Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może jakiś strajk? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podejrzana sprawa, tyle godzin minęło i nie ma co czytać :blink:

Opublikowano

jaki tu spokój i cisza w tym Krakówku :gwizdanie:

Opublikowano

no kraina mlekiem i miodem płynąca :naughty:

Opublikowano

i tak niech pozostanie :th:

Opublikowano

Witam Ponownie Koledzy.

Jak zwykle coś od was chcę:)

Potrzebuje jakis dobry i tani ale tez fachowy w dziedzienie TDI serwis w KRK.

Od zawsze mam problemy z zbyt duzym spalaniem 1Z'a (ok 8l trasa:P ) i niedoładowaniem turbiny;/ zamaiast 0.8 jest 0.6bara;/

Gdzie polecicie mi podjechac???

PS.

Jakis czas temu polecaliscie mi kontakt z GIENIEM, z myśla ze poda mi adres serwisu gdzie on uleczył swoje A4, lecze niesety kolega nic nie odpisuje na PM ani na GG;/

PS.

Ile moze koztowac taka diagnoza techniczna auta:P bo logi to sobie sam robie itp;/

Opublikowano
Witam Ponownie Koledzy.

Jak zwykle coś od was chcę:)

i to Nas boli :gwizdanie: zamiast jak ludz podjechac na spota i pogadac :rolleyes:

Opublikowano

Mk-Mateusz, podjedz na spota to Ci pokaze co i jak żeby było dobrze :naughty::)

Opublikowano

no tak sie składa ze za cholerę ciężko mi sie wybrać w niedziele;/ no ale cóż, na pewno kiedyś bede, jesli nie tym Audi to AFN'kiem moich marzeń;]

macie jakis pomysl z tym serwisiem? bo juz przelała sie miarka z moja cierpliwościa;D:D:D: a jescze poł roku planuje nią pojezdzić;P

Opublikowano

diesel serwis, wadowicka 8i

Opublikowano

ja tam nie mam doswiadczenia z Di to sie nie wypowiadam.... no ale co juz sprawdziles? masz logi?

Opublikowano

on ma 1z, zmienił mu sie silnik w profilu

Opublikowano

no to o 1z mozemy juz cos podyskutowac, chociaz wole od AFN w góre :polew:

Opublikowano

no to o 1z mozemy juz cos podyskutowac, chociaz wole od AFN w góre :polew:

dobry 1z tez daje rade :kox:

Opublikowano

Zawsze miałem 1Z w profilu:)

mam logi:

http://mkmateusz.homeip.net/software/mojepliki/AudiA4/Logi/

statyczne

dynamicznie

BS

i dyn juz bez katalizatora.

Co sprawdziłem:

-wywaliłem kat

-ustawiłem kat wtrysku

-czyscilem przepływke

-zaslepiłem egr

-nowy termostat bo był walniety

-nowe wszyskie filtry

hmm...co jeszcze...???

PS.

Nie wiem czy nawet nie kupic http://www.allegro.pl/item311493526_zawor_turbosprezarki_turbiny_tdi_vw_audi_n75.html

może akurat uda się to tanim kosztem:P

Opublikowano

dobra, a sprawdziles szczelnosc dolotu??

Opublikowano

wtryski masz z du.py, leją za dużo, przewody zwrotne suche ?

zaworek n75 sobie odpusc, mówie Ci

lmm tnie dawki ale przy niedoładowaniu to normalne

jak chcesz mam takie wtryski do 1z, zostały mi, sa w troche lepszej kondycji niż Twoje, mozemy podmienic i zobaczysz ile bedzie palił[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 01:26 _________________________________________________zeby nie byc gołosłownym

takie miałem jakis czas temu cisnienie :

http://img88.imageshack.us/img88/7571/a6lv3.jpg czyli praktycznie jak u Ciebie, po ostanich operacjach

http://img127.imageshack.us/img127/4117/dyn011hu2.jpg

a mysle ze jak skoncze to wszystko wróci do normy :th:

Opublikowano

sokol ja bym zaczal od doladowania, a pozniej sie zajal paliwem :mysli:

Opublikowano

no to mówie mu już z piąty raz co ma zrobic z doładowaniem to nie słucha :)

a wtryski ewidentnie leją i mogą byc powodem dużego spalania, które nęka naszego kolege

Opublikowano

wiem, wiem... pamietam mateusza jak szukal auta... wtedy tez nie sluchal :polew: jak przyjedzie na spota to zacznie sluchac i to z uwaga :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.