Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miłego szorowania :wink4:

Jeszcze jeden i będzie jak MU dzisiaj ... ale tylko jesli idzie o ilość bramek rzecz jasna :naughty:

na czym to idzie? C+ ? nie chce mi się iść po pilota :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miłego szorowania :wink4:

Jeszcze jeden i będzie jak MU dzisiaj ... ale tylko jesli idzie o ilość bramek rzecz jasna :naughty:

na czym to idzie? C+ ? nie chce mi się iść po pilota :evil:

na C+ sport
Opublikowano

oglądam już

liga hiszpańska jest ujowa

JEST TYLKO JEDNA LIGA

LIGA ANGIELSKA :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

oglądam już

liga hiszpańska jest ujowa

JEST TYLKO JEDNA LIGA

LIGA ANGIELSKA :evil: :evil: :evil:

dokładnie, za taki pogląd należy się :oklaski: i :beer1:
Opublikowano

Ja ogladam K1 na EuroSport,niezle sie leja :decayed:

Opublikowano

5:0

Opublikowano

oglądam już

liga hiszpańska jest ujowa

JEST TYLKO JEDNA LIGA

LIGA ANGIELSKA :evil: :evil: :evil:

dokładnie, za taki pogląd należy się :oklaski: i :beer1:

I nagana :evil::thumbdown:

Jak może Wam się podobać piłka z krainy deszczowców...

Opublikowano

Panowie, niestety mnie jutro nie ma na spocie :kwasny:

Starzy mi zrobili "niespodziankę" :kwasny:

Opublikowano

Siemanooooooooooo :ban: :laghing2: :suicide1: :gupek2: :sex::thumbup:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 09:02 _________________________________________________Haloooooooooooo :stupid2: :stupid2: :sex: :sex: :sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:08 _________________________________________________e10124c84303b2fb.gif

Opublikowano

ladnie naspamowaliscie w sobotni wieczor.... bylo siedziec przy kompach a nie wyjsc gdzies na kawe czy sok?? :blink:

cos sie dzialo czy jak zwykle 2 strony dziendobry i 2 dobranoc?? :polew:

Opublikowano

dzieńdobry Pany :hi:

Opublikowano

Noooo w koncu ktos sie pojawil :P Czarnuch z Somalii :suicide1:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:28 _________________________________________________Witojcie :evil:

Opublikowano

etap somalii zostal definitywnie zamkniety przedwczoraj... teraz na topie jest Czad :rolleyes:

Opublikowano

wszyscy pewnie odsypiają nocne lansowanie :mysli:

Opublikowano

Czad to jest jak dodasz gazu hyhy, na topie jest teraz Dubaj (bling bling :P)

Opublikowano

Siemanooooooooooo :ban: :laghing2: :suicide1: :gupek2: :sex::thumbup:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 09:02 _________________________________________________Haloooooooooooo :stupid2: :stupid2: :sex: :sex: :sex:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 10:08 _________________________________________________e10124c84303b2fb.gif

Max powiem Ci że boję się to tłumaczyć......

Opublikowano
:hi: wszyscy łącznie z nowym klubowiczem rodem z Czadu :polew: :polew:
Opublikowano

Czad to jest jak dodasz gazu hyhy, na topie jest teraz Dubaj (bling bling :P)

no i sobie nagrabiles..... tankuje na spota frytki i nie ma zmiluj :polew:

Opublikowano

Czad to jest jak dodasz gazu hyhy, na topie jest teraz Dubaj (bling bling :P)

no i sobie nagrabiles..... tankuje na spota frytki i nie ma zmiluj :polew:

3b8797fd8d5d0b38.gif

de7bedd8522ac929.gif

Opublikowano

Panowie, niestety mnie jutro nie ma na spocie :kwasny:

Starzy mi zrobili "niespodziankę" :kwasny:

zamkneli Cię w drewutni? :decayed:

EMILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.