Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

p.s. ze juz nie wspomne o dostepnosci/popularnosci X w becie

sasiad ma bete 7 przedostatnia a jak popada snieg to zostawia autko u gory to sie nazywa pakiet komfort chyba...dymac 300m do domu - akuratnie t nie ma zwiazku a tylko zlosliwosc zmusila mnie do ostatniego zdania o sasiedzie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, nie mam w wersji niemieckiej :)

Opublikowano

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

Karol zaintrygowała mnie Twoja historia :) Może napiszesz coś więcej, dużo emocji w tym krótkim tekście :)

Opublikowano

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

Karol zaintrygowała mnie Twoja historia :) Może napiszesz coś więcej, dużo emocji w tym krótkim tekście :)

to podskocz do mnie przewioze Cie na moich letnich 18 oska to zrozumiesz o czym gadamy :polew:

Opublikowano

O!! I wywołałem Trzenka - króla krakowskich nastolatek :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

Karol zaintrygowała mnie Twoja historia :) Może napiszesz coś więcej, dużo emocji w tym krótkim tekście :)

to podskocz do mnie przewioze Cie na moich letnich 18 oska to zrozumiesz o czym gadamy :polew:

Hehehe ale obiecaj że będziemy dużo hamować :D

Opublikowano

bmw jest dobre tylko do napadów :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________lipny ten filmik z betą :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________czesc Przemian :hi::wink4:

Opublikowano

O!! I wywołałem Trzenka - króla krakowskich nastolatek :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

Karol zaintrygowała mnie Twoja historia :) Może napiszesz coś więcej, dużo emocji w tym krótkim tekście :)

to podskocz do mnie przewioze Cie na moich letnich 18 oska to zrozumiesz o czym gadamy :polew:

Hehehe ale obiecaj że będziemy dużo hamować :D

po co? :polew:

Opublikowano

O!! I wywołałem Trzenka - króla krakowskich nastolatek :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________

wiesz Kamil, kazdy ma swoje gusta i gusciki, jezdzilem i beta 530xd i a6 3.0 Q i dla mnie nie ma porownania, beta jest grubo nadsterowna i wybacza duzo mniej bledow niz audi w Q

wiem ze ciezko porownac same w sobie napedy bo to zupelnie inne autka no ale nic juz nie poradze ze innej mozliwosci porownania nie mamy.

Nie jestem zadnym masterem kierownicy ale w pupie mam jazde z lekka spinka w podswiadomosci ze musze sie pilnowac, w Audioli w Q tego nie ma....

swego czasu w 5 spalillismy z kumplem silnik w 528i a jazda byla srednia w porownaniu do Q

ot tyle mojego OT.

Karol zaintrygowała mnie Twoja historia :) Może napiszesz coś więcej, dużo emocji w tym krótkim tekście :)

to podskocz do mnie przewioze Cie na moich letnich 18 oska to zrozumiesz o czym gadamy :polew:

Hehehe ale obiecaj że będziemy dużo hamować :D

po co? :polew:

Bo masz takie wyjebane tarcze ze łyse letnie osiemnastki to pikuś na zimę :D

Opublikowano

bmw jest dobre tylko do napadów :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________lipny ten filmik z betą :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________czesc Przemian :hi::wink4:

pewnie ze lipny, to juz tutaj znalazlem lepszy filmik z jakims Melepetą w Q

Opublikowano

bmw jest dobre tylko do napadów :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________lipny ten filmik z betą :thumbdown:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________czesc Przemian :hi::wink4:

pewnie ze lipny, to juz tutaj znalazlem lepszy filmik z jakims Melepetą w Q

To ja już napisałem że Trzeniek mógłby wielu kierowców Bajerisze Motor Werke wiele nauczyć :)

Opublikowano

tak, Trzeniek wymysliby nowy naped, HalfQ

napedzane kola tylko te po przekatnej :kox:

Opublikowano

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

Opublikowano

ja sie z Tobą połamie, tylko kup opłatki :)

Opublikowano

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

niepoznaje kolegi :gwizdanie:

cholera sprzedały się wszystkie davidoffy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:45_________________________________________________

ja sie z Tobą połamie, tylko kup opłatki :)

odbieraj telefony wywłoko :decayed:
Opublikowano

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

Trzeniek my się połamiemy a Ty podobno wozisz nas swoim Q :D

Opublikowano

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

niepoznaje kolegi :gwizdanie:

cholera sprzedały się wszystkie davidoffy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:45_________________________________________________

ja sie z Tobą połamie, tylko kup opłatki :)

odbieraj telefony wywłoko :decayed:

sam odbieraj :tongue4:

Opublikowano

ja sie z Tobą połamie, tylko kup opłatki :)

średnica 0,75 może być? :naughty:

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

niepoznaje kolegi :gwizdanie:

Od kiedy Ty jesteś moim kolegą? nie rozpędzaj się :gwizdanie: :decayed:

cholera sprzedały się wszystkie davidoffy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie interesuje mnie to ... to kup na allegro :evil:

Opublikowano

j**any :polew: :polew:

Opublikowano

co ta zazdrość robi z ludzi :decayed:

Panowie , jacyś chętni coby się połamać opłatkiem gdzieś w piątek wieczorem? :evil:

Trzeniek my się połamiemy a Ty podobno wozisz nas swoim Q :D

Pablo pokursuje :kox:

Opublikowano

ja sie z Tobą połamie, tylko kup opłatki :)

średnica 0,75 może być? :naughty:

bedzie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.