietasz przypadkiem gdzie Ja posiałem paragon :wallbash: z Naszych zakupów Piątkowych ?

wkładałeś do tylniej kieszeni w spodniach, a wktórych spodniach byłeś to już nie pamietam :polew: :polew:

wiem że za moje wyszło coś 97 zeta, reszta twoja :gwizdanie:

to nie chodzi o rozliczenie tylko o zwrot sprzęgiełka i wymiane na dwumas..... :gwizdanie:

no domyslałem się że o to, ....a zresztą czekaj zadzwonie....
Opublikowano

:hi: :hi: :zemdlal: :zemdlal: :fool:

:mysli:

maks grasz w piłkę dzisiaj?

Opublikowano

:hi: :hi: :zemdlal: :zemdlal: :fool:

to chyba bajka o kaczyńskich :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wolę się nawet nie zastanawiać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.