Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=119915369&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&minConstructionYear=2004&tabNumber=2

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=119910087&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&minConstructionYear=2004&tabNumber=2

no i ostatecznie pozostajac w Twoich klimatach dosc ciekawy kolor :

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=119909337&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&minConstructionYear=2004&tabNumber=2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:bry: widze ze zakup kontrolowany mamy na krakowskich :naughty:
Opublikowano

:bry: widze ze zakup kontrolowany mamy na krakowskich :naughty:

pomoc koledze :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 11:46_________________________________________________http://deser.pl/deser/1,83453,6915704,Straszna_przygoda_w_wesolym_miasteczku.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

siema nurek :wink4:

Opublikowano
:tongue4: siemano :decayed: :decayed:
Opublikowano

Dzieki Themon za odwiedziny

Opublikowano

:hi:

Wąski dzięki za kawe :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ja pierdziele ale pogoda :embarrassed: wszędzie tak leje? :disgust:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 13:41_________________________________________________marcin j. sto lat i wszystkiego najlepszego :)

Opublikowano

STO LAT MARCIN J

Opublikowano

ja pierdziele ale pogoda :embarrassed: wszędzie tak leje? :disgust:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 13:41_________________________________________________

No raczej :kwasny:

marcin j. Wszystkiego Najlepszego :!: :!: :!: :>

Opublikowano

:hi:

łooooo , syn marnotrawny powrócił :naughty:

Opublikowano

Fajne auto... ale jak na przebieg i wypas [recaro] to cena mocno atrakcyjna...

Pamietaj, ze takie auta w DE nadal sa dosc drogie.

Opublikowano

:hi:

łooooo , syn marnotrawny powrócił :naughty:

Wrócił wrócił :naughty:

Opublikowano

Dzieki Themon za odwiedziny

dzięki za frytki :)

Marcin J. pijoku - sto lat :drunk::decayed:

Opublikowano

witajcie Krakusy :hi:

słuchajcie,chciałem w imieniu całego POMORZA,złożyć wam wyrazy szacunku,ogromnego podziwu i uznania,za to,że tak długo wytrzymujecie z Trzeńkiem,wasza tolerancja nie zna granic,tym bardziej w tych czasach,kiedy bez problemu można zdobyć broń palną,bombę,czy nawet zwykły bejsbol :gwizdanie:

:good::notworthy:

:decayed:

Opublikowano

witajcie Krakusy :hi:

słuchajcie,chciałem w imieniu całego POMORZA,złożyć wam wyrazy szacunku,ogromnego podziwu i uznania,za to,że tak długo wytrzymujecie z Trzeńkiem,wasza tolerancja nie zna granic,tym bardziej w tych czasach,kiedy bez problemu można zdobyć broń palną,bombę,czy nawet zwykły bejsbol :gwizdanie:

:good::notworthy:

:decayed:

JEBANYYY :polew: :polew: :polew:

:kox:

Opublikowano

Marcin najlepszego :good:

Opublikowano

witajcie Krakusy :hi:

słuchajcie,chciałem w imieniu całego POMORZA,złożyć wam wyrazy szacunku,ogromnego podziwu i uznania,za to,że tak długo wytrzymujecie z Trzeńkiem,wasza tolerancja nie zna granic,tym bardziej w tych czasach,kiedy bez problemu można zdobyć broń palną,bombę,czy nawet zwykły bejsbol :gwizdanie:

:good::notworthy:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Marcin wszystkiego naj naj naj...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.