Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Longinus - ladnie

Cuber - dobrze ze zyjesz

Org :mysli: juz zapomniem

za dużo masełka :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile gruby dziś puści w Celtiku??

Ja stawiam ze 2 :D

Opublikowano

Ile gruby dziś puści w Celtiku??

Ja stawiam ze 2 :D

na razie już jedną mu zapakowali...

już 2:1[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 21:24 _________________________________________________

:hi:

Longinus - ladnie

:gwizdanie:

tylko ładnie?? :no:

po prostu :kox:

Opublikowano

dobry meczyk jak na razie, barca coś jeszcze wrzuci moim zdaniem :naughty:

Opublikowano

I mamy przerwe.

Oj wpadną bramki jeszcze :>

Opublikowano

Longinus - szczere graty :)

Wygląd - kozak :)

Opublikowano

Mówiłem że barca strzeli :tongue4:

Opublikowano

Ile gruby dziś puści w Celtiku??

Ja stawiam ze 2 :D

na razie już jedną mu zapakowali...

już 2:1[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 21:24 _________________________________________________

:hi:

Longinus - ladnie

:gwizdanie:

tylko ładnie?? :no:

po prostu :kox:

no slicznie wyglada z wymi pomalowanymi dokladkami :decayed:

Opublikowano

Artur juz 3 bramki zaliczył :D

Opublikowano

Barca puta!

Real puta!

Solo y Siempre Rojiblancos!

Opublikowano

quendo tendo guanas jode?? JODER :kox:

Opublikowano

Barca ku.wa!

Real ku.wa!

Tylko i Zawsze Czerwono-Biali!

Opublikowano

Barca ku.wa!

Real ku.wa!

Tylko i Zawsze Czerwono-Biali!

:polew: :polew: :polew: :polew: a łyżka na to niemożliwe :gwizdanie:

Cóż adi, pojedź kiedyś do Madrytu (centrum czy też obrzeża), krzyknij Real - życzę powodzenia :polew: :polew:

Opublikowano

Cóż adi, pojedź kiedyś do Madrytu (centrum czy też obrzeża), krzyknij Real - życzę powodzenia :polew: :polew:

jak się wybiorę to wezmę Twoje słowa pod uwagę :naughty: trochę chcę jeszcze pożyć :kox:

Madryt to dość specyficzne miasto pod tym względem.

Centrum : Atleti

Obrzeża: Atleti

Dzielnice bogatsze: Real

Kastylia: Real

Ogólnie Atleti ma duuuużo bardziej hardcorowych kibiców niż Królewscy. Real kiedyś miał swoje UltraSur, ale teraz to już bardziej mit niż coś konkretnego ;) Podobnie jak z większością ekip w Hiszpanii (może oprócz Atleti i Athleticu Bilbao).

Zresztą, w samej Barcelonie przez 5 dni łaziłem w koszulce Atletico (fakt, centrum i miejsca turystyczne), ale nawet się na mnie nikt krzywo nie patrzył. Powiem więcej, na mecz Barcy poszedłem w koszulce Atleti :)

Opublikowano

pustki........ :evil:

Opublikowano

nie :decayed:

Opublikowano

dokładki to mam pomalowane odkąd go kupiłem w zeszłym roku... :gwizdanie:

coś kolega mało uważa na spotach... :evil::polew:

Opublikowano

pustki........ :evil:

chciałbyś :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

heh panowie widze komentarze odnosnie naszego grubaska.... ale co chłop miał zrobić? mając takich wspaniałych obrońców przed sobą.... żenua celtic... mecz całkiem fajny :naughty:

longinus wszytsko ok ale uważam ze troszke jednak kominy masz za duże..... jaka grubosc?

Opublikowano

dokładki to mam pomalowane odkąd go kupiłem w zeszłym roku... :gwizdanie:

coś kolega mało uważa na spotach... :evil::polew:

:polew: no widze ze zarcik sie nie udal :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.